מי מכיר מי יודע? - Text Layout

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פלאש ME כותב בעברית, אוטומטית. העניין הוא שבהדגמה של אדובי הם מראים כל מיני פונקציות של הרחבה בטיפול מהצד הטיפוגרפי (מרוח בין שורות, וכל מיני אפשרויות שקיימות בparagraph).

ניסיתי להתקין, לא הצלחתי. (בעצם, לא רק את ההררחבה הזאת).

אשמח גם אני לשמוע את דעת המנוסים.

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפתרון לבאג של ההתקנה הוסבר כאן

נכתב ע"י Tomim;373092:
יש באג בפלאש שמשום מה כשמתקינים הרחבה והופכים אותה ל"אנייבל" זה עדיין לא מופיע בפלאש. משהו מוזר. מה שצריך לעשות זה:

פתח את התוכנה פלאש.
בתפריט Help כנס ל- Mange extensions

יפתח לך חלון כהה של מנהל ההרחבות ובו שורות שכל שורה מסמלת הרחבה נוספת.

באם אין סימון "V" ליד שורה מסוימת, תוסיף V ותלחץ על אישור.
זה אמור לעבוד ולהופיע אח"כ בחלון הקומפוננטות.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
נכתב ע"י Tomim;387604:
הפתרון לבאג של ההתקנה הוסבר כאן
ואם זה לא עזר אז תנסי תשובה שקיבלתי בפורום אחר:
תעתיק את הקבצים הרלוונטיים מ-
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS3\en\Configuration\Components folder
ל-
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS3\fr\Configuration\Components
גיב אור טייק השפה הנכונה.. בטח יהיה שם il או heb במקום fr.

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
סיכת משרד,

אני לא מבין, יש לך גירסה של פלאש ME? יש חיה כזו?

ולמה צריך הרחבה אם זה מובנה בתוך התוכנה?

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא זכור לי שהיו לי בעיות עם הפונטים הרגילים. בכל אופן, במצגת ההדגמה של קויקסופט - מראים את יכולותיה של ההרחבה, ביניהם שליטה נרחבת על פסקאות, מרוחים ועוד, מה שאין לחלוטין בבסיס התוכנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה