מידע שימושי מכשיר וויז של נתיב או של הדרן- מה אתם אומרים?

• פותח הנושא TK
  • פורסם בתאריך

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום,
אשמח לקבל חוות דעת על מכשיר הוויז של נתיב והדרן מבעלי ניסיון
מה עדיף?

תודה רבה

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תותח שיווקי;n4951222:
אין פה אף אחד שהספיק להיות בעל נסיון בכלל ובשני המכשירים יחד בפרט. כך שמה שיכתב פה לא ממש משקף.

איך אתה יודע?
המכשיר של נתיב גם יצא רק עכשיו או שיש לו כבר ותק?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מכשיר אחר מומלץ או שעדיף לחכות ולראות ...?

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
השאלה אם נתיב חסמו יותר חלקים באפליקציה מהדרן ,
בהדרן הכל כמעט פתוח חוץ מקארפול , לוח ניקודים,וכל מה שדורש עדכון באפליקציות אחרות, כולל גוגל,

י. גולד

משתמש מקצוען
שים לב שהדרן מבקשים תשלום חודשי קבוע, בנתיב לא

בנוסף לכך, לנתיב יש הרבה יותר ניסיון וותק, כחברה אמינה ומקצועית

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
גם נתיב דורשים תשלום חודשי קבוע.
מה שהם רשמו במודעות שלהם זה שאין דמי מנוי לנתיב, אבל יש תשלום על הסים. (בדיוק כמו הדרן, עד כמה שידוע לי)

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בנתיב יש תשלום חודשי יותר מהדרן אם אני לא טועה
הפלוס שיש גם פנגו מענין,

אלי 560

משתמש רשום
בהדרן יש כמה שיפורים וחידושים שאין בנתיב למשל: מקבלים 30 ש"ח מתנה בחשבון החניה שלך בסלו פארק שזה אפליקצייה מקבילה לפנגו ויש גם פנגו
יש להם סים בינלאומי- אפשר להשתמש עם הוייז בכל העולם ללא עלות נוספת- שזה אפשרות מדהימה! דרך אגב שמעתי שבישיבת מיר מוכרים את המכשיר וויז של הדרן במחיר מוזל מסובסד ע"י איזה קרן אם יש למישהו מידע שייכתוב לי.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י התמים;n4991412:
יש חדש בנושא? מה עדיף? מבחינה רוחנית וגשמית.

אין חדש תחת השמש, וויז זו אפליקציה חינמית , אתה פשוט משלם על מכשיר שיציג אותו ועל סים שיקלוט אינטרנט,ואת זה מוכרים נתיב/ הדרן , הוויז עצמו אותו דבר בכל העולם , אין כ"כ משמעות להבדל בין המכשירים , גם ככה א"א לעשות איתם משהו נוסף חוץ מוויז, והמחיר אותו דבר בשניהם, השירות גרוע בשניהם ,
(מישהו כאן העלה נקודה שבנתיב המחיר הוא פר שימוש חודשי ובהדרן מתחייבים ל3 שנים )

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
האם וויז תלוי בסוג הסים והקליטה?
או שזה בגלל מכשיר של הדרן?

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בגדול זה משתנה ממכשיר למכשיר

א. במכשירים הקטנים ביותר כפי הנראה לי נתיב עדיף באופן וודאי, משום שתוכנת החסימה שלהם שוקלת הרבה פחות משל הדרן, והבעיה הגדולה של מכשירים אלו זה מצוקת זכרון.
ב. במכשירים הגדולים זה פחות משנה מהבחינה הזו, לגבי שאר הדברים ל'נתיב' יש יותר נסיון בחסימה, אולם גם במכשיר זה החסימה היא לא באותה טכנולוגיה של הסמארטפונים.

שריתושתוש

משתמש רשום
מישהו שמע על החברה השלישית שמספקת מכשיר לוויז בלבד??? לחברה קוראים נטו וויז, ואפשר להשיג את המכשיר בקניון רפאלי הפלוסים שהם אומרים: 1. אחריות לשנתיים 2. באותו מחיר מכשיר יותר גדול, הדרן- 4 אינץ' נטו וויז- 5 אינץ' 3. המכשירים חדשים, ולא כמו בהדרן ונתיב שנותנים מכשירים מחודשים מבחינת הסים של כל החברות הסים של אורנג' כך שאמורה להיות אותה קליטה השאלה האם החברה אמינה, טובה, שרות לקוחות וכו' מישהו מכיר??

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם יש לך גמח
הייתי ממליץ לך לרכוש את הj1 לא מיני. תהנה ממנו
וגם כולם.
אשמח לתת לך עוד פרטים.
ההפרש הוא קטן במחיר 110 שח
בתור משווק הדרן אשמח אם תפנה אלי

לגבי השירות לקוחות, מכיון שקצב הגדילה בזמן האחרון הוא ענק, הגדילו משמעותית את כמות הנציגים ואת שעות המענה. ממליץ לבדוק שוב כמו"כ בנתיב זה הרבה יותר גרוע... ואתה יכול לנסות..

כמו"כ לגבי טענתך שיש חוסר קליטה.
תוכל להחליף את חברת התקשורת שיש לך...
יש להם 2 חברות שהם עובדים איתם..

זושא כץ

משתמש מקצוען
אתה פשוט משלם על מכשיר שיציג אותו ועל סים שיקלוט אינטרנט,ואת זה מוכרים נתיב/ הדרן , הוויז עצמו אותו דבר בכל העולם , אין כ"כ משמעות להבדל בין המכשירים , גם ככה א"א לעשות איתם משהו נוסף חוץ מוויז, והמחיר אותו דבר בשניהם, השירות גרוע בשניהם ,
(מישהו כאן העלה נקודה שבנתיב המחיר הוא פר שימוש חודשי ובהדרן מתחייבים ל3 שנים )
חבל מאוד מאוד שהשירות גרוע בשניהם אני הייתי איתם בקשר ע"ז ולדעתי הם מרגישים שהציבור החרדי זה קהל שבוי בידיהם אני לא מבין איזה שירות תמיכה של החברה הכי קטנה וצדדית בשירותי האינטרנט נסגרת בשעה 4.00 בצהריים!!! זה לדעתי זלזול בציבור שממילא נזקק רק לכשר.
אבל מצד שני צריך לזכור שחלילה וחלילה לקחת מכשיר שאיננו כשר הרמטית אני יודע על מקרים שבנ"א אמר שהוא יכשיר לבג לעצמו וכו' וכו' והוא הגיע עם זה למקומות גרועים ביותר וד"ל .
נקוה מאוד שחברות אלו יתעשתו ויבינו שיש עליהם גם סוג של מלאכת קודש ויתנו שירות שיזמין כמה שיותר אנשים להשתמש רק איתם
ולגבי המחיר החודשי כולם אותו מחיר רק בנתיב אפשר לשלם את זה מראש ל3 שנים כך שבמשך 3 שנים אין תשלום חודשי ככה שלמעשה זה אותו דבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה