רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
כן.
יש לך ניסיון איתם?

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אודם עמיד של רבלון יש? כי לא הצלחתי למצוא,
ואודם עמיד של מייבילין סופר סטיי 24 גם לא מצאתי.
אם יש למישהי לינקים לתת, אשמח :)

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אודם עמיד של רבלון יש? כי לא הצלחתי למצוא,
ואודם עמיד של מייבילין סופר סטיי 24 גם לא מצאתי.
אם יש למישהי לינקים לתת, אשמח :)
אין את שניהם, יש אודם אחר של מייביליין אם בא לך:

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין את שניהם, יש אודם אחר של מייביליין אם בא לך:
תודה :)
איך האודם הזה?
ואיך אני יכולה לדעת מה הצבע המקביל לסופר סטיי?

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
משהי הזמינה שם סיליקון לפאה או שמן כלשהו שמרענן פאות אחת לתקופה? אצל פאניות זה ממש יקר
אם כן אשמח לקישור
תודה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
תודה :)
איך האודם הזה?
ואיך אני יכולה לדעת מה הצבע המקביל לסופר סטיי?
אודם מוווושלם!!
למען האמת אני לא מכירה את הצבעים של סופר- סטיי אבל אני יכולה להגיד לך שהצבעים שם הם ממש מה שאת רואה בתמונה, אם את רוצה צבע ספציפי אני יכולה לומר לך איזה מס' זה.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
יש שם מוצרים של רבלון ואני לא רואה אודמים
באמת את זה אין???
כן, אין גם פודרה ועוד דברים...
אם את רוצה להיות בטוחה שאין מוצר של חברה מסוימת את יכולה פשוט לחפש במותגים את המותג שאת מעוניינת בו ולראות מה יש ממנו (הוא מביא את כל מה שיש מהחברה הנ"ל ללא חלוקה לפנים, שפתיים, עיניים וכו').

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
הי, מי שמתכננת להזמין מהאתר הם נותנים עכשיו מתנה, על כל הזמנה תיק איפור של לוריאל.
תהנו ותנו לייק!!

קבצים מצורפים

• תמונה1.png
    תמונה1.png
    KB 13.6 · צפיות: 49

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הי, מי שמתכננת להזמין מהאתר הם נותנים עכשיו מתנה, על כל הזמנה תיק איפור של לוריאל.
תהנו ותנו לייק!!
כשעשיתי את ההזמנה לא ראיתי שאני זכאית לתיק איפור, זה אומר שלא אקבל?
אולי הזמנתי כמה דק' לפני שהם הכניסו את זה?!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
יש מקום להכניס קוד קופון. רשמתי שם את הקוד וזה שקלל לי שוב את סכום ההזמנה פחות 10% (לדעתי יצאה לי הנחה של יותר מ 10% אבל לא שואלת שאלות ;) )
אוקי, אבל אני הכנסתי והוא לא נתן לי שום שינוי, כלומר הכנסתי את הקופון ולחצתי על הגש מועמדות, כתוב לי שרק הקוד בעגלה, יש לך מושג???
כשעשיתי את ההזמנה לא ראיתי שאני זכאית לתיק איפור, זה אומר שלא אקבל?
אולי הזמנתי כמה דק' לפני שהם הכניסו את זה?!
אין לי מושג, פשוט ראיתי את הקופון אז תכננתי להזמין והם הכניסו לי אוטמטי את התיק איפור. ( את יכולה לראות בתמונה שצירפתי למעלה )

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
אוקי, אבל אני הכנסתי והוא לא נתן לי שום שינוי, כלומר הכנסתי את הקופון ולחצתי על הגש מועמדות, כתוב לי שרק הקוד בעגלה, יש לך מושג???

אין לי מושג, פשוט ראיתי את הקופון אז תכננתי להזמין והם הכניסו לי אוטמטי את התיק איפור. ( את יכולה לראות בתמונה שצירפתי למעלה )
אולי כי אפשר להשתמש בקופון רק מספר פעמים ואח"F הוא כבר לא תקף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה