דרוש מידע מכשיר פלאפון כשר - מה מומלץ?

קליטה טובה

משתמש מקצוען
סי 2 מחודש לא מומלץ
יש כאלה שיאמרו ככה ויש כאלה ככה.
על כל מכשיר יש תלונות . אבל בדרך כלל הולכים על פי רוב . ובתור אחד שמוכר אני יכול להגיד שזה מאוד הולך הסי 2. אם זה באמת לא היה טוב אצל הרוב, לא היו קונים.
אבל בהחלט זה תלוי במזל , אצלי כל המחודשים הם מחודשים ברמה מאוד גבוהה, אבל זה לא אומר שלא יכול להיות מכשיר עם תקלה, יכול להיות שלך באמת יש מחודש לא ברמה מאוד גבוהה.
ואצלי יש על המחודשים שלש חודשים אחריות .

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש משהו חדש של שיאומי כשר ואיכותי עם ממשק נוח עולה באזור ה500

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
נהרס לי תוך שנה..וקניתי בחנות עם אחריות.לא היה אפשר לשים את האצבע על הנקודה שבה הטלפון נדפק.הוא פשוט לאט לאט ירד בביצועים ובמהירות עד שעשה בעיות עם סמסים,שיחות,תוכנות...אז עברתי לסי5

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הבנתי שהיום כבר לא מוכרים אותו חדש, רק מחודש
האם גם שווה?
יש אפשרות להשיג אותו גם חדש בחנויות מסוימות ב-750 ש"ח
יש גם אפשרות להשיג אותו באיביי ולהשתיל בו גירסה כשרה תמורת 50-100 ש"ח.

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי היה סמסונג יאנג כשר בסביבות השלוש שנים, עבד בצורה מאוד טובה, למרות הטביעות שהוא חווה.
אין כשר יותר נוח/ מהיר/ עם קליטה מצוינת ממנו, מה שכן הבטריה כשהיא לא ממש חדשה, היא נגמרת מהר (הוא עובד על אנדרואיד). וחובה לשים מגן, שמגן מנפילות (וממים).

היום יש לי Q3 יחסית בסדר, רק שהמערכת הפעלה שלו לא משהו (כמו של כולם) והלחצנים תקולים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה