מידע שימושי מכשיר וויז של נתיב או של הדרן- מה אתם אומרים?

• פותח הנושא TK
  • פורסם בתאריך

זושא כץ

משתמש מקצוען
לגבי השירות לקוחות, מכיון שקצב הגדילה בזמן האחרון הוא ענק, הגדילו משמעותית את כמות הנציגים ואת שעות המענה. ממליץ לבדוק שוב כמו"כ בנתיב זה הרבה יותר גרוע... ואתה יכול לנסות..
אשמח רק אם תגלה לי איזה שעות מענה הרחיבו ואיך כל זה קשור ליחס המזלזל שהפקידה אומרת לי שהסוכןמאמור לטפל בי ולא היא והיא בכלל עושה לי טובה שהיא עונה לי יש שם יחס מזלזל ומחפיר ביותר שאין בשום חברה וחבל...

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ולגבי המחיר החודשי כולם אותו מחיר רק בנתיב אפשר לשלם את זה מראש ל3 שנים כך שבמשך 3 שנים אין תשלום חודשי ככה שלמעשה זה אותו דבר.
גם בהדרן ניתן לשלם את הכל מראש.
זה אפילו יגרום לי להוזיל את המכשיר טיפה.... כי זה חוסך עלויות אשראי...

חבל מאוד מאוד שהשירות גרוע בשניהם אני הייתי איתם בקשר ע"ז ולדעתי הם מרגישים שהציבור החרדי זה קהל שבוי בידיהם אני לא מבין איזה שירות תמיכה של החברה הכי קטנה וצדדית בשירותי האינטרנט נסגרת בשעה 4.00 בצהריים!!! זה לדעתי זלזול בציבור שממילא נזקק רק לכשר.
לגבי השירות בהדרן הוא נסגר ב 17 אבל תקח בחשבון שזה לא חברה של שירות אינטרנט אלא של סינון.
אין בעיה לאחר השעות האלו עם הסינון...
מי שנתקל בבעיות יכול לפנות בשעות 09 עד 17
נקוה מאוד שחברות אלו יתעשתו ויבינו שיש עליהם גם סוג של מלאכת קודש ויתנו שירות שיזמין כמה שיותר אנשים להשתמש רק איתם.
אני חושב שגם כך זה לא מדי הרבה רווח שמזמין את החברה לתת שירות 24 שעות
מה יש רווח על הסים 10 חודשי מקסימום ??? תחשוב איזה עלויות יש לחברה להחזיק שירות עד הלילה. והאם זה משתלם להם. או שבכלל לא יהא לציבור וויז כשר...

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח רק אם תגלה לי איזה שעות מענה הרחיבו ואיך כל זה קשור ליחס המזלזל שהפקידה אומרת לי שהסוכןמאמור לטפל בי ולא היא והיא בכלל עושה לי טובה שהיא עונה לי יש שם יחס מזלזל ומחפיר ביותר שאין בשום חברה וחבל...
הרחיבו נציגים.
שעות מענה בשעה.
וכל מקרה לגופו. יתכן ובאמת נפלת על סוכן שדפק אותך.
אשמח לדעת את שמך בפרטי
)אין לקוח בשם הרב זושא כץ) ולבדוק את המקרה.

זושא כץ

משתמש מקצוען
נכון ללפני שבוע השירות בהדרן נסגר ב 4.00!!!
נכון שזה חברת סינון אבל היא היחידה שנותנת לי שירות ולא פרטנר לצורך הענין והדרן זה לא רק חברה של ווייז אלא של כל שירותי האינטרנט הכשר
אני מבין את יהודה וולף שכסוכן של הדרן (ודרך אגב סוכן מצוין שנעזרתי בו) ממלמץ ומחפה עליהם אבל נבקש ממנו שיעביר את המסר הזה ללמעלה

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכון ללפני שבוע השירות בהדרן נסגר ב 4.00!!!
נכון שזה חברת סינון אבל היא היחידה שנותנת לי שירות ולא פרטנר לצורך הענין והדרן זה לא רק חברה של ווייז אלא של כל שירותי האינטרנט הכשר
אני מבין את יהודה וולף שכסוכן של הדרן (ודרך אגב סוכן מצוין שנעזרתי בו) ממלמץ ומחפה עליהם אבל נבקש ממנו שיעביר את המסר הזה ללמעלה
לפי מה שידוע לי זה ב 17
להעביר את הדברים אין לי בעיה.
ותדע שתמיד הם קשובים לפניות כאלו לשיפור.
אבל כבר כתבתי שלפעמים העניין הוא גם מחיר.
תחשוב להחזיק למשך עוד כמה שעות 6 נציגים זה הרבה כסף חודשי...

ואגב לא זכרתי שכבר עזרתי לך...:D

YAELJ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הוויז של הדרן בדיליי רציני ונתקע כל הזמן!
אחותי טעתה פעמיים בדרך בינערונית בגלל זה ויש לה את המכשיר החדש יותר..

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הוויז של הדרן בדיליי רציני ונתקע כל הזמן!
אחותי טעתה פעמיים בדרך בינערונית בגלל זה ויש לה את המכשיר החדש יותר..
מה זה החדש יותר?? דגם??
אינני בא לומר שאין תקלות.
אבל קחו בחשבון שבכל מכשיר זה יכול לקרוא גם לא מוגן. יש לקחת פורפורציה...

rachl

משתמש צעיר
נכון אין לי את נתיב אבל היה לי את הפלאפון שלהם שחסום היטב ולא רק זה גם האיכות והדרן עובד הרבה יותר טוב יש לי את הפלאפון יש פנגו יש הכל זה עובד פצצה הרמטי לחלוטין חסום בדיוק מה שצריך יותר נהנתי

משיב

משתמש חדש
בוקר טוב,

משהו מכיר גמ"ח להשכרה של מכשיר וויז כשר
לבין הזמנים?

בירושלים יש גמ"ח וויז החדש של "הדרן" החדש של שיואמי רדמי גו 2019
-מהיר יותר וגדול יותר-
הפאלפון שלו 0527630272 אני חושב שזה בזכרון משה
10 ש"ח ליום וש'יק פיקדון ובתיאום מראש
אם יש למישהוא מידע אם זה באמת יותר טוב
אם יכול לעדכן

תודה

vp32628

משתמש צעיר
לגבי מכשיר ווייז של הדרן
כבר כמעט שבוע שאין לי קו, 4 ימים לקח לי עד שקיבלתי מענה לאחר שדרשתי מנציגת המכירות, והיא אמרה כמובן שזה לא קשור אליה אלא אל 019, וב 019 אמרו ש'נגמר לי היתרה' ושזה קשור להדרן, שיעשו מה שהם רוצים בניהם, אבל אני תקוע בלי וויז כבר כמעט שבוע, ואין שום נציג שרות לקוחות שאפשר לדבר אתו, וגם שעות מענה מצומצמות, איזה מן דבר זה שמי שנתקע ביום ו בלי וייז אין לו עם מי לדבר??????, (כבר קרה לי לא מעט פעמים)
אני מבין שרוצים להזיל עלויות בשירות אבל למה לעשות כ"כ מסורבל?
הודעה ארוכה מאוד שרק בסוף נותנים אפשרות של השארת הודעה, שגם היא חסומה לפעמים
מי שנמצא בדרך ואין לו תקשורת לא יכול לשלוח מייל, הם שכחו שהצרכנים הם ציבור שלא מחובר לוואצאפ ולמייל כל בזמן, והחוצפה ההכי גדולה שהם מבקשים הסבר למה לא פניתי אליהם דרך הוואצאפ! ומה עוד?
ביום שישי הייתה לי נסיעה והייתי תקוע, והים שוב אני מנסה מהבוקר, פשוט אין מענה לא ע"י הודעה ולא ע"י פנייה במייל?

chg

משתמש חדש
לגבי מכשיר ווייז של הדרן
כבר כמעט שבוע שאין לי קו, 4 ימים לקח לי עד שקיבלתי מענה לאחר שדרשתי מנציגת המכירות, והיא אמרה כמובן שזה לא קשור אליה אלא אל 019, וב 019 אמרו ש'נגמר לי היתרה' ושזה קשור להדרן, שיעשו מה שהם רוצים בניהם, אבל אני תקוע בלי וויז כבר כמעט שבוע, ואין שום נציג שרות לקוחות שאפשר לדבר אתו, וגם שעות מענה מצומצמות, איזה מן דבר זה שמי שנתקע ביום ו בלי וייז אין לו עם מי לדבר??????, (כבר קרה לי לא מעט פעמים)
אני מבין שרוצים להזיל עלויות בשירות אבל למה לעשות כ"כ מסורבל?
הודעה ארוכה מאוד שרק בסוף נותנים אפשרות של השארת הודעה, שגם היא חסומה לפעמים
מי שנמצא בדרך ואין לו תקשורת לא יכול לשלוח מייל, הם שכחו שהצרכנים הם ציבור שלא מחובר לוואצאפ ולמייל כל בזמן, והחוצפה ההכי גדולה שהם מבקשים הסבר למה לא פניתי אליהם דרך הוואצאפ! ומה עוד?
ביום שישי הייתה לי נסיעה והייתי תקוע, והים שוב אני מנסה מהבוקר, פשוט אין מענה לא ע"י הודעה ולא ע"י פנייה במייל?

chg

משתמש חדש
גם אני נתקעתי כמה ימים בלי תקשורת בוויייז של הדרן בשיא של בין הזמנים - וככל שניסיתי ליצור קשר איתם הדבר היה בלתי אפשרי - אין עם מי לדבר - הגעתי למסקנה ברורה שהשירות שם זוועה!!!
על כן ברור שאם יש משהו אחר מסונן וכשר - יש לבדוק הצטרפות אליהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה