מכירים את התוכנה אדובי אודיישן-לסאונד? טובה להקלטות אולפן?

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עד היום השתמשתי בה לצורך עריכת סאונד קיים לסרטים וכדו

אני מנסה להתחבר אליה עם כרטיס קול אולפני +מיקרופון וכו
ואין, לא נותן לי להקליט. שעות מנסה כל מיני שינויי הגדרות וכו
המערכת מראה שהכרטיס נקלט ( דגם סטודיו סי24)
אבל אני לוחצת על רקורד וטראח קופצת לי הודעה כזו:
מה הכוונה? או מה אתם מציעים לי להגדיר כדי להתחיל להקליט למען השם?
ראו צילום מסך:
אודיישן.png

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מבין את כל האנגלית שם ולא מכיר את התוכנה

ממבט קצר זה נראה שאולי יש לתוכנה שגיאה בהקלטה כי היא לא מצליחה שהאודיו החדש ישמר בדיסק של המחשב ולכן כדאי להפעיל מחדש את התוכנה (או המחשב (?))

תרגום גוגל: אודישן נתקל בשגיאה בקריאה או כתיבה לדיסק. אנו ממליצים לך לשמור את עבודתך ולהפעיל מחדש את אודישן.

פה הזכירו את התוכנה לאחרונה

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא מבין את כל האנגלית שם ולא מכיר את התוכנה

ממבט קצר זה נראה שאולי יש לתוכנה שגיאה בהקלטה כי היא לא מצליחה שהאודיו החדש ישמר בדיסק של המחשב ולכן כדאי להפעיל מחדש את התוכנה (או המחשב (?))

תרגום גוגל: אודישן נתקל בשגיאה בקריאה או כתיבה לדיסק. אנו ממליצים לך לשמור את עבודתך ולהפעיל מחדש את אודישן.

פה הזכירו את התוכנה לאחרונה
מצטערת על האיחור בתגובה
קראתי כבר את הסברך למחרת אבל לא היתה דקה לנשום..

ובכל מקרה שאלתי את אסף רטוביץ (שאני לקוחה שלו) והוא הסביר לי שכיון שההגדרות תדר דגימה בין הפרוייקט לכרטיס קול לא היו תואמים וכו אז המערכת כביכול במצב שגיאה ואכן לאחר שהגדרתי מחדש בס"ד הסתדר

ממש תודה רבה רבה!!

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כדי להקליט את צריכה לפתוח מולטיטרק חדש
כרגע את עומדת על ה waveform
תעברי לכרטיסיה multytraCk ושם תקליטי.
בהצלחה!!

תודה רבה אבל דוקא כן הצלחתי להקליט כשעמדתי על ה waveform
כשעמדתי על המולטיטראק לא הצלחתי להקליט בכלל. נפתחו לי מלא רצועות כאלה ולא מצאתי את האופציה להקלטה. רק השמעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה