מי מבין בנגנים? אני רוצה המלצה לנגן איכותי וטוב

יבר

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה בערך המחירים של ביזנס פלוס / גלסבה?

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הנגן הזה הוא לא גלסבה
אבל הוא נגן מצויין עם איכות שמע הכי טובה ששמעתי
וגם המוכר אמין והמשלוח הגיע אלי אחרי 3שבועות
שווה את ה80 שח (16ג'יגה)
מומלץ בחום
כשמכרו אותו היה נקרא גלסבה פלוס (סאמויקס) ב180 שח, בזאר המציאות היה מוכר אותו כמו שהוא 8 גיגה ב120

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשמכרו אותו היה נקרא גלסבה פלוס (סאמויקס) ב180 שח, בזאר המציאות היה מוכר אותו כמו שהוא 8 גיגה ב120
הנגן שאני המלצתי עליו הוא c50 ולא גלסבה (אולי דומה לו , אבל הרבה יותר טוב ממנו , מנסיון)
והוא עלה באלי אקספרס 82 שח , 16 גיגה
בהצלחה

RAME

משתמש מקצוען
נגן דוקו בלאק הוא נגן טוב?? למי שמכיר
ואיפה אני קונה מגן ספר בירושלים דחוףף?.

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נגן דוקו בלאק הוא נגן טוב?? למי שמכיר
ואיפה אני קונה מגן ספר בירושלים דחוףף?.
יש לי דוקו בלאק, הוא נחמד, לא מליון דולר, אבל לכאורה יותר טוב מכל נגני סאמויקס גם יחד, חובה מגן כי אם לא מהר מאוד נשבר המסך (מנסיון...) אשמח לשמוע גם כן איפה קונים, אז אני מצטרף לשאלתך, ואם הסתדרת אשמח שתעדכן כאן איפה קונים (למרות שמסתמא בכל חנות אלקטרוניקה יש...)

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית

טלטל22

משתמש צעיר
מעולה וחתיך, ממשק ממש נוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה