דרוש מידע מכשיר וייז של הדרן - האם באמת אין אפשרות להתקין אפליקציה נוספת?

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי מכשיר של הדרן, ויש שם וייז, מייל ועוד כמה אפליקציות (אופיס, פנגו וכו')
אני רוצה לחבר על המכשיר למערכת מולטימדיה של הרכב על מנת שמפת הווייז תהיה מוקרנת על המסך של הרכב. בשביל זה צריך להתקין אפליקציה מסוימת של סנכרון.
בהדרן אומרים שאין אפשרות כזו (כלומר, בשביל לקבל אפשרות כזו צריך מסלול אחר, שפותח המון אפליקציות אחרות שאינן דרושות לי כלל, וגם זה עולה יותר).
האם באמת אין להם אפשרות כזו, או שפשוט לא בא להם להתקשקש עם כל אחד שפונה אליהם?

אולי @יהודה וולף יודע?

זושא כץ

משתמש מקצוען
לכאורה אין!
כי הם לוקחים כסף על כך.
תשלם יהיה.
תוכל לשלם ולבקש שלא יוסיפו הכל אלא רק את זה.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
טכנית אפשר - בתשלום נוסף כמובן, אבל צריך שתהיה לך סיבה טובה כדי לקבל אישור מוועדת הרבנים, ולאחרונה הם מאד מאד קשוחים! (ולמרות שזה מטריד אותי אישית, אני שמח ע"כ)

avim10

משתמש מקצוען
השאלה אם יש סיבה אמיתית לא להוסיף את האפליקציה הזו למסלול הפחות מורחב...

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מסלול וויז ומייל הינו מסלול סגור פתיחה של עוד דברים עולים כסף, ניתן לבקש באותו תשלום, לפתוח רק את מה שתרצו. פנו אלי באישי להסדרת העניין

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לסיכום. התשובה היא: כן ולא.
אפשר לפתוח אפליקציה נחוצה, אבל בשביל זה, בעצם, צריך לעבור למסלול אחר. שכל האפליקציות (המאושרות בהדרן) תהינה פתוחות, ואז אתה יכול לחסום את הכל חוץ ממה שדרוש לך.
מעבר למסלול אחר כרוך בתוספת תשלום משמעותית (הכפלת התשלום החודשי. במקום 20 ש"ח - 40 ש"ח). אני מניח שלא יימצאו הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשלם סכום כזה בשביל האפשרות לחבר את הווייז למערכת של הרכב. לכן יפה עושים בשירות לקוחות של 'הדרן' שאומרים ישר ובלי היסוס שאפשרות כזו פשוט לא קיימת. ולזכותם ייאמר, שאינם מנסים לגרור אותך למסלול פתוח יותר.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נסכם! וויז בלבד, לא יכול להיפתח לשום דבר נוסף... אף פעם גם לא בתשלום אסטרונמי
טאבלט וויז מייל!! יכול בתוספת תשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה