דרוש מידע מי מכיר-אשה שמסדרת בתים בצורה יעילה?

חלום להגשים חלומות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בוודאי!!
אני קראתי את 2 הספרים
וכמה שלפני כן הייתי מסודרת והכל היה במקום..
אחרי שקוראים את הספרים זה עולם אחר.

רק אחרי זמן גיליתי שיש לה סרטונים וראיתי אותם.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אשמח לסרטונים. ממש מעניין אותי לסדר רק פעמיים בשנה את הבית.:)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בוודאי!!
אני קראתי את 2 הספרים
וכמה שלפני כן הייתי מסודרת והכל היה במקום..
אחרי שקוראים את הספרים זה עולם אחר.

רק אחרי זמן גיליתי שיש לה סרטונים וראיתי אותם.
לדעתי יש לעובדה ש"לפני כן הייתי מסודרת והכל היה במקום" הרבה השפעה.
כשקוראים משהו ואתה מזדהה עם הדברים וממילא חלק מיושם מאד קל להמשיך עם היתר ולהתיעל.
אבל מי שזקוקה לסיוע לדעתי עדיף לה להעזר באנשי מקצוע לתהליך הדרגתי, מונחה וברור.
זה עבודה ממש ממש קשה לשנות השקפת עולם, סדר יום והרגלים קדומים מספר.... (לא אמרתי שלא אפשרית אבל קשה ובעיני הסכויים להצלחה פוחתים)
ואין ספק שהספר מצוין, גם אני נהניתי ממנו מאד.

חלום להגשים חלומות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כשקוראים משהו ואתה מזדהה עם הדברים וממילא חלק מיושם מאד קל להמשיך עם היתר ולהתיעל.
אבל מי שזקוקה לסיוע לדעתי עדיף לה להעזר באנשי מקצוע לתהליך הדרגתי, מונה וברור.
זה עבודה ממש ממש קשה לשנות השקפת עולם, סדר יום והרגלים קדומים מספר.... (לא אמרתי שלא אפשרית אבל קשה ובעיני הסכויים להצלחה פוחתים)

מסכימה איתך לגמרי
אבל יש בספרים שלה משהו שגורם לכל אחת לרצות שהבית שלה יראה מושלם
וגם מאד קל לקרוא את הספרים האלו הם כתובים בצורה קלילה ונעימה
ולדעתי כל אחת יכולה! צריך רק לרצות!

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל מי שזקוקה לסיוע לדעתי עדיף לה להעזר באנשי מקצוע לתהליך הדרגתי, מונחה וברור.
צודקת מאה אחוז
מצד שני יש טיפוסים שהם בטבעם אוטו-דידקטיים ולימןד של שיטה מספר יכול להיות יותר יעיל בשבילם
תמיד אפשר לחזור אליו ולרענן בצורה ממוקדת

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי ספר של מארי קונדו
לקחתי ממנה כמה טיפים קטנים (כמו לקפל כביסה לרבועים במגירות)
אבל לרוב לא מתאים לבית יהודי ישראלי

חלום להגשים חלומות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אני אישית לא מסכימה איתך!
לקחתי ממנה המון!!
היא גם משנה מאד את המחשבה..
אולי אני לא פונקציה -אני חסידה מאד גדולה שלה..

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי משהו במרכז שאומנם רישמית היא לא עושה את זה. אבל בתכלס היא כן והיא פצצה! מי שרוצה יכולה לפנות אלי באישי.

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אולי למישהי פה סרטון של קונדו מארי?
בעיקר כשהיא מקפלת.

יעזור לי מאוד!

תודה.

ציפורה זילברצן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים צריך פתרונות של אנשים שעבדו על עצמם בנושא ויודעים מה עזר להם, במקום ללמוד ממסודרים מלידה שהראש שלהם עובד אחרת. נקודה למחשבה.
ולעניין השאלה:
אני הייתי מחלקת את הנושא לשניים:
1. תכנון בסיסי של הבית החל מחלוקת קירות, או תכנון ריהוט באם הקירות כבר קיימים (או גם וגם).
2. התארגנות בתוך המציאות הקיימת.
אני זוכרת שהזמינו אותי פעם ליעוץ למשפחה בנושא הזה. הם ממש היו צריכים את זה! אנשים מתוקים עם אפס יכולות סדר שמאוד רצו לעזור לעצמם. בקושי היה מקום לעבור בבית. עשו שביל ברצפה.
חשבתי שיהיה לא נכון להציב להם דרישות קשות מדי. ההנחיות שלי היו מסוג: לבטל או לסגור את כל המדפים/ארונות פתוחים בבית. להשאיר מינימום של שידות/שולחנות צד/פסנתר ומה שלא יהיה עוד כדי שלא יהיו משטחים שמסוגלים לצבור חפצים, להכין בארונות הרבה מגרות ואיחסונים שמונעים "גלישת חפצים" ועוד רעיונות ספציפיים שהתאימו להם אישית שאני כבר לא זוכרת, זה היה מזמן. הרעיון היה שיהיה להם מקום לכל דבר, ושגם אם לא הצליחו לשמור על סדר במדף או מגרה לפחות שלא יראו את זה מבחוץ.
חוץ מזה הצעתי להם לערוך דילול חפצים אחת לתקופה עם מישהי שתעזור להם לזרוק דברים. הפאנית היקרה רויזי דייטש מירושלים עושה את זה לפעמים כחסד והתנדבות לקהילה. אפשר לשאול אותה, אישה נעימה מאוד שמסדרת איתך אחר כך את הארונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה