רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

קולה לימון

משתמש פעיל
יש לך מושג איזו חברת שילוח זה היה?
גם אני קיבלת מספר מעקב שמתחיל כך. הוא הגיע לארץ ואין לי מושג איפה החבילה נמצאת.
הסתכלתי עכשיו על מה שכתבו בחבילה שאספתי אתמול - חברה e-cargo טלפון 1700707718
מספר מעקב מתחיל ג"כ ב ECLM

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
תודה!
נראה לי אאלץ אזמין כמה לניסיון בהזמנה הקרובה...
5, 125, 175, ונראה מה הלאה עד שנגיע לורוד המושלם
תקשיבי, לכל אחת יתאים גוון אחר... יהיו כאלה שמס' 5 להם יותר חום, יהיו כאלה שזה יהיה להם יותר ורוד ויהיו כאלה שזה יהיה להם חיוור מדי וחסר צבע... אני אישית חיפשתי מלא זמן אודם (שהוא לדעתי הקשה ביותר למציאת הגוון המושלם) טבעי, אבל שיראו אודם, שיהיה קצת ורדרד אבל לא ורוד ושיהיה לא כהה עד שמצאתי אותו... בהתחלה קניתי אותו מתוך מחשבה למרוח עליו קצת 150 (גם מייבלין, המבריק) וזה היה גם כן מאוד יפה... עד שבאיזה שהוא שלב התחלתי לשים רק אותו והוא מ-א-ו-ד מחמיא!!! שאלו אותי כבר הרבה על איזה צבע זה, חברה וכו'... והוא גם עמיד מאוד!! אחרי שפשוף והסרת איפור במוצ"ש- נשאר עד ראשון בערב, (לא הכל כמובן אבל חלק גדול בכל אופן- בשבת בבוקר אני עדיין מאופרת קומפלט וברור שזה גם תלוי בסוג עור....) ה175 הוא מצד אחד יותר טבעי אבל הוא כהה, ואני אישית לא הכי מתחברת לכהה בלשון המעטה... כך שזה כבר הופך לעניין של טעם אבל יש בזה משהו שמס' 5 נותן מראה עדין וסולידי לעמות ה 175 שנותן מראה יותר כבד וגס (אבל הוא עדיין עדין...) אני אישית ממליצה מאוד... קחו בחשבון שאני בהירה.. וזה בהחלט גם נותן פה משקל... בהצלחה רבה רבה רבה לכולם...

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא ממליצה זה צבע חיוור
קניתי אותו ואני ממש מאוכזבת!!
על כל גוון שפתיים כל צבע יראה שונה-
אני כמעט בלי צבע בשפה מקבלת ממינו גוון אפרסקי נוכח ומעט כתמתם,
לעומתו 55 בולע לי את השפתיים לגמרי...
הכל תלוי בנתונים הקיימים- וכמובן ניסוי ותהיה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ראית תוצאות?
לא יודעת להגיד, הקישור הקודם ששמתי, על מאריך ריסים-עובד בוודאות
אולי אני לא רואה תוצאות, כי הריסים התארכו למקסימום האפשרי

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

tamart

משתמש צעיר
התאמת גוון במייקאפ לחברה שלא ניסית עדיין-
את יכולה לרשום את החברה בה את משתמשת ואת מספר הגוון, איזה חברה את רוצה לבדוק את הגוון שלך והאתר נותן לך, שווה לנסות מכמה חברות מוכרות במקביל

זזזז

משתמש פעיל
התאמת גוון במייקאפ לחברה שלא ניסית עדיין-
את יכולה לרשום את החברה בה את משתמשת ואת מספר הגוון, איזה חברה את רוצה לבדוק את הגוון שלך והאתר נותן לך, שווה לנסות מכמה חברות מוכרות במקביל
בכלל לא ברור
אני לא מבינה בחרתי בלוראל והוא לא נותן לי אפשרות של מייקאפ

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
לא יודעת להגיד, הקישור הקודם ששמתי, על מאריך ריסים-עובד בוודאות
אולי אני לא רואה תוצאות, כי הריסים התארכו למקסימום האפשרי
תקשיבו, זה ה' ישמור!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רציתי לקנות פעם ולהשקיע בחברה טובה לסרום להארכת ריסים, ואמא שלי החכמה שתהיה בריאה אמן קצת התעמקה יותר ממני ולא הריח לה... בדיוק היה לה תור לרופא עיניים מומחה והיא שאלה אותו לגבי הסרום הזה והוא פשוט הזדעזע!!! הוא אמר שבתרופה שלוקחים ללוקמיה (המחלה בעיניים) יש חומר כלשהו שמאיץ צמיחת ריסים וגבות, והכניסו את החומר הזה לסרום הזה ואח"כ, שה' ישמור ושלא נדע התרופה לא פועלת בזמן שבאמת צריך אותה!!!! הוא היה פשו בהלם לשמוע שהוציאו דבר כזה... שומר נפשו ירחק מזה... אגב, כל דבר שהוא חיצוני שמאיץ או משנה וכו' משהו בלי השקעה או בדרך לא טבעית הוא בד"כ חומר מסוכן...

tamart

משתמש צעיר
בכלל לא ברור
אני לא מבינה בחרתי בלוראל והוא לא נותן לי אפשרות של מייקאפ
את צריכה לבחור את החברה ואז את הדגם של המוצר מייקאפ שאת משתמשת ואז את מספר הצבע.
אח"כ יש לך אפשרות לבחור עוד חברות שאת משתמשת לדיוק מושלם בהתאמת הגוון והוא נותן לך את הגוונים שלך בחברות אחרות
מקווה שעכשיו יותר מובן:)

זזזז

משתמש פעיל
את צריכה לבחור את החברה ואז את הדגם של המוצר מייקאפ שאת משתמשת ואז את מספר הצבע.
אח"כ יש לך אפשרות לבחור עוד חברות שאת משתמשת לדיוק מושלם בהתאמת הגוון והוא נותן לך את הגוונים שלך בחברות אחרות
מקווה שעכשיו יותר מובן:)
לא שאת לא ברורה!
האתר קצת לא ברור

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תקשיבו, זה ה' ישמור!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רציתי לקנות פעם ולהשקיע בחברה טובה לסרום להארכת ריסים, ואמא שלי החכמה שתהיה בריאה אמן קצת התעמקה יותר ממני ולא הריח לה... בדיוק היה לה תור לרופא עיניים מומחה והיא שאלה אותו לגבי הסרום הזה והוא פשוט הזדעזע!!! הוא אמר שבתרופה שלוקחים ללוקמיה (המחלה בעיניים) יש חומר כלשהו שמאיץ צמיחת ריסים וגבות, והכניסו את החומר הזה לסרום הזה ואח"כ, שה' ישמור ושלא נדע התרופה לא פועלת בזמן שבאמת צריך אותה!!!! הוא היה פשו בהלם לשמוע שהוציאו דבר כזה... שומר נפשו ירחק מזה... אגב, כל דבר שהוא חיצוני שמאיץ או משנה וכו' משהו בלי השקעה או בדרך לא טבעית הוא בד"כ חומר מסוכן...
את יודעת איזה חומר זה?
יש אותו בסרום הזה?
תודה רבה!!!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
החומר שידוע כמאיץ ריסים ונמצא בד"כ בתכשירים כאלו, הוא...
שבו,
שמן קיק!!!

ולוקמיה זה בדם, לא בעיניים

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי לכולן
בזכות האשכול הזה התודעתי לאתר הפולני
הבעיה היא שלא בדיוק הבנתי איך זה עובד
ממה שראיתי אין שם את המספר גוון של המיקאפ של רבלון
אז איך אני אמורה לדעת מה הגוון של המיקאפ שהזמנתי?

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הי לכולן
בזכות האשכול הזה התודעתי לאתר הפולני
הבעיה היא שלא בדיוק הבנתי איך זה עובד
ממה שראיתי אין שם את המספר גוון של המיקאפ של רבלון
אז איך אני אמורה לדעת מה הגוון של המיקאפ שהזמנתי?
בטח שיש...
בעמוד למטה יש בחירה של צבע...
1633547061697.png

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@photos by h תוך כמה זמן הגיעו לך המוצרים שהזמנת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה