מתכון מכירים את "קריירה" - ככה מוצאים היום עבודה?

מאמרים אחרונים

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו
משכונת סנהדריה מגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של חיים יהודה יעקבזון (46) אב ל-2 ילדות צעירות שנפטר במהלך הלילה. משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר...
מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים
לבית האבלים ברח' אבן האזל הגיע מכתב תנחומין מרטיט מביתו של מרן שר התורה בו הוא מפרט על גדלותו העצומה של הנפטר ואומר: "איננו יודעים חשבונות שמיים"...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אח שלי
בס"ד אלי אחי האהוב. את המכתב שלך מצאתי כבר ביום הראשון של הזמן. בין החולצות המגוהצות. בכיתי כשקראתי. פתאום הכול צף לי. כל הכאב שהודחק, ולא ידעתי...

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נשמע לכם אמין? עבודה של שלוש שעות ב 6000 ₪ ?
סתם דרך למצוא מנויים...
איזה הגיון שמעסיק יקח עובדת לכאלה שעות ובכזה שכר, ועוד ללא נסיון?
עבודה ממש חלומית

שבולת

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
היה על זה אשכול אררווווךךךךך
מנסיון אישי - לא כדאי לכם, אמנם המנוי החודשי לא יקר - אבל העבודות המגרות שם פיקטיביות לחלוטין! וכשאתם רוצים לבטל מנוי - ידחו אתכם בלך ושוב עד שתצא נשמתכם.

קורס עריכת וידיאו מיועד בשביל הרוח הצעירה שלך, ההפתעות והחידושים האינסופיים, וכן, גם בשביל המאזן הירוק בחשבון הבנק שלך...

במבי לבן

משתמש פעיל
אני מצאתי עבודה דרך קריירה.
אומנם לא לפי הפרסומים המפתים.
אבל עדיין עבודה במקצוע שלי בשכר הולם.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני בעבר מצאתי עבודה ממש טובה דרכם ויחד עם זאת שלחתי עשרות קו"ח לפני כן וחוץ מהעבודה הזאת אף אחד לא חזר אלי, והיו לי קורות חיים מרשימים ביותר שזה אומר שאם לא חוזרים אלי זה כי אין משרה כזאת....

והאבל הגדול הוא שיש רק תאריך אחד בחודש- וזה תמיד יהיה התאריך שבו תשכחו, שרק אז אפשר לבטל את המנוי
זכרתם? מקסים, לא זכרתם? ירד לכם עוד חודש ועוד חודש ועוד חודש ועוד היד נטויה....
אם זה נראה לכם חוקי תעשו לי לייק:mad::mad::mad:

שבולת

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
כל מי שמגיבה התנסתה בהם?
התנסתי? נראה לי מתאים יותר לקרוא לזה נכוותי! עשיתי מנוי חדשיים ראשונים ראיתי שהם מפברקים משרות - מעתיקים מפרוג - מנפחים משכורות - ועוד כיד הדמיון הטובה... בקשתי לבטל מנוי - ואז התחיל הסיפור הגדול, אמרו לי תתקשי עוד שעה, תתקשרי מחר, יחזרו אליך, המחשב לא עובד, אנחנו מתנצלים, היית צריכה להתקשר לפני שעה, את צריכה לדבר עם הנציגה ההיא וכו' וכו'
שנה וחדשיים שילמתי להם בסוף:mad::mad::mad:

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התנסתי? נראה לי מתאים יותר לקרוא לזה נכוותי! עשיתי מנוי חדשיים ראשונים ראיתי שהם מפברקים משרות - מעתיקים מפרוג - מנפחים משכורות - ועוד כיד הדמיון הטובה... בקשתי לבטל מנוי - ואז התחיל הסיפור הגדול, אמרו לי תתקשי עוד שעה, תתקשרי מחר, יחזרו אליך, המחשב לא עובד, אנחנו מתנצלים, היית צריכה להתקשר לפני שעה, את צריכה לדבר עם הנציגה ההיא וכו' וכו'
שנה וחדשיים שילמתי להם בסוף:mad::mad::mad:
כמו כולנו..............

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני התקשרתי אליהם ביום שנגמר לי המנוי ושאלתי אותם מתי נגמר המנוי ובקשתי שיבטלו מיד כשנגמר החודש ואז היא שאלה אותי למה והתחילה לומר ששווה וכל מני בלבולים קיצור כשגמרתי את השיחה שמתי לב שמעולם הם לא ענו תשובה ולמחרת הם אמרו שיגמר רק בעוד חודש מה אתם אומרים על זה?? קיצור פשוט אל תתקרבו אליהם!!!!

mend

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
לא להתקרב
מנסיון
ומי שמתקרב שם כספו על קרן הצבי
(בקצרה, זה ממש חתונה קתולית..... סליחה על ההגדרה. א"א להתנתק מהם.... בלי לדבר על זה שרוב המשרות פיקטיביות)

קערות ליל הסדר, הגדות מרהיבות עין, מעמדי זמירות, קופסה למצות, מארזי יין, ערכות כולנו מסובין ועוד ועוד

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

596

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה