מכבידנט

השם נתן

משתמש מקצוען
האם טופלתם ע"י רופאי שיניים במכבי?
הייתם מרוצים? המחירים אכן נמוכים יותר מכל הקופות? 23 ש"ח?
אשמח בכל מידע...

עריכה: אולי יש גם המלצה על רופא בבית שמש?

נערך לאחרונה ב:

lizi

משתמש צעיר
יש לי הרבה מה לומר בנושא...
בקשר לרופא גבר/אישה/ילדים?

RRRRR

משתמש מקצוען
אני היייתי ולא הייתי מרוצה
אחכ עברתי לרופאה שהמזכירה שם המליצה לי והייתי מרוצה מאוד מאוד
לילדים לא מרוצה בכלל שוקלת להעביר אותם קופה בגלל זה

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בכל קופה צריך לברר ויש טובים וטובים פחות. לא בטוחה שבקופה אחרת תהיי מרוצה יותר

א

אוטוקד

אורח
אני היייתי ולא הייתי מרוצה
אחכ עברתי לרופאה שהמזכירה שם המליצה לי והייתי מרוצה מאוד מאוד
לילדים לא מרוצה בכלל שוקלת להעביר אותם קופה בגלל זה
איזה רופאה?

lizi

משתמש צעיר
הנושא במכבידנט מורכב מאוד, אשתף אתכם מנסיוני.
אני ו-2 מילדיי מטופלים כבר למעלה מ-3 שנים במכבידנט.
בהחלט שיש פלוסים ומינוסים, אפרט אותם ואת תחליטי האם שווה לך או לא.
א. הטיפול לילדים אינו זול בכלל, היום בכל קופות החולים יש טיפולי שיניים משמרים עד גיל 18בחינם/השתתפות מזערית, במכבידנט כל טיפול שיניים לילדים עולה 23ש"ח+26 ש"ח על שימוש בגז צחוק= 49 ש"ח לכל טיפול שיניים (לא זול בכלל) הדבר המעצבן/מכעיס שיש דבר כזה שנקרא "עזרה ראשונה" שמשהו כואב ואין אפשרות לחכות לתור כי התורים שם הם בלי אפשריים, אז מגיעים למשהו שהוא אפילו לא חצי עבודה רק להרגעה ומשלמים שוב 49 ש"ח, גם אם הרופא לא עשה כלום!
ב. ממליצה על רופאה ילדים מיוחדת במינה (ד"ר ליזה)-מקצועית, אדיבה וסבלנית! היא מטפלת בקניון נעימי. במרפאה ברמה ג' לא הייתי מרוצה מהטיפול בילדים (זה מנסיוני האישי בלבד).
ג. מבוגרים-יותר שווה מבחינה כלכלית רק למי שיש לה "מכבי שלי", באמת כל טיפול עולה 23 ש"ח (סתימה, שורש, עקירה) כתרים, השתלות, טיפולי חניכיים זה כבר מחיר אחר...
הרופאים המקצועיים (כירורג, טיפולי שורש, שתלים)-הם רופאים מיוחדים!!! הרופאים הכללים בד"כ נורא צעירים וחסרי נסיון-פחות נהנתי...
ושוב הדבר המעצבן בסיפור זה "עזרה ראשונה"..שבוע אחד היו לי כאבים מטורפים הייתי 5 פעמים בשבוע וחצי ב"עזרה ראשונה" ולא מצאו כלום ושלחו אותי לבית וכל פעם שילמתי 49 ש"ח על כלום!!
ובסוף זה היה טיפול שורש שלא הצליחו לזהות..אבל הכסף כבר שולם, אז אולי חסכתי בעלות של הטיפול שורש אבל הוצאתי את זה בדרך אחרת..עוד דוגמא-היו לי כאבים מאוד חזקים שבוע אחרי עקירה של שן, באתי ל"עזרה ראשונה" ושילמתי 49ש"ח על זה שהרופא אמר לי שזה לוקח זמן עד שהכאבים נפסקים לחלוטין.
ד. גולת הכותרת הוא זמן ההמתנה הלא הגיוני לקביעת תור, יכול לקחת בין חודש ל-3 חודשים לרופאים הטובים.
ה. עוד דבר נורא מעצבן זה שהכל חייב להיות מורכב בתהליכים מסובכים, נגיד שאת מרגישה כאב בשן ואת יודעת שזה טיפול שורש את לא יכולה לקבוע תור לטיפול שורש עד שהרופאה לא נותנת לך הפנייה לטיפול שורש, ז"א שאת צריכה לחכות לבדיקה ורק אחרי שקיבלת אישור ממנה את יכולה לקבוע תור לטיפול שורש, מה שגוזל זמן המתנה מיותר לתור לטיפול שורש, כנל לגבי עקירות וכו'

זהו-אני סיימתי, שיהיה בהצלחה, בקלות והמון בריאות!

גרף פוטוצקי

משתמש רשום
רק לתשומת לב אם אינך במכבי כרגע ההטבות של מכבי שלי [הפוליסה שנותנת את המחירים שצוינו] לוקח חצי שנה מיום ההצטרפות עד שתוכלי לממש אאת כלל ההטבות שמכבי לי נותן עד אז מחיר מלא.
ולא נראה לי שמכבי מגן זהב נותן הטבות למבוגרים בנושא, רק לצעירים עד גיל 18 בלבד.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני לא בבית שמש.
מאד נהנה
אכן הפרוצדורה מעצבנת מאד.
צריך לקובע תור לבדיקה ראשונית לכל הפה ואז לעשות צילום פנורמי, ואז לבוא לקבוע תוכנית לכל השניים, ואחרי שמחליטים באיזה שן מתחילים ולמשל אמורה להיות סדרה של 10 טיפולים על השן, הם לא מסכימים להתחיל לטפל עד שתשלמי על כולם מראש (אפשר בתשלומים)
אבל מבחינת ציוד וטכנולוגיה הם מתקדמים ביותר וודאי שלעומת רוב הרופאים הפרטיים הם ברמה הרבה יותר גבוהה ואי אפשר להשוות בכלל
כשאני הולך לשם אני רגוע שהם משתמשים בדברים הכי מעודכנים לטיפול וכן למניעת כאב באופנים שונים

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני בלאומית וגם משלמת כמו שכתוב כאן על טיפולי שיניים לילדים, יש מקומות שמשלמים פחות? (23 ש"ח לטיפול? + על גז צחוק?)
למבוגרים אני מבינה שזו הקופה היחידה שמשתתפת כך, אשמח לשמוע על משהו אחר.
אני גם מתעניינת בשביל הבת שלי שישלה המון טיפולי שיניים מעל גיל 18, אשמח להחכים כי היא בדרך לעבור למכבי ולפי מה שכתוב כאן יש לשקול את זה מחדש.

אמא+

משתמש פעיל
אני מטפלת שנים במכבידנט. עשיתי טיפולים מורכבים ושתלים. במחירים אפסיים
ב"ה מרוצה מאוד.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
במכבידנט כל טיפול שיניים לילדים עולה 23ש"ח+26 ש"ח על שימוש בגז צחוק= 49 ש"ח לכל טיפול שיניים (לא זול בכלל) הדבר המעצבן/מכעיס שיש דבר כזה שנקרא "עזרה ראשונה" שמשהו כואב ואין אפשרות לחכות לתור כי התורים שם הם בלי אפשריים, אז מגיעים למשהו שהוא אפילו לא חצי עבודה רק להרגעה ומשלמים שוב 49 ש"ח
1. התעריף הזה נקבע ע"י משרד הבריאות. אך יתכן והם אינם מוכנים לנסות בלי גז צחוק.
2. היינו עם עזרה ראשונה ולא גבו שקל!!

רפ

משתמש סופר מקצוען
באתי ל"עזרה ראשונה" ושילמתי 49ש"ח על זה שהרופא אמר לי שזה לוקח זמן עד שהכאבים נפסקים לחלוטין.
2. היינו עם עזרה ראשונה ולא גבו שקל!!
הכל תלוי בשיקול דעתו של הרופא.
אני גם באתי עם כאבים איומים וחיכיתי שעתיים בשביל שהרופא יגיד לי שהשן חייבת עקירה ואין מה לעשות חוץ מלקחת משככי כאבים.
כשיצאתי החוצה המזכירה אמרה לי לחכות כי היא צריכה לראות אם הרופא מחייב בתשלום או לא.
הוא היה הוגן ולא שילמתי כלום.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הכל תלוי בשיקול דעתו של הרופא.
אני גם באתי עם כאבים איומים וחיכיתי שעתיים בשביל שהרופא יגיד לי שהשן חייבת עקירה ואין מה לעשות חוץ מלקחת משככי כאבים.
כשיצאתי החוצה המזכירה אמרה לי לחכות כי היא צריכה לראות אם הרופא מחייב בתשלום או לא.
הוא היה הוגן ולא שילמתי כלום.
לא יודע..
לנו אמרו לא להמתין בכלל.

טובי ג

משתמש צעיר
אני לא חושבת שיש מקומות שמשלמים פחות מ 49 ש"ח על טיפול + גז צחוק, ולקחת בחשבון שאם עושים כמה סתימות בטיפול אחד עדיין התשלום הוא 49 ש"ח.
מאד מרוצה מהטיפול במכבידנט גם לילדים וגם לי, הרופאים מקצועיים הכל לפי הנהלים ולא רופא פרטי שעושה לך מה שהוא רוצה ואת אפילו לא יודעת מה..
לגבי התורים - אכן הזמינות לא הכי.. אבל מנסיוני בקופה אחרת היה אותו דבר.

יוגורט

משתמש מקצוען
במכבידנט באשדוד יש רופא שיניים מצויין לילדים - מהרם עבוד או משהו כזה. הוא גם יכול להביא הפניה להרדמה באסותא לאחר בדיקה ואז אפשר להזמין תור ישר לטיפול..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה