מי יודע איפה אני יכול להשיג הדמיה בסקצאפ ושרטוט אוטוקאד של בית המקדש

ללה בינט

משתמש רשום
שלום לכם/ן חברים
אשמח אם ישהו יש לו או יודע איפה אני יכול להשיג הדמיה בסקצאפ ותוכנית אוטוקאד של בית המקדש.
אני צריך את זה לצורך לימודים אני סטודנט חרדי לעיצוב ואדריכלות פנים שלומד במקום לא חרדי וחשוב לי להראות לאנשים שם את הדברים

תודה מראש
ללה

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלחתי לך במייל!

הנהלה - תאפשרו העלאת קבצי skp

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלחתי לך במייל!

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מר נחמיאס;535107:
שלחתי לך במייל!

מקווצים ומעלים כל סוג קובץ.

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שלום לכם/ן חברים
אשמח אם ישהו יש לו או יודע איפה אני יכול להשיג הדמיה בסקצאפ ותוכנית אוטוקאד של בית המקדש.
אני צריך את זה לצורך לימודים אני סטודנט חרדי לעיצוב ואדריכלות פנים שלומד במקום לא חרדי וחשוב לי להראות לאנשים שם את הדברים

תודה מראש
ללה
@מר נחמיאס
אני כנ"ל אפשר גם?
המייל : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה רבה!!

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אשכול משנת 2011....)_()*_)*^*)&%^$%^$#
התכוונת התרפפ"ו &*&^)*)%)&%%#%^&*)*&^%$%%^$%#$%$^&^&*^%%$^%&^$%$%&!#@#%^^$#!#$%&^&^%@%^&**^&^&^$%#$#@#&*&)&^*&%$^%#$%^&*&))(*)&^%$#$$%^&^&)*(**&*^%$#$%^%^&%&*&^)*)%)&%%#%^&*)*&^%$%%^$%#$%$^&^&*^%%$^%&^$%$%&!#@#%^^$#!#$%&^&^%@%^&**^&^&^$%#$#@#&*&)&^*&%$^%#$%^&*&))(*)&^%$#$$%^&^&)*(**&*^%$#$%^%^&%&*&^)*)%)&%%#%^&*)*&^%$%%^$%#$%$^&^&*^%%$^%&^$%$%&!#@#%^^$#!#$%&^&^%@%^&**^&^&^$%#$#@#&*&)&^*&%$^%#$%^&*&))(*)&^%$#$$%^&^&)*(**&*^%$#$%^%^&%&*&^)*)%)&%%#%^&*)*&^%$%%^$%#$%$^&^&*^%%$^%&^$%$%&

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה