מכשיר בייבי סיטר - המלצות

נחליאלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע המלצות למכשירים מסויימים, מחירים ועוד.
על מה צריך לשים דגש ומה הכי חשוב שיהיה במכשיר.
מיועד עבור דירה עם 2 קומות.
אשמח לכל תגובה בעניין.
תודה!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את המכשיר הכי פשוט - רק שמע.

מכשיר של hi- sense, נקנה במוצצים לפני שנתיים ב-280 ש"ח ומשמש אותנו המון, הקליטה שלו מצוינת, ווליום מעולה, והיחידה של ההורים נטענת - לא חייבים להיות צמודים לחשמל.

אבל השימוש שלי זה ליציאות קצרות - שאז אני משאירה את החלק של ההורים אצל שכנים, לא יודעת על מה צריך לתת דגש כשהמטרה אחרת.

נחליאלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה על המידע!
מישהו יודע אולי האם יש אפשרות לקנות מכשיר אינטרקום לא ייעודי לתינוקות? בד"כ המחיר קופץ כשמדובר במוצרי תינוקות...

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אני משתמשת במכשיר בייבי סיטר שימוש קבוע כל לילה בין 2 הקומות, אני לא זוכרת את שם החברה אוכל לבדוק בצהריים בבית, הוא מעולה קולט מצוין, חדר שינה וחדר ילדים רחוקים מאד בנוסף לקומות ושומעים מעולה גם מעבר לפינה שבה המכשיר מונח, בנוסף היחידה של ההורים נטענת,
אני משתמשת כבר חצי שנה שימוש יום יומי, ומרוצה מאד.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נזכרתי בפרט נוסף, המכשיר שלי דומם כשיש שקט, הוא "מתעורר" רק כשיש רעשים חריגים, וזה נוח מאד. (כל רעש, כמו שיעול, קימה או אפילו התהפכות במיטה קולנית)

גם לא מפריע כשעובד ברקע, וגם לא צריך להקשיב כל הזמן, רק כשמתעורר.

ARTLINE123

משתמש רשום
יש לי מכשיר בייביסיטר עם מצלמה, אינטרקום ומוניטור, כמעט לא היה בשימוש,
אני יכולה למכור בתשלום סמלי...

העצמי

משתמש רשום
יש שירות חדש "שמרטפון" אין צורך במכשיר מיוחד ניתן להשתמש אם כל טלפון להלן המספר:
0772609000

רחוב חמש

משתמש רשום
נכתב ע"י מתוק מדבש;1891622:
אני משתמשת במכשיר בייבי סיטר שימוש קבוע כל לילה בין 2 הקומות, אני לא זוכרת את שם החברה אוכל לבדוק בצהריים בבית, הוא מעולה קולט מצוין, חדר שינה וחדר ילדים רחוקים מאד בנוסף לקומות ושומעים מעולה גם מעבר לפינה שבה המכשיר מונח, בנוסף היחידה של ההורים נטענת,
אני משתמשת כבר חצי שנה שימוש יום יומי, ומרוצה מאד.

אפשר לכתוב דגם? בתודה מראש

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ARTLINE123;1891663:

מה טווח הקליטה שלו?

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוכרת מכשיר במצב מצוין
אם את מעוניינת פני למייל

אלף100

משתמש פעיל
נכתב ע"י ARTLINE123;1891663:

אשמח לדעת איך נראה המכשיר ומה המחיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה