מכירת לחנים

Mencl

משתמש רשום
לצערי, עד כמה שידוע לי - אין איך לקבל תגמולים מכירת/נתינת לחנים,
יש את אקו"ם ששם אפשר לרשום זכויות יוצרים, אבל יש להם כל מיני תנאים שאמנם אפשר לעמוד בהם אבל לא ממש בתחילת הדרך, וגם זה יכול להיות רשום על שם הזמר, אפשר לעיין באתר שלהם.
אך סתם כעצה טובה, כאחד שמלחין שירים, שמוכרים קצת בכמה ישיבות וכו' וגם אישיות מפורסמת מעולם המוזיקה (בעל תזמורת יוקרתית) אמר לי עליהם שזה לחנים טובים שיכולים ללכת, ובכל ופן למרות ששלחתי להרבה זמרים - עדיין אף זמר לא לקח שיר שלי (אולי אני אופתע באיזה אלבום חדש שייצא;)) כך שזה אכן נכון שהזמר יכול להגיד לו תגיד תודה שלקחתי (כמובן רק אם זה זמר מוכר ומוצלח שהולך לו) כיון שזה יכול לעזור לו בהמשך הדרך שאז כבר יהיה לו מוניטין טוב ואז יוכל למכור את הלחנים בסכומים יפים.
בהצלחה רבה:)
לאנשים מהחוג שלנו זה נראה קשה, אבל זה לא כך, אני רשום שם, וגם מקבל כמה פרוטות לפעמים.

שואפת למושלמות!

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
קודם כל צריך הרבה סייעתא דשמיא שהזמר שישמע את הלחן יהיה במצב רוח המדוייק לשיר הזה..
אחכ צריך שהלחן יהיה טוב.. ולבסוף צריך קצת קשרים במקומות הנכונים...

שלח לי את הלחן באישי, אם הוא טוב לטעמי אנסה לעזור
אשמח לשלוח לך באישי לחן שהלחנתי ואח שלי שר...
ממש יעזור לי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה