מכירת ספר תורני! האפשרי?!

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ממש לא מסכים, אפשר להעביר קורס שכולו פרקטיקה מקצועית.

רק לדעתי החסרון הוא ביכולות ההשמה במיוחד בתקופת קורונה, כשכל הענף נשען על תרומות...

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא לזאת היתה כוונתי (למרות שגם לזה אני בעד)
הגבתי לגבי מ"ש @טראכטער שהפורום הזה בבחי' חורגו,
דאפ"ה הכי עדיפא טפי, שישאר כאן מרחב פעולה בטוח.
לא רואה את הפשעים הגדולים הנעשים כאן, שזקוקים ל'מרחב פעולה בטוח'.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשר להעביר קורס שכולו פרקטיקה מקצועית.

רק לדעתי החסרון הוא ביכולות ההשמה במיוחד בתקופת קורונה, כשכל הענף נשען על תרומות...
אי משום הא לא איריא, שהלא עיניך הרואות בין השורות [וכאן] שהם עושים עכשיו רישום לקורס עימוד תורני.
מנהלנו היקר ר' @מוישה כתב כאן שהרישום לא הכי הצליח, אבל אולי מכאן - מפורום זה תצא הבשורה, ויהיו כמה וכמה שירצו.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אי משום הא לא איריא, שהלא עיניך הרואות בין השורות [וכאן] שהם עושים עכשיו רישום לקורס עימוד תורני.
מנהלנו היקר ר' @מוישה כתב כאן שהרישום לא הכי הצליח, אבל אולי מכאן - מפורום זה תצא הבשורה, ויהיו כמה וכמה שירצו.
אין שום קשר בין קורס עימוד של פרוג, לקורס המדובר שהיה של עריכה תורנית, והתקיים על ידי 'לומדה'.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין שום קשר בין קורס עימוד של פרוג, לקורס המדובר שהיה של עריכה תורנית, והתקיים על ידי 'לומדה'.
אמת לאמיתה!
גם אני לא קישרתי.
כתבתי שני דברים:
א. במענה להשערה שאין ביקוש כי הענף נשען על תרומות והמחברים נחים היום על קוצי דפנה, כתבתי שהדיקמנים טעו בזה ;).
ב. אל מנהלנו היקר ר' @מוישה שליט"א כתבתי, שאולי הגיע הזמן לבדוק שוב, ואולי לא מספיק הסברתי את עצמי - אם אכן ישנם כיום עורכים רבים פנויים להובלה, אולי זה הזמן שלהם ללמוד קורס רציני, והבסיס לו כבר מוכן!
לדבריך, אם יהא כאן ביקוש רציני לא נראה שי שיש לפרוגיסטים צוואה מסתורית מדורי דורות לא לעשות כזה קורס - מלבד לומדה, אלא השיקול הוא הרישום.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למה לא להפיץ את הבשורה הלאה?
יש רשימת תפוצה לטור השבועי?
אני חושב להתחיל להעלות את מאמרי השבועי בטור מסודר, השאלה אם זה בסדר, או שזה תפתח להיהפך לפורום אוצר החכמה..., מה דעת הציבור?
ומה דעת המנהל?
@מוישה

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני חושב להתחיל להעלות את מאמרי השבועי בטור מסודר, השאלה אם זה בסדר, או שזה תפתח להיהפך לפורום אוצר החכמה..., מה דעת הציבור?
ומה דעת המנהל?
@מוישה
תפתח אשכול קבוע, שבו תעלה כל שבוע את הטור. נראה איך זה מתקדם.

עורך עם נסיון

משתמש פעיל
עריכה תורנית
זכיתי בס"ד לכתוב כמה ספרים, ואני מזדהה מאוד עם הבעיה.
בחסדי שמים כתבתי עבור אדם אחר, ומשכך ההפסדים לא נפלו עלי, אך באמת אפילו ההפצה של בלוי במקרים רבים אינה מכסה את עצמה, של לדבר את עלויות ההדפסה והכתיבה...
אכן השוק מוצף, והיום לא כותבים ספרים באופן עצמאי כדי להתפרנס. פרנסה, כמו שכתבו, זה רק במכונים הגדולים, וגם שם קשה להכנס, וקשה להגיע לרווח אמיתי.
למרות שאני אישית מעודד מאוד כל אברך וצורב להשקיע בכתיבת ספר, להגיע לבירור בסוגיות הש"ס או בסוגיות הלכתיות, כדי לא להתייבש, כדי לא להעביר את החיים בלי משהו משמעותיע, כדי להרגיש סיפוק, ושגם האשה תרגיש שהבעל שוה...
אבל להדפיס בחמשה עותקים, למרות שכל עותק יעלה 100 ש"ח, לשמור בארון, או קצת יותר לחלק לכוללים שלומדים את הסוגיא, או לחלק בבר מצוות.

השידוך

משתמש רשום
עריכה תורנית
גם אם לא נדבר על רווחים,
איך בפועל מפיצים את הספר שהשקעת על זה כ"כ הרבה,
באופן שיגיע לאנשים,
שידעו שיש בכלל ספר כזה, שיכול להועיל עבורם

איך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה