מידע שימושי מכללות חרדיות - תואר ראשון

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הגעתי לשלב הזה שצריך להחליט מה ללמוד,
אני צריכה מידע לגבי מכללות חרדיות עם תואר ראשון- קמפוס לוסטיג /דעת אני בודקת אבל אין שם מבחר...
איזה עוד מכללות חרדיות לבנות יש? עדיפות לירושלים...
מנושא לנושא באותו נושא- אני בודקת כרגע תואר בחשבונאות, איך זה כמקצוע? מה עושים בעבודה? עד כמה קשה זה לשלב בין חשבונאות למשפטים?!
שאלה אחרונה- מתי יש ימים פתוחים במכללות? ואיפה אני יכולה לראות את זה? כי באתר של לוסטיג זה לא כתוב...
תודה מראש!

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

מביטה

משתמש פעיל
מכללות מן הסתם סגרו כבר רישום, השנה כבר התחילה.
ולא, אין מושג כזה מכללות חרדיות.

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

מביטה

משתמש פעיל
בטח שיש כזה מושג מכללות חרדיות!
חחחחח..... מצחיק ממש. ידוע לך מי עומד מאחוריהם? אנשים מזוקנים ומטפחות שעובדים בשביל לחבר את הציבור שלנו לציבור החילוני יש להם שם משהו כמו מנדל, לא זוכרת מדיוק.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חחחחח..... מצחיק ממש. ידוע לך מי עומד מאחוריהם? אנשים מזוקנים ומטפחות שעובדים בשביל לחבר את הציבור שלנו לציבור החילוני יש להם שם משהו כמו מנדל, לא זוכרת מדיוק.

את האמת, לא כזה מעניין אותי מי עומד מאחורי המכללה ומהן מטרותיו, אני צריכה תעודת תואר, סמינר לא מתאים בשבילי משום בחינה שהיא...

קמפוס שטראוס.
בית וגן.
קרית אונו.
בקמפוס שטראוס אין משהו שמעניין אותי ללמוד ובית וגן זה להוראה לפי מה שראיתי כרגע..
לא ידעתי שלאונו יש שלוחה חרדית, אז תודה, אני אבדוק בכיוון הזה!

אשמח למקומות נוספים אם יש..
ואם למישהו פה יש את הידע בנושא, אני בודקת כרגע תואר בחשבונאות, איך זה כמקצוע? מה עושים בעבודה? עד כמה קשה זה לשלב בין חשבונאות למשפטים?!

נערך לאחרונה ב:

מביטה

משתמש פעיל

את האמת, לא כזה מעניין אותי מי עומד מאחורי המכללה ומהן מטרותיו, אני צריכה תעודת תואר, סמינר לא מתאים בשבילי משום בחינה שהיא...

בקמפוס שטראוס אין משהו שמעניין אותי ללמוד ובית וגן זה להוראה לפי מה שראיתי כרגע..
לא ידעתי שלאונו יש שלוחה חרדית, אז תודה, אני אבדוק בכיוון הזה!

אשמח למקומות נוספים אם יש..
יש לך אישי?

227

משתמש פעיל
לצערינו המונח 'חרדי' כולל היום קשת רחבה של סוגים. החל בעמלי תורה ועובדי ה' וכלה בחולצות צבעוניות וילדים שהולכים לצבא ולאקדמיה. (ולא רוצה להוסיף נשים שלבושות כמו....)
אז כן, מכללה 'חרדית' במובן הישן אין, אך במובן החדש לצערינו יש

משפטנית פח

משתמש מקצוען
אני לוידת בדיוק מה את רוצה לדעת

אני למדתי בסמינר הכי נחשב בירושלים(הישן(: ) מקצוע חשבונאי ולאחר שלא נהנתי מהעבודה למדתי משפטים באונו

מהמקום הזה כבוגרת ישן ממשפחה לטאית טובה מאד קשה לי לקרוא למקום הזה חרדי ממש. כלומר זה אולי נקרא חרדי, בפועל לבנות שלי אני לא חושבת שאני אאפשר ללמוד שם. זה מהבחינה הזו. מקווה שעזרתי. (אני הלכתי לשם רק בגלל שזה נחשב חרדי, אם הייתה אוניברסיטה חרדית ממש הייתי מעדיפה(: )

ריבה אדומה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ואגב, פרוג ה לא מכללה?
פרוג לא מכללה אקדמאית.
אייך עושים טישטוש??(של אותיות)
לוחצים על שלש הנקודות הראשונות ואז על המשקפת
1638916441016.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה