מכשיר להקלטה

• פותח הנושא music
  • פורסם בתאריך

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שואלת בשביל אבא שלי!
הוא לומד ואוהב להקליט את עצמו, כדי לעקוב אח"כ על הלימוד, אבל רוצה שאם יש טעות או מה, יוכל לחזור אחורה מהנקודה שטעה ומשם להמשיך (מה שאי אפשר לעשות עם נגן שזה מתחיל כמו רצועה חדשה), וכמו"כ שישמע אח"כ בקול, בעצם כמו שהיה למי שעוד זוכר ווקמן עם קסטה... יש כזה דבר בטכנולוגיה של היום? זה ישמח אותו ממש!!

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא הבנתי יש מכשירי הקלטה, אך למיטב הבנתי הם עובדים כמו נגן, את יכולה להסביר יותר מה הוא צריך? שיוכל לעצור ולהמשיך באמצע ההקלטה? אפשר, משהו אחר? נא להגדיר ואשמח לעזור אם אוכל.
אני באופן אישי משתמש במכשיר הקלטה של סאמויקס

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא הבנתי יש מכשירי הקלטה, אך למיטב הבנתי הם עובדים כמו נגן, את יכולה להסביר יותר מה הוא צריך? שיוכל לעצור ולהמשיך באמצע ההקלטה? אפשר, משהו אחר? נא להגדיר ואשמח לעזור אם אוכל.
אני באופן אישי משתמש במכשיר הקלטה של סאמויקס
היא רוצה משהו שאפשר להתחיל הקלטה באמצע רצועה קיימת, וכן למחוק קטע מתוך רצועת הקלטה
כמו שאפשר בווקמנים זצ"ל להגיע עד איפה שרוצים ברצועה ומשם להקליט במקום הקיים

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
במכשיר הזה ניתן לחלק הקלטה אחת ל2 הקלטות אבל לא להקליט מעל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה