מי יודע לענות על 2 שאלות באינדיזיין?

פינגפונג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
1.
אם יש לי טקסט שיש לו קו מתאר ואני רוצה להפוך את הקו מתאר לצורה ואח"כ לחבר אותו לחלק אחד עם הטקסט- (pathfinder)
איך אני עושה את זה?
כי אין לי אקספנד להפריד אותו מהאות

2.
האם יש אפשרות לפתוח את אותו קובץ אינדיזיין ב2 מחשבים בו זמנית? (כשהוא נמצא על כונן משותף)

תודה רבה

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
1.
אם יש לי טקסט שיש לו קו מתאר ואני רוצה להפוך את הקו מתאר לצורה ואח"כ לחבר אותו לחלק אחד עם הטקסט- (pathfinder)
איך אני עושה את זה?
כי אין לי אקספנד להפריד אותו מהאות

2.
האם יש אפשרות לפתוח את אותו קובץ אינדיזיין ב2 מחשבים בו זמנית? (כשהוא נמצא על כונן משותף)

תודה רבה
1. TYPE>CreatreOutline "הורג" את הטקסט.
2. כנראה אפשר לפתוח, אבל יהיו בעיות ואחד עלול "לדרוס" את השינויים של השני. לא נכון לעבוד כך, זה לא נועד לזה.

Yeshivish

משתמש פעיל
אם אתה צריך את זה בשביל לעקוב ולא בשביל לערוך שניכם ביחד
הפיתרון - ADOBE BRIDGE
מצא את הקובץ בתצוגה של הברידג' בלי לפתוח אותו, ניתן להגדיל וכד'.
כל פעם לאחר שמירה באינדזיין (CNRL S) -גם אם הקובץ לא סגור- ניתן לראות את השינויים שנעשו בו (במחשב האחר\בקובץ האינד' שבאותו מחשב, זה לא משנה...:cool:)
--אגב, לפי איך שהבנתי בפוטושופ ואילוסטרייטור הברידג' עוזר בדיוק לענין זה, לפתוח כמה פעמים, או לפתוח קובץ פוטושופ באילוס ותוך כדי לעשות שינויים בפוטושופ לשמור -בלי לסגור- וכשחוזרים לאילוס הוא שואל האם לעדכן את השינויים של הפוטושופ.
בהצלחה!

פינגפונג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא הבנתי בברידג אפשר לראות את האינדיזיין?- כלומר מה יש בקובץ?

בקשר לשאלה הראשונה לא ממש הבינו אותי
אני יודעת שאפשר להפוך טקסט לצורה אבל אחרי שהפכתי לצורה הוספתי לצורה קו
עכשיו אני רוצה להפוך את הקו הזה גם לצורה ואח"כ לחבר את שניהם יחד לצורה אחת
שהאותיות עצמם יהיו יותר עבות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה