רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אני הזמנתי יותר מפעם אחת.
הכל מקורי.
לדעתי למרות עלות המשלוח בקניה מרוכזת זה יותר זול מבארץ.
קניתי בקנייה אחת נניח מייקאפ, אודם עמיד, מסקרה, מסיר איפור, יצא לי עם המשלוח משהו כמו 120 שח זול יותר מאשר בארץ, וזה לא בהשוואה לפארמים אלא למקומות כמו "דיוטי פרי בני ברק" או "הקוסמטיקה הירושלמית" שהם הכי זולים שאני מכירה בארץ.

בקיצור ממליצה בחום!!!

צחור

משתמש מקצוען
אני הזמנתי יותר מפעם אחת.
הכל מקורי.
לדעתי למרות עלות המשלוח בקניה מרוכזת זה יותר זול מבארץ.
קניתי בקנייה אחת נניח מייקאפ, אודם עמיד, מסקרה, מסיר איפור, יצא לי עם המשלוח משהו כמו 120 שח זול יותר מאשר בארץ, וזה לא בהשוואה לפארמים אלא למקומות כמו "דיוטי פרי בני ברק" או "הקוסמטיקה הירושלמית" שהם הכי זולים שאני מכירה בארץ.

בקיצור ממליצה בחום!!!
תני קישורים
האם יש שם עוד מותגים למייקאפ חוץ מרבלון ואסתי לאודר?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
תני קישורים
האם יש שם עוד מותגים למייקאפ חוץ מרבלון ואסתי לאודר?
שניהם מוכרים, אבל יש מותגים פולניים שממליצים עליהם ברשת.
אודם עמיד לדוגמה זה : https://www.ladymakeup.com/shop/dermacol_16h_lip_colour_longlasting_lip_gloss.html
מחזיק לי מיום שישי עד מוצאי שבת כמעט בשלמות, הצבעים קצת יותר ורודים ממה שנראה באתר.

מסקרה קניתי של מייבלין כמדומני והיא מעולה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היום ישבתי להזמין מהאתר, כשאיתי על הטלפון היתה מישהי שעובדת באחת מחנויות הקוסמטיקה המוכרות בציבור החרדי.
היא המליצה לי על מוצרים לפי צרכי, ובהשוואת מחירים - זה זול בבין 30 ל50 אחוז על כל מוצר.

אני הזמנתי מייקאפ של דרמקול
סומק של מייבלין
מסקרה של לוריאל
אודם עמיד של דרמקול
וBB קרם של דרמקול.

מקווה שאהיה מרוצה מהכל.

חרמון

משתמש מקצוען
אודם עמיד לדוגמה זה : https://www.ladymakeup.com/shop/dermacol_16h_lip_colour_longlasting_lip_gloss.html
מחזיק לי מיום שישי עד מוצאי שבת כמעט בשלמות, הצבעים קצת יותר ורודים ממה שנראה באתר.

ואיך את יודעתת איזה צבע להזמין?
אני בדר"כ משתמשת בעמידים של רבלון.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
ואיך את יודעתת איזה צבע להזמין?
אני בדר"כ משתמשת בעמידים של רבלון.
מנסיוני האישי זה יותר עמיד משל רבלון, לגבי הצבעים זה די הימור, יש ברשת טבלאות שמשוות בין הצבעים של רבלון לזה, אבל זה לא 100% נכון.

חרמון

משתמש מקצוען
מנסיוני האישי זה יותר עמיד משל רבלון, לגבי הצבעים זה די הימור, יש ברשת טבלאות שמשוות בין הצבעים של רבלון לזה, אבל זה לא 100% נכון.
יש לך קישור?
לא מצאתי:(
ועוד משהו,
אם מישהי יכולה לתת הדרכונת על האתר (לא ממש הצלחתי למצוא בו מוצרים ומוצרים מקבילים, אשמח מאד

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

לא מצאתי טבלאות כאלה, אולי קשור לחסימה.

יעזור לי מאד אם תעלו לכאן.

שולמית אור

משתמש מקצוען

איזה גוון אודם קנית? ואיך את מתארת אותו?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איך מסננים לפי חברה?
כמה זמן המשלוח מנסיונכן? יגיע לפני פסח?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מהמייק אפ רבלון הייתי מרוצה מאד,
קניתי 2, ועלה 30 בערך לאחד.
אבל מהאודם- ממש לא.
הוא לא עמיד.

ויש עכשיו משלוח חינם.
מי שצריכה- שתקפוץ על המציאה.
מחירים בערך כמו השקל.
יש קרמים וכו.

(לגבי הזמנה- לא יודעת פרטים כי חברה מזמינה לי).

סתם שאלה לבנות 30-40
אתן מקפידות למרוח קרם פנים כל יום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה