מכונת כביסה ביח"ד - בסלון או במרפסת?

single

משתמש מקצוען
עקב אילוצים במבנה היחידה אנחנו יכולים לשים את מכונת הכביסה או בסלון הקטן - בתוך ארון או פינה מגבס, או במרפסת הלא מקורה, בתוך ארון, כשהגישה חשופה לפגעי מזג האוויר. מה דעתכן? מה הרע במיעוטו?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
עקב אילוצים במבנה היחידה אנחנו יכולים לשים את מכונת הכביסה או בסלון הקטן - בתוך ארון או פינה מגבס, או במרפסת הלא מקורה, בתוך ארון, כשהגישה חשופה לפגעי מזג האוויר. מה דעתכן? מה הרע במיעוטו?
אצלי בבית [יח"ד] המכונה בתוך חדרון כזה בסלון ["חדר כביסה"? נגיד...]
אני ממליצה לך לשים וילון.

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ביח"ד שלנו מיקמנו מכונת כביסה בסלון ומעליה מדפי גבס,
המכונה משמשת כבסיס להדלקת נרות בשבת וביום חול מונח עליה מפית עם אגרטל

2bdesign365

משתמש פעיל
ממליצה בתוך ארון כדי שיחסום חלקית את הרעש שהמכונה עושה ואם אין אופציה לתלות במרפסת את הכביסה כדי לתת שקע נוסף למייבש מעל ולעשות ארון גבוהה להכל
לא נעים לשבת בסלון שיש רעש של מכונה כביסה

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם אתם רוצים להתחשב קצת בדיירים תקנו רקקקקקקקק מכונה שלא עושה רעש מטורף וכמובן הייתי שמה בתוך ארון בסלון.
באחת היחידות שגרנו בעבר היה מכונה ומייבש בסלון ליד החדר שינה והם שמו בתוך ארון וככה כמעט לא שמענו את הרעש של המכונה.
בהצלחה

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
למה לא לפרוס איזה סככה קטנה במרפסת, או משהו כזה?
מה העניין שיהיה בתוך הסלון הקטן (כלשונך), גם תופס מקום וגם מרעיש.
בבית של ההורים שלי שזו דירת שלשה חדרים יש מכונת כביסה + ייבוש במרפסת (לא מקורה), מכיוון שאין מקום מתאים בתוך הבית, וזה לא הפריע מעולם לאף אחד.
לא מבין את ההתנגדות המוחלטת לשים במרפסת, לדעתי במצב הנוכחי בתוך הבית טעות גמורה.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה