דרוש מידע מכשיר פלאפון עם קשיים בבלוטוס

לכחצעיהחמ

משתמש רשום
רכשתי פלאפון חדש ושאלתי האם רק למכשיר שלי יש קשיים עם החיבור לבלוטוס (צריך להחזיק את המכשיר קרוב מאוד לבלוטוס בשביל לשמוע) או שזה בעיה כללית במכשיר הזה כמו ב C2 של נוקיה לדוגמא ?

נערך לאחרונה ב:

גמליאלוב

משתמש חדש
אני גם מחזיק במכשיר הזה האמת לא בדקתי אף פעם את ענין הבלוטוס אבל שלא יובן לא נכון מההודעה שלך המכשיר (למעט בלוטוס כאמור שלא בדקתי) הוא חזק מאוד טוב וזול (יצוין שהוא לא עובד על דור 3 רק על דור 2)

הונגרי אמיתי

משתמש פעיל
רכשתי פלאפון חדש ושאלתי האם רק למכשיר שלי יש קשיים עם החיבור לבלוטוס (צריך להחזיק את המכשיר קרוב מאוד לבלוטוס בשביל לשמוע) או שזה בעיה כללית במכשיר הזה כמו ב C2 של נוקיה לדוגמא ?
לי יש בעיה כזאת בc2

לכחצעיהחמ

משתמש רשום
ב C2 זה בעיה ידועה ובדיוק זו שאלתי האם בG10 הוא בעיה כללית שיש בכל המכשירים בדומה ל C2 או שזה בעיה ספציפית במכשיר שלי?

Mmili

משתמש רשום
לי היתה אותה בעיה בC2 והלכתי למעבדה של פלאפונים
בשניה הוא סידר לי באזור הבטריה משהו והסתדר מצוין(זה היה לאחר שנסיתי כמה בלוטוסים כי חשבתי שהבעיה בהם,
ולאחר שבמעבדה סידרו לי , כל הבלוטוסים עבדו מצוין.

לכחצעיהחמ

משתמש רשום
יש למשהו מידע בנוגע למכשיר G10 (הוא עשוי ממתכת ככה שהוא לא נשבר גם אם הוא נופל הרבה מה שמצוי בבית עם ילדים) בענין הנ"ל ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה