מי יגלה את היצירה ?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אות לי קצת רגישה לתגובות לא מנומסות.
תודה:D בבקשה :( סליחה :eek:
בלי זה שום דבר לא יזוז. מה היא העובדת שלך, שתצוי עליה?
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
אות לוש,
אפשר בבקשה שתעלי עכשיו.
אני כבר לא עומדת במתח.
כל כך אוהבת את היצירות שלך עד כדי כך שהאתגרים שלך מדירים שינה מעיניי.
מאז העלית את האשכול אני לא מצליחה לישון כמו שצריך. דחף אימפולסיבי מביא אותי לפתיחת המחשב בשעות לא שעות בכדי לבדוק אם כבא העלית את התשובה.
אז בבקשה, אני ממש מבקשת, ואודה לך בכל לב ובכל שעת שינה שתהיה לי, אן תעלי עכשיו את היצירה.
מעריכה מאוד מאוד את טוב ליבך ואת שפע רעיונותייך..

תודה מראש
:cool::cool::cool:

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
"אות לייייי"
משכה גלומה בשולי חצאיתה
"אות לייייייייי"
רקעה גלומה ברגליה
"אות לייייייייייייייייייייייי"
יבבה קלושות ובצרחות רמות גלומה עד שנחלש בכיה
ונ-ר-ד-מ-ה.

ש ש ש אות לי וגלומה ישנות עכשיו לא להפריע

אות לי

משתמש סופר מקצוען
יו ,כמה דקות אני לא כאן וכבר כל כך מתגעגעות ?
יש לי תירוצים והסברים למה התעכבתי אבל במקום תירוצים נבקש במילה אחת -
סליחה על העיכוב - כמה דקות והכל יהיה ברור.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אות לי קצת רגישה לתגובות לא מנומסות.
תודה:D בבקשה :( סליחה :eek:
בלי זה שום דבר לא יזוז. מה היא העובדת שלך, שתצוי עליה?
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

לא צריך להגזים..למרות שלהגיד תודה זה לטעמי דבר חשוב מאין כמוהו -

כבר כמה זמן יושב אצלי הסיפור הזה - אולי לא סיפור ממש אבל יש כאן המון מוסר הסכל -
חשבתי להגיש אותו לחברות פרוג מרגיש לי הזדמנות נכונה עכשיו:

זה הולך ככה -
כפי שחלק מהבנות כאן יודעות 'אות לי' תורמים לכמה מאירגוני החסד ערכות יצירה באופן קבועה ושוטף -
אחד הארגונים אולי הוא הגדול שבהם שומר קשר עם התורמים כל השנה -
מתנה קטנה לפני חג כמה מילים חמות שמצורפות למתנה - תמיד זה עושה לבוס שלנו [ולכולנו]
טוב על הנשמה.

מפעם לפעם אנחנו מוזמנים למחנות קייץ ולכינוסים שהארגון עושה לחולים שהוא תומך בהם -
שנראה למי אנחנו תורמים - שגם הילדים שיוצרים יצירות ונהנים מהתרומה שלנו יוכלו להגיד לנו - תודה ,לברך אותנו על התרומה.

בהתחלה היינו נענים ומגיעים למחנות או לכינוסים - אבל עם הזמן הפסקנו להגיע -
לא ,זה לא היה בלי סיבה תמיד הייתה לנו סיבה טובה למה לא להגיע - אז לא הגענו.

לפני כמה שבועות פגשנו את אשת יחסי הציבור של הארגון בשמחה משפחתית -
אנחנו מכירים את הגברת כבר הרבה שנים ישבנו ודִּסְקַסְנוּ על כל מיני עניינים -
מפה לשם השיחה התגלגלה לזה שנציג מ'אות לי' לא מגיע לקייטנות ולכינוסים שאנחנו מוזמנים אליהם -
אמרנו לה "אין לנו כוח בערב לצאת" - "זה לא עושה לנו טוב לראות ילדים במצב כל כך קשה חלקם מחוברים לכל כך הרבה מכשירים" ועוד כל מיני תירוצים בסגנון -

ואז היא זרקה פצצת אטום :
היא אמרה כך - "כשאתם לא מגיעים ולא נענים להזמנות שלנו זה פוגם בנתינה שלכם - הנתינה שלכם לא מושלמת - נתינה מושלמת זה לתת למקבל את הזכות ואת האפשרות להגיד לכם תודה -
ולא ,לא תודה מוסדית או רשמית - סתם תודה מילד חולה לפעמים ילד חולה במחלה סופנית שזו היצירה האחרונה שלו"

פצצת אטום !!

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היא אמרה כך - "כשאתם לא מגיעים ולא נענים להזמנות שלנו זה פוגם בנתינה שלכם - הנתינה שלכם לא מושלמת - נתינה מושלמת זה לתת למקבל את הזכות ואת האפשרות להגיד לכם תודה -
ולא ,לא תודה מוסדית או רשמית - סתם תודה מילד חולה לפעמים ילד חולה במחלה סופנית שזו היצירה האחרונה שלו"

פצצת אטום !!

וואו.
חזק מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה