מכשיר ניד התרטב

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכניסים לכלי מלא באורז, וממתינים כמה שעות.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אורז כפי שכבר אמרו סגולה בטוחה לרפואה שלימה!

ואגב, אם כבר קרה לכם ונפל טלפון אלחוטי או פלאפון למים- מיד מיד להוציא את הבטריה. זה גורם שהמגעים לא יפגעו. ואז גם הלוחית והאור חוזרים לתפקוד מלא אחרי טיפול מסור באורז...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
איך קוראים לו (מה השם של האמא)?

ואגב, בן כמה הוא?

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי נפל הנייד לתוך קערת מיים ושרה שם יותר משעה! עד שמצאתי אותו.
הוצאתי מיד את הבטריה והכרטיס והכנסתי הכל לשקית עם אורז, אחרי כמה שעות הוא חזר לתפקוד מלא, כבר יותר משנה בלי עין רעה

יוד מם

משתמש רשום
תודה
הוא כעת בהשריה, נספר לכם מחר בבקר
שם לתפילה: חמצן בן קרציה
(סליחה אבל מה אני אעשה לא יכולה בלעדיו ושונאת אותו)

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל לי זה קרה לפני שבוע בטלפון אלחוטי. שהה בקושי חצי שניה במים והתמוטט לחלוטין.
כבר שבוע ויומיים ולא עזר לו תרופת האורז. (רק נכנס לי בין החריצים)
לא עזרה תרופת השמש למשך כמה ימים
וכעת אנחנו נאלצים להביא אותו לפרופסור תיקונים מומחה ונשאל לדעתו אם הגיע זמנו של האלחוטי ללכת מן העולם או שמא בימי הרחמים והסליחות יצא גם הוא זכאי ומתוקן בדין.

ביינתים אני כבר ככה - ככה. לא יכולה בלעדחו ותקועה לקיר עם טלפון רגיל מה שקורה שכמעט שלא מדברים , או שכל היום רק רצים אחרי כל צלצול כי הטלפון רק בחור אחד ולא נייד
(או שעושים גם וגם)

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אצלי אורז לא עזר כלום,
עטפתי את המכשיר במגבת כמה שכבות, ומעל זה גומי חזק שלא יברח, היה שעה במייבש, וחזר לתפקד.

שיר המעלות

משתמש פעיל
מנסיון

הנגן של הבן שלי נכנס בטעות למכונת הכביסה בתוך כיס מכנסיו, התכבס בחום 40 מעלות כשעה וחצי. הכנסתי מיד את הנגן לקופסא עם אורז למשך 3 ימים (נתתי לזה צ'אנס) והפלא ופלא הנגן חזר לתפקוד יומיומי. הבטחתי לפרסם ונושעתי.

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל לא להדליק את המכשיר כלל וכלל!!
כפי שכבר כתבו מיד להסיר את הסוללה
ואז לנסות את שיטות ה'סבתא' למיניהן...
בהצלחה.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
להוציא את הבטריה ולייבש עם מכשיר פן

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הוא עוד עלול להפסיק לעבוד בימים הקרובים....

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוד מם;1357323:

לא יודעת, ככה היה אצלי, הפלאפון נרטב, הצלחתי לייבש אותו והוא חזר לעבוד, ואחרי כמה ימים הוא פתאום הפסיק לעבוד, ובמעבדה אמרו שזה מרטיבות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה