דרוש מידע מכשיר שיש בו רק וייז

מאמרים אחרונים

<<< פרויקט מיוחד - סיכום תשפ"א בקהילת הכתיבה >>>
'מה כבר עשינו?' - פרויקט סיכום השנה - וואו. איזו שנה שזו הייתה, תשפ"א. היה לנו בחירות, היו חילופי שלטון בישראל, בארה"ב ובאירן, הייתה קורונה...
עלילות מד"א והברסלבים, סיפור אקשן בהמשכים. פרקים ראשונים
פרק 1 - ידיעה חדשותית חולי קורונה מאומתים חזרו מאומן עם אישורים מזוייפים – ונעצרו בנתב"ג מתוך עשרות אלפי החסידים שנסעו לשהות במהלך ימי ראש השנה...
ממך עד אליך// רגע ליום כיפור
שְׁעַת עֶרֶב מְאֻחֶרֶת, קְרִירוּת יְרוּשַׁלְמִית טִיפּוּסִית, אֲנִי עוֹבֵר בַּגִּנָּה שֶׁעַל יָד בֵּיתִי, וּמוֹצֵא עַל הַסַּפְסָל יֶלֶד בֶּן...
הלילה האחרון של השנה
הלילה האחרון של השנה לכאורה, לילה זה אינו שונה מקודמיו ומהבאים בעקבותיו: מכוניות חולפות ביעף בכבישים הריקים, הצהובים ממנורות הרחוב...

נמנמת

משתמש פעיל
בוקר טוב לכולם.
אני מחפשת לרכוש מכשיר טוב וגדול יחסית שיהיה בו רק אפליקציה של וייז.
בררתי קצת מול החברות של המכישירים הכשרים והמחיר עצמו פלוס בתשלום החודשי נראה לי הזוי.
אשמח לשמוע מכם מה מומלץ ומה כדאי, במחיר הגון ונוח.

תודה רבה

חגי פאהן

מִשְׁתַּמֵּשׁ סוֹפֵר מִקְצוֹעָן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
קניתי ממישהו וייז של הדרן יד 2 ב-200₪, מיד זרקתי את הסים ושמתי את הסים של נטפרי מהנטסטיק שאני גם ככה משלם עליו, וב"ה עובד מצוין כבר כמה שנים.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ניתן לרכוש אצלי הדרן.
שירות ומחיר ללא תחרות

חגי פאהן

מִשְׁתַּמֵּשׁ סוֹפֵר מִקְצוֹעָן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
אבל אתה משלם 20 ש"ח כל חודש רק על החסימה לא?, מה ההגיון בזה?
אני משלם על קו הסלולר 40₪ ל-019 ועוד 15₪ לנטפרי וזהו. יש לי צורך בנטסטיק לצרכי עבודה, והוא אתי הרבה לפני שהיה לי מכשיר וייז. אז פשוט לפני נסיעה אני מוציא את הסים מהסטיק ומכניס לוייז. על אינטרנט משלמים, זה ההגיון. אגב, יש אפשרות לשיחות נכנסות.

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
אם לא חובה שיראה כשר
ישנה אפשרות במכשירי אייפון שיהיה רק אפשרות לוייז וקונים סים לוייז בלבד שזה 30 לחודש משו כזה
ואין אין אפשרות לפרוץ את זה כי זה מתבסס על ההבטחה של אפל אז מי שמצליח לפרוץ רק שיספר לי את זה כי זה שווה איזה מיליון לפחות
מה שאומר שתצאו עם מכשיר ממש רמה גבוהה שלא נתקע ועובד פצצה בסביבות ה 500 ש"ח
אם אתם מעוניינים
0559745344

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש אייפונים במחיר הזה?
הכי זול שראיתי באמזון זה אייפון 8 מחודש (שחודש ע"י אמזון) בסביבות 180$. (ובמידה ומדובר במכשיר ממש ישן (נניח פחות מאייפון 6), לא הייתי ממליץ עליו - בפרט אם הוא מחודש - למרות שהוא של אפל).

אבל אין ספק שמבחינת החסימה אין יותר טוב מזה.

נערך לאחרונה ב:

ש. וייסבלום

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אם לא חובה שיראה כשר
ישנה אפשרות במכשירי אייפון שיהיה רק אפשרות לוייז וקונים סים לוייז בלבד שזה 30 לחודש משו כזה
ואין אין אפשרות לפרוץ את זה כי זה מתבסס על ההבטחה של אפל אז מי שמצליח לפרוץ רק שיספר לי את זה כי זה שווה איזה מיליון לפחות
אם אתם מעוניינים
זה מכשיר חדש?
ואיזה סוג זה?

נראה לי מוזר מכשיר של אפל רק ב500

חסיד נלהב

משתמש פעיל
אני משלם על קו הסלולר 40₪ ל-019 ועוד 15₪ לנטפרי וזהו. יש לי צורך בנטסטיק לצרכי עבודה, והוא אתי הרבה לפני שהיה לי מכשיר וייז. אז פשוט לפני נסיעה אני מוציא את הסים מהסטיק ומכניס לוייז. על אינטרנט משלמים, זה ההגיון. אגב, יש אפשרות לשיחות נכנסות.
אמרו לי בהדרן שאם אני לא משלם להם 20 לחודש המכשיר ינעל.
יש דרך לעקוף את זה?

מחשבים זה אני

משתמש פעיל
ברור שזה שזה לא חדש
אבל בשביל להריץ וייז גם אייפון 5 שזה מה שיש לי אישית בשביל וייז בלבד מחזיק נהדר
יש לי אותו שנתיים ולמשפחה שלי את שלל האופציות האחרות החל מלשלם להדרן את הסכום המשוגע שהם רוצים על מכשיר פח וכלה בנטו וייז שמתאפס כל הזמן
לא תמצאו דבר יותר טוב מזה
כמובן שאת המכשיר צריך לקנות מאדם ששמר עליו
ועוד משו חשוב אתם לא תוכלו לעשות א החסימה צריך ללכת למישו אחר אחרת גם תוכלו לשחרר אותה
וכן אסור להשתמש במכשיר ולת לו שום קוד או מייל לפני שאתם חוסמים אחרת אי אפשר לחסום

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
איך חוסמים?
זה משו שכ"א יכול לעשות?
כן, דרך הגדרות המכשיר (חסימה פנימית של אפל). וכאמור, אם נותנים לאדם אחר לעשות את זה ויש אצלו את הקוד, מחזיק הטלפון לא יוכל לפרוץ את החסימה בשום צורה.

קבצים מצורפים

אולי מעניין אותך גם...

שיתוף ציורי דיוקן שציירתי לאחרונה
היי לכל המאיירים/ות המוכשרים פה בפורום. טוב, שמי איריס ג’פרי, והאמת שאני די ישנה, אבל גם די חדשה כאן כיוון שזו הפעם הראשונה שמשתפת פה. מצרפת פה...
5.00 star(s) 3 דירוגים
אוהבים לגוון את החג?
בכל הנוגע לארוחות חג, האנושות מתחלקת לשניים. למחצית מהאנשים אין בעיה לחזור על האוכל המוכר והמסורתי במשך כל ארוחות החג, ואילו אנשי המחצית השניה...
<<< פרויקט מיוחד - סיכום תשפ"א בקהילת הכתיבה >>>
'מה כבר עשינו?' - פרויקט סיכום השנה - וואו. איזו שנה שזו הייתה, תשפ"א. היה לנו בחירות, היו חילופי שלטון בישראל, בארה"ב ובאירן, הייתה קורונה...
עלילות מד"א והברסלבים, סיפור אקשן בהמשכים. פרקים ראשונים
פרק 1 - ידיעה חדשותית חולי קורונה מאומתים חזרו מאומן עם אישורים מזוייפים – ונעצרו בנתב"ג מתוך עשרות אלפי החסידים שנסעו לשהות במהלך ימי ראש השנה...

דירות לחגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

1

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג