דרוש מידע מי מפחד מפחד?

מאמרים אחרונים

מה קורה כשמתוקף היותנו בעלי עסקים אנו הופכים ללקוחות??
כבעלי עסק, אנחנו יודעים להגדיר לעצמנו נהדר אלו לקוחות אנחנו רוצים בעסק שלנו, ואלו לקוחות כדאי לשלח באדיבות ראויה לציון ישירות למתחרים :rolleyes...
מה יהיה על סבתא?
לפני כשנה סבא אברהם נפטר, מותיר את המשפחה להיאבק עם הזיכרונות. מאות אנשים הגיעו לחלוק כבוד אחרון לאדם שעשה למענם כל כך הרבה. כשהזכירו את סבא, את...
התגלה מפיץ העל של הנגיף. וזה לא בסין....
אז סברנו שהוא נוצר בוואהן שבסין קיווינו שהוא ייעלם מיד בחמסין, היינו בטוחים שהוא יתרשם מהסגר ותוך חודשיים גג הכל יהיה בסדר. התרחקנו, התמסכנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...

שבולת

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
מכירים את הסרטון על הסדנא לטיפול בפחדים שהמנחה אמר שהוא מפחד מצעקות והשני פחד מהתנצלויות וכו'... סרטון משעשע כזה.
אני צריכה אותו למחר לאיזושהי סדנא שאני מעבירה וזה יכול לסתום לי יופי איזשהו חור שנוצר לי שם...
מי שיש לה אותו ומוכנה להעלות לכאן או לשלוח לי - שתזכה למצוות:D

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מכירים את הסרטון על הסדנא לטיפול בפחדים שהמנחה אמר שהוא מפחד מצעקות והשני פחד מהתנצלויות וכו'... סרטון משעשע כזה.
אני צריכה אותו למחר לאיזושהי סדנא שאני מעבירה וזה יכול לסתום לי יופי איזשהו חור שנוצר לי שם...
מי שיש לה אותו ומוכנה להעלות לכאן או לשלוח לי - שתזכה למצוות:D
יש לי שלחי לי כתובת מייל בדקות הקרובות ואשלח לך

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה