שיתוף - לביקורת מי קונה מכונת זמן מאליאקספרס???

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
באותו היום לאחר ארוחת הערב נכנסה בי רוח שטות, הפעלתי את מכונת הזמן שקניתי מאליאקספרס וכיוונתי את השעון למספרים הקטנים של ההיסטוריה.

שדה חשמלי עצום הקיף את המטבח באור תכלכל מהבהב, הכל רעד סביבי, הנוף מבעד לחלון התחלף ברפרוף מסחרר.

ואז, דממה. ציוץ ציפורים נישא בחלל. פתחתי בחשש את דלת המטבח ומצאתי את עצמי בחווה ירוקה ומטופחת עם פרה מוזרה שנוערת כמו חמור.

"מה הסיפור של הפרה הזו?" שאלתי ילדון שטיפס על העצים.

"זאת?" הביט בי הקטנצ'יק בתמיהה, "כולם מכירים אותה, זו הפרה של דוד משה".

"וואלה?" פקפקתי, "בן כמה אתה ילדון? אין לך גן עכשיו?"

"אני בדרך אל הגן", הראה לי את הסנדוויץ', "מחפש אפרוחים".

"יונתן?" שאלתי.

"כן", הופתע הילד, "איך ידעת?"

"לא חשוב", אמרתי, "אל תטפס על העץ, חבל על המכנסיים היפות שלך, לך עכשיו לגן".

"אני מחכה לאחות שלי, חנהל'ה, היא לשה עכשיו בצק".

"חכה שניה אחת", נכנסתי חזרה אל המטבח שלי והוצאתי כבל מאריך ומיקסר, "קרא לחנהל'ה ונגמור עם ה'לשה לשה' הזה.

מכונת הזמן החלה לצפצף שנגמר לי הזמן, נפרדתי מיונתן שרץ לגן ומסרתי דרישת שלום לנחליאלי.

רגע לפני החזרה להווה המשעמם רצתי אל כלובו של השפן לסגור לו את הדלת שלא יצטנן המסכן וינחיל לעולם את נוסח ההתעטשות השלם.

עכשיו אין שום שיר שאני יודע לנגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה