מידע שימושי מי מעביר בלי לחשוב??

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מכירה אחת שכן מצרפת ככה את המיילים. אחת אחת!1!

כרגע יש לה יותרמ-4500 רשומים
בסך כל האיסף ירדו מקסימום 250 נרשמים שביטלו.
כיום היא אומרת לי שזו דרך השיווק הטובה והיעילה ביותר שלה.
רובם ואני מדגישה מעולם לא נרשמו.!!!
זה עיצבן אותי אבל שתקתי מבחינה מעשית
אני יכולה להביא לה מראש 1009 מיילים.
אבל היא תצטרך לעבוד קשה לסנן את כל האלו שיחזירו לה מייל שתסיר אותם,
לרצות את אלו שיגיבו לה בזעם שהם תובעים אותה על ספאם,
את ההוא שבאמת ינסה לתבוע,
לקבל מלא מיילים חוזרים, ולהתבלבל מזה..

היום רק הספאמרים הגדולים משתמשיםברשימות תפוצה ללא סינון.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני יכולה להביא לה מראש 1009 מיילים.
אבל היא תצטרך לעבוד קשה לסנן את כל האלו שיחזירו לה מייל שתסיר אותם,
לרצות את אלו שיגיבו לה בזעם שהם תובעים אותה על ספאם,
את ההוא שבאמת ינסה לתבוע,
לקבל מלא מיילים חוזרים, ולהתבלבל מזה..

היום רק הספאמרים הגדולים משתמשיםברשימות תפוצה ללא סינון.
מה אני אומר לך
לא ראיתי שהזיז לה תגובות נזעמות
תכלס זה עובד לה
לצערי

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בפעם האחרונה שעשו לי את זה ולא הסירו אותי מהרשימה אחרי שדרשתי להסיר אותי, פתחתי תיק בתביעות קטנות (ממש קל דרך אינטרנט) ואחרי משפט של 20 דקות השופט פסק ב4000 ש"ח.
איה רב מתיר ללכת לבית משפט על דבר כזה? צריך לדעת שדבר כזה הוא
גזל למהדרין!
וממעבר לזה עיין שו"ע חו"מ סכ"ו סק"א
אסור לדון בפני דייני עכו"ם ובערכאות שלהם (פי' מושב קבוע לשרים לדון בו) אפי' בדין שדנים בדיני ישראל ואפי' נתרצו ב' בעלי דינים לדון בפניהם אסור וכל הבא לדון בפניהם הרי זה רשע וכאילו חירף וגידף והרים יד בתורת משה רבינו עליו השלום: הגה: ויש ביד ב"ד לנדותו ולהחרימו עד שיסלק יד עכו"ם מעל חבירו (מהרי"ק שורש קנ"ד)
ולתשומת לב אלו שבחוסר שימת לב מעודדים הודעות אלו בפורום ראו את ההמשך
וכן מחרימין המחזיק ביד ההולך לפני עכו"ם (ריב"ש סי' ק"ב) ואפי' אינו דן לפני עכו"ם רק שכופהו על ידי עכו"ם שיעמוד עמו לדין ישראל ראוי למתחו על העמוד (מרדכי פרק הגוזל קמ

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כבודי עדיין לא רב אבל אם תרצה אביא לך רשימת מקורות פסקים ופוסקים לאיסור.
הנה פסק לדוגמא
לא אמרתי שלא שאלת רב שאלתי אם שאלת רב, מהיכרותי סוגיה זו ניתן לומר במידה רבה שלא אמור להיות שום היתר, ואדרבה, אם מצאת רב שהתיר לך אשמח מאד לשוחח אתו ולהבין את שורש ההיתר.
בכל מקרה לא כתבתי לגופו של מקרה אלא באופן כללי על ההליכה לערכאות, דבר פסול שחודר לשולי מחננו דרך הדלת האחורית ואנשים לא עומדים על חומרתם של דברים.

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני מקבל כל היום. לא מפריע לי בכלל!!
מעניין, אני קורא, לא מעניין, ישר לאשפה.
לדעתי, ובלי להכליל, התגובה המתלהמת של חלק מהמגיבים היא יותר על בסיס רגשי, של 'אף אחד לא ישתמש בי ובמרחב הציבורי שלי בלי שיקבל ממני רשות' או משהו דומה.
כאילו, מה העצבים????
מה קרה?????
בינינו זה הרי קורה 3 פעמים ביום, מקסימום!
תמחקו ותעברו הלאה, למה להתרגז, אתה הולך ברחוב ואנשים מנסים לדחוף לך את מרכולתם, ברמקולים, בשלטים, ובצורות אחרות, נעימות הרבה פחות, אתה פשוט ממשיך הלאה. לא עושים עניין מכל דבר.
זה מאד אופנתי לקטר על זה, א ני מבין ומכיר את זה.
אבל תחשבו קצת, ותגלו, שלא קרה כלום.
אז ההוא חשב שיוכל לשלוח לך פרסומת למייבש שיער כשיש לך קרחת, אז חשב, מחקת ועברת הלאה.
ובפרט כשחברים שלי שלוחים הצטרפות להגרלה, למה לא, תשלחו, אולי תזכו, אני אשמח לדעת שחבר שלי זכה בפרס בגלל ששלח לי איזה מייל,
מה העצבים??????????????????

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חברה. הכעס מובן על ההטרדות אבל כשלכם יהיה עסק לציבור החרדי ותצטרכו לפרסם,
נראה אם לא תשתמשו בצורת פרסום הזאת...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חברה. הכעס מובן על ההטרדות אבל כשלכם יהיה עסק לציבור החרדי ותצטרכו לפרסם,
נראה אם לא תשתמשו בצורת פרסום הזאת...
כל אחד משוכנע שמה שהוא מציע, זה בוודאי ימשוך את כולם, וכולם ישמחו על המידע ששלח...

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתן קצת מוזרות.
אני היחידה שזה לא מפריע לה?
מייל חדש של רשימת תפוצה נשלח אלי. מעניין? נהדר, נמשיך לקרוא.
לא מעניין? (בד"כ...) עושה "הסרה" ושלום על ישראל.
אין אפשרות הסרה? מסננת את כתובת המייל הזו לאשפה באופן קבוע.

לא הבנתי למה זה כ"כ מכעיס.

Goldidea

משתמש מקצוען
אני מקבלת כמות נכבדה של מיילים שאין לי אפשרות בכלל לצפות במסר כי אין לי גישה לקישור וכמו כן אין לי אפשרות לגשת להסרה אוטומטית ובהרבה מקרים גם אין אפשרות של השב מה שנשאר לי לעשות זה לחסום או לדווח על ספאם ובשני המקרים לא הרווחתי כלום כי כל פעם זה מצ'ינג/סינית/הצלחה מסחררת/קשקוש אחרים
הנושא הוא שיש חברות תפוצה שמתחזקות גם עיתונים דיגיטליים שווים שאני בהחלט רוצה להיות מנויה עליהם ומחכה להם בקוצר רוח וחברות התפוצה הללו פשוט משתמשות בזה ומציפות אותי במיילים בלי סוף עם כותרת ידידותית וכו' וגם הגיסות והחברות הנחמדות באמת בטוחות שהן עושות לי טובה שהם חושבות עלי כל היום ועוד שולחות את כל החומר בעצמן שוב ושוב.
בקיצור מה שרציתי לומר שמי שלא מפריע לו/ה יכול להמשיך ולהיות רגוע אבל טוב יעשה שיתחשב בעצבים של אחרים שכנראה כן מוטרדים מהנושא ומקוים שהעלאת הנושא למודעות הציבור תועיל במשהו ולא לנסות סתם להרגיע כי זה רק מוסיף לעצבים.

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מקבלת כמות נכבדה של מיילים שאין לי אפשרות בכלל לצפות במסר כי אין לי גישה לקישור וכמו כן אין לי אפשרות לגשת להסרה אוטומטית ובהרבה מקרים גם אין אפשרות של השב מה שנשאר לי לעשות זה לחסום או לדווח על ספאם ובשני המקרים לא הרווחתי כלום כי כל פעם זה מצ'ינג/סינית/הצלחה מסחררת/קשקוש אחרים
הנושא הוא שיש חברות תפוצה שמתחזקות גם עיתונים דיגיטליים שווים שאני בהחלט רוצה להיות מנויה עליהם ומחכה להם בקוצר רוח וחברות התפוצה הללו פשוט משתמשות בזה ומציפות אותי במיילים בלי סוף עם כותרת ידידותית וכו' וגם הגיסות והחברות הנחמדות באמת בטוחות שהן עושות לי טובה שהם חושבות עלי כל היום ועוד שולחות את כל החומר בעצמן שוב ושוב.
בקיצור מה שרציתי לומר שמי שלא מפריע לו/ה יכול להמשיך ולהיות רגוע אבל טוב יעשה שיתחשב בעצבים של אחרים שכנראה כן מוטרדים מהנושא ומקוים שהעלאת הנושא למודעות הציבור תועיל במשהו ולא לנסות סתם להרגיע כי זה רק מוסיף לעצבים.
את יכולה לסנן את כתובת המייל שאת לא מעוניינת בה - ישירות לאשפה.
ואגב, אני אף פעם לא מעבירה מיילים כאלו, סתם כי לא רואה בזה עניין.
ועדיין לא מצליחה להבין למה זה כ"כ מכעיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה