מי יודע איך מעלים קובץ על קובץ שישמע ביחד {דיבור בליוי מנגינת רקע}

מוסדות ספינקא בארה"ק

משתמש חדש
המשתמש נחסם
שלום וברכה תודה גדולה על העזרה בחיתוך השיר שזה אני צריך למנגינת רקע אולם אני צריך את זה שישמע יחד הקלטה עם דיבור שלי שהוא גם קובץ 3NP מי יודע איך עושים זאת יש איזשהו תוכנה מסיומת בשביל זה {אני לא צריך להגיד בכלל שמי שיכול לעזור אני רואה המשתמשים שלנו בקבוצת פרוג יש לב זהב והם מבינים טוב טוב טוב טוב מה אנשים רוצים ומבקשים !!!}
כל הכבוד! לא קיים כזה דבר שיהודים מכל הארץ מחפשים איך לעזור ליהודי אחר בכל מצב {מדפדפים לראות נושאים שאנשים מבקשים פשוט לא יאומן!!}אז תודה רבה מראש בזכות זה שעוזרים לכלל ישראל בכל מצב ניוושע וכלנו נכה לראות אם העינים שלנו את פני משיח צדקנו בב"א

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה תודה גדולה על העזרה בחיתוך השיר שזה אני צריך למנגינת רקע אולם אני צריך את זה שישמע יחד הקלטה עם דיבור שלי שהוא גם קובץ 3NP מי יודע איך עושים זאת יש איזשהו תוכנה מסיומת בשביל זה {אני לא צריך להגיד בכלל שמי שיכול לעזור אני רואה המשתמשים שלנו בקבוצת פרוג יש לב זהב והם מבינים טוב טוב טוב טוב מה אנשים רוצים ומבקשים !!!}
כל הכבוד! לא קיים כזה דבר שיהודים מכל הארץ מחפשים איך לעזור ליהודי אחר בכל מצב {מדפדפים לראות נושאים שאנשים מבקשים פשוט לא יאומן!!}אז תודה רבה מראש בזכות זה שעוזרים לכלל ישראל בכל מצב ניוושע וכלנו נכה לראות אם העינים שלנו את פני משיח צדקנו בב"א
הנה קישור לתוכנת audacity שם ניתן לעשות זאת בקלות.

https://drive.google.com/open?id=0B6xAfEyzHlKJdXRHVG5fZnhVM28
יש לי את התוכנה במחשב אם תרצו אוכל לעשות לכם את זה בכיף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה