מי מכיר מומחה לבעיות עור?

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רחלי שטרן;881934:
לילי סגל מדהימה לבעיות עור
יכול להיות אבל לא מבינה בקטע של ילדים.
לצערי שמתי לילד שלי משחה שהיא נתנה והתוצאות היו ממש כמו כויוות בכל הפנים.
רופא יכול להגיד שזה לא התחום שלו. (אפילו הרופא ילדים נתן פתרונות יותר טובים)

חני מעניין מה שאת כותבת.
הוא נותן משחה שאם מופיע היובש שמים אותה וזה לא עוזר ישר?
לבן שלי יש אסתמה של העור אבל היא ממש נחלשה. (הוא בן שנתיים)
בקיץ היו כמה ימים שהוא סבל אם יש עצה אך לעזור לו אשמח לשמוע.

שמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
זה לא אסטמת העור, זה פשוט יבלות..

הלכתי אמש לייעוץ מומחה מטעם הקופה (דרך המושלם) והוא אמר שזה "יבלות שטוחות" ולא, אין מה לעשות. העניין נמשך כבר יותר משנתיים, מתרבה ומתפשט כל פעם באיזור אחר בגוף, מגרד, שלא לדבר על כך שזה לא אסטטי, ולרפואה אין כלום להציע???
שאלתי אם זה קשור לתזונה או מתח, והוא אמר שכלום . זה וירוס וזהו. ומערכת החיסון לוקח לה כמה שנים לזהות ולטפל. זה לא נשמע הזוי???
אולי משהו כאן כן הצליח לטפל בבעיה כזו, ברפואה אלטרנטיבית אולי?
אי אפשר לטפל בעזרת המשחות (הלקה) הרגילה ליבלות כי זה באיזור העיניים, ולא בא בחשבון.
אני אובדת עיצות....

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שמש;882469:
ה
שאלתי אם זה קשור לתזונה או מתח, והוא אמר שכלום . זה וירוס וזהו. ומערכת החיסון לוקח לה כמה שנים לזהות ולטפל. זה לא נשמע הזוי???
אולי משהו כאן כן הצליח לטפל בבעיה כזו, ברפואה אלטרנטיבית אולי?
אי אפשר לטפל בעזרת המשחות (הלקה) הרגילה ליבלות כי זה באיזור העיניים, ולא בא בחשבון.
אני אובדת עיצות....

מנסיון זהה עם ילדה בת 4. היינו אצל ד"ר אמיתי שהזכירו פה, נחשב מומחה מס' 1 בארץ ליבלות. שילמנו על ביקור מחיר מפולפל, ופתר אותנו באותה אבחנה: לחכות שיעבור, או להוריד בניתוח לייזר. בגלל הגיל שלה מדובר בהרדמה כללית, ואנחנו נרתעים.
האם יש משהו ששמע על הסרת יבלות בלייזר, ועל התוצאות (שמעתי שחוזר)?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אביגדור;882565:
שילמנו על ביקור מחיר מפולפל
לא חייב להיות כך.
בביקור בבית החולים, עם התחייבות מקופ"ח (ביטוח מושלם - קופ"ח לאומית) - לא שילמנו אגורה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה