דיון מי קרא את אלי-קופטר? וגם - סקיצותתת!!

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
גיט מועד לכולם/ן!
עברה תקופה מכובדת מאז יצא הקומיקס אלי-קופטר,
רציתי לדעת,
קראתם אותו?
ראיתם את הקומיקולי?
שתפו אתנו את דעתכם, ספרו לנו :
אהבתם?
מה השכנים שלכם חשבו?
יש לכם ביקורות?

אנחנו בעז"ה מתחילים לעבוד על הכרך הבא, ככה שכל דעה וכל פרגון יקרי ערך!

תוך כדי שאתם חושבים על כל זה,
להלן סקיצות של הגיבור הבלתי מעורער שלנו!
9.20.21_1.jpg
אשריכם!

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ווואו איזה סקיצות ואיזה רמה !!! כל כך יפה לראות את כל התנועות והפוזות
איזה כיף שהולך לצאת עוד אחד !!
יש לנו את הספר אני קראתי את הספר הזה כמה פעמים וגם בעיתון קומיקס כשזה עוד התפרסם
ספר מצחיקקקקק ומאוד יפה גם אחיות שלי הקטנות נהנו ממנו מאוד
ציורים ברמה באמת מרגיש שזה סרט ולא איזה ספר קומיקס ... הדמויות זזות ופועלות מרגשים את החיות והפעולה
וההומור המשובח -- אין מה לומר !
תודה רבה !!! זאת באמת בשורה שהולך להיות עוד חלק !

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אהבתי את הסיפור והתנועות של הדמויות ובקיצור הכל...
אחרי הכל "בר לב" זה מותג..
לעניות קומיקסי הקטנה, הייתי אומר קצת יותר פרופורציה בין הידיים של הדמויות לגוף שלהם, אבל זה ענין של טעם...
חוץ מזה - מושלם!

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אהבתי את הסיפור והתנועות של הדמויות ובקיצור הכל...
אחרי הכל "בר לב" זה מותג..
לעניות קומיקסי הקטנה, הייתי אומר קצת יותר פרופורציה בין הידיים של הדמויות לגוף שלהם, אבל זה ענין של טעם...
חוץ מזה - מושלם!
אני חושבת שזה יפה כשזה קצת חסר פורפורציות זה מוסיף להומור ..

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קראתי את הספר בנשימה אחת.
הכל טוב החל מהעלילה הפיקנטית הדמות הראשית, התנועתיות, ההבעות, הקו, הצבע, הזויות ההזויות. ועד הידיים הגדולות.
מחכים לכרכים הבאים!!

משתמש אנונימי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש לי כמה הגדרות לספר קומיקס טוב, שכאלה שעונים עליהם קשים למציאה ואני מחפשת אחריהם בנרות, ואחרי שמוצאת קוראת שוב ושוב:
שהוא מפרגן לאינטילגנציה של הקורא, ולא מאכיל אותך בכפית ומכניס את המסר ואת הפאנצ'ים ההומוריסטיים הקטנים בכוח, מרוב פחד שלא תבין אותם...

שיש כימיה טובה בין הכתיבה לבין הציור וההבעות שבו, שאת זה בדרך כלל ראיתי כמעט רק בקומיקסים שזה אותו אדם- הכותב והמאייר.

כמובן כל אלו חוץ מהבסיס- של איור וכתיבה על רמה, עלילה טובה וזורמת וכו'...
והקומיקס הזה בהחלט ענה על ההגדרות האלו, ובהידור רב.. נהננו מאוד. הקטנים ממש ישמחו לשמוע שיש צפי להוצאת הציפייה הכי גדולה שלהם מאז שקראו את החלק הראשון:)
הקומיקסים הכי אהובים פה בבית זה שלכם ושל ר' אבימי.

א

אבי סטודיו ציור

אורח
אין כמו יואל בר- לב הוא אחד הציירים הכי טובים

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
אני אישית מאוד אוהבת את סגנון הציור הזה.... בתור אחות של צייר מפורסם אני יכולה להעיד עוד יותר ולהבין כמה השקעה מוכנסת בתוך כל ציור וציור... פשוט מדהים!!!! הקומיקולי היה פשוט מדהים!!! רעיון גאוני ומעניין עד מאוד (הייתי מרותקת) אבל מה שכן- הייתי מוסיפה עוד קצת קולות רקע... שישמע יותר אמיתי... כי כל הזמן זה נשמע באולפן ולא באמת ברחוב לדוג'.... וכמו כן... לפעמים, כשקוראים מילה לדוג'- ז-ה-י-ר-ו-ת שכתובה בענק על בועת דיבור עוקצנית- קוראים את זה ממש בצרחה, ופתאום בקומיקולי- אומרים את זה מדי בעדינות... פחות בדרמה...- שתי דברים קטנים ממש שהפריעו לי... חוץ מזה- פשוט מיוחד ורעיון פגזי... בהצלחה רבה רבה רבה...

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

איזה כיף שפתחו את האשכול הזה!! הרבה זמן שאלתי את עצמי איך אני כותבת למחבר הערכה על הספר המעולה הזה..
אז קודם כל- הספר כייפי ומעניין, גם אחרי שמונה מאות קריאות, גם עבור הקטנים ביותר וגם עבור הגדולים ביותר- ובזה אני מכלילה גם את האמא שמקריאה, ונהנית תוך כדי לעבור כל פעם מחדש על הספר.
יש בו כל מה שספר טוב צריך- דמויות מאופיינות מעולה שמשתלבות אחת עם השניה מצוין, מיקומים מיוחדים, הומור, ובעיקר- עלילה מדהימה. העלילה הזו מזכירה לי יותר מהכל את העלילות של דיסני, וזו מחמאה רצינית- כי על כל עלילה של דיסני יושבים הטובים ביותר כדי להפוך אותה לקלאסיקה. העלילה בספר הזה מצליחה גם לשזור הרפתקה ומתח וגם לסגור בסוף כמה מעגלים- מציאת אוצר, מציאת החוקר, הצלת התושבים מעוני... וכל זה תוך כדי שימוש בסצינות פנטסטיות- כמו למשל המערה עם מפלי המים והצופן המיוחד- לגמרי לגמרי מחוץ לקופסא, הילדים יכולים לבהות בסצינה הזו שעות. מרגישה שלראשונה הגענו לספר שמגיע לרמה שאני מכירה מילדותי, רק למהדרין, עם דמויות יהודיות ומסרים יהודים חמים.
חוץ מהעובדה שהאווירה בספר כייפית ומלאת הומור, אהבתי גם את העובדה שהרשע הוא אומנם רשע, אבל הוא עדיין לא דמות חדה, מפחידה ואכזרית, כמו איזה קומוניסט רוצח, נאצי או מחבל עם כאפייה. מן נבל שאפשר לראות אותו מועד ולצחוק מזה. זו לא נקודה מרכזית, אבל בעיניי היא מוסיפה נקודת זכות לספרי ילדים- שיש מהם כיום שרווים באווירה של פחד ואכזריות.
אגב, שאלתי את בני מה הוא היה רוצה לומר למחבר של אליקופטר, והוא אמר: "כל הכבוד לו, כי בספר מצילים יהודים והוא מראה לנו מה צריך לעשות". ועם כזו חוות דעת מקצועית- באמת אין הרבה מה להוסיף...
אבל בכל זאת, אם הייתי מציעה דבר אחד אולי לספר ההמשך, הייתי מציעה לנצל את הגבורה של אליקופטר ולהכניס גם גבורה יהודית מהסוג שגם הילדים יצטרכו להשתמש בה במשך חייהם- אולי 'אל יבוש מפני המלעיגים', או לימוד\תפילה גם כשקשה וכד'. עם דמות של גיבור כמו אליקופטר, הערכים האלו יחדרו בקלות ויהוו גם הם מודל לחיקוי.
מה יש עוד לומר? מאז שקנינו את הספר הזה אני נכנסת לחנויות ספרים ושואלת את המוכר אם יש לו קומיקס של בר לב. יצירה מיוחדת במינה שמעידה על מחברים מיוחדים, גם בעלי הבנה בבניית קומיקס מצוין אבל גם בעלי עין טובה ולב טוב- רואים את זה בכל דף.
המשיכו הלאה, יישר כוח גדול!!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סקיצות מדהימות
יש אפשרות להדפיס לבן שלי??
קרא את זה כמה פעמים ונהנה כל פעם
ומאוד אוהב לצייר
אם יש אפשרות להוריד ולהדפיס ולנסות לתרגל- נשמח מאוד

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה לכולם על החיזוקים ועל הצעות השיפור, נקח הכל בחשבון בעז"ה!

סקיצות מדהימות
יש אפשרות להדפיס לבן שלי??
קרא את זה כמה פעמים ונהנה כל פעם
ומאוד אוהב לצייר
אם יש אפשרות להוריד ולהדפיס ולנסות לתרגל- נשמח מאוד
בוודאי, תהנו:)

שמחה יוסקוביץ

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כשהגעתי להורים שלי לחגים שאלו אותי איזה קומיקס לקנות (אני המחליט במשפחה בתור הציר והמבין)
הם קנו את אליקופטר כך שאפשר להבין מה אמרתי להם
קראתי וקראתי עוד ועוד ועוד
זה חמוד איך שאתם תופסים את השמות אלי-קופטר ושלומי-אלי חמוד
חוץ מזה הספר מושקע מאד יותר קוביות בכל עמוד וסידורם על פי העלילה
הפריע לי שצורת בועות הדיבור משתנים שלש פעמים בסיפור
וגם שבסוף הסיפור פחות מובן מה עם הכסף ומה עשו עם הכתבים ועם מדריך הטיולים
זה ספר של פעם בתקופה לדעתי לאחרונה יוצאים הרבה ספרים לא מספיק מושקעים
קוראים אותם פעם פעמים וזהו
ספר כמו אליקופטר מושקע עם הרבה חומר ומענין יוצא כמה פעמים בודדות בשנה וזה אחד מהם
יש אשכול של דן לגבי אי קנית ספרים אחד מההצעות זה לעלות רמה אליקופטר עלה ובגדול
נ.ב. מאד מענין אותי על החיבור בינכם יואל ודן ואם הסיפור של דן למה יואל מציר, אני סתם חופר
תודה רבה על הספר ולא ראיתי את הקומיקולי אולי אפשר לשלוח באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה