מכון "חכמת שלמה"

מאנסיער_איד

משתמש רשום
ב"ה

מכל הפורומים בפרוג מצאתי את זה היותר מתאים להצגת השאלה שלי. ואני מתנצל אם נקלעתי לפורום הבלתי מתאים.

אני מחפש פרטים אודות מכון "חכמת שלמה" העוסק (בעיקר) בההדרת ספרי ר' שלמה קלוגר ז"ל.
למי שאולי לא יודע במה מדובר אני מעתיק לו את מרבית הפרטים מן הספרים שלהם

מכון לחקר כתבי-יד "חכמת שלמה"
שע"י "קרן פרסים ע"ש ישמח משה"
ת.ד. 28436 תל-אביב

נשיא המכון חותם תמיד אברהם שבתי ליפשיץ ועל דף השער תמיד כתוב "ירושלים".

יותר פרטים לא מופיעים. לא כתובת, טלפון, פקס, אימייל - כלום. גם גוגל וגם בזק לא עזרו לי.

מי הוא זה ואיזה הוא? והעיקר, אני רוצה לצור קשר עם מכון (או תת-מכון...) זה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לך מה להתנצל, זה הפורום המתאים.
אבל לדעתי הכי פשוט יהיה אם תשלח להם מכתב לת.ד.

שופר

משתמש פעיל
ממש "השגחה פרטית"! במכתבים למערכת בהמודיע בדיוק היום הופיע מכתב ממכון חכמת שלמה הנ"ל בענין ספר חדש כלשהוא שהם עומדים להו"ל.
מס' הטל: 052-7623748 פקס 153-25386622.

• תודה
Reactions: 002

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שופר;390627:
ממש צירוף מקרים! במכתבים למערכת בהמודיע בדיוק היום הופיע מכתב ממכון חכמת שלמה הנ"ל בענין ספר חדש כלשהוא שהם עומדים להו"ל.
מס' הטל: 052-7623748 פקס 153-25386622.

לא צירוף מקרים אלא השגחה פרטית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה