רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני מזמינה עכשיו שלוש פריטים איך אני יודעת מה המשקל שלהם בשביל משלוח?
האם יש איזשהו חיוב נוסף אם הקניה היא 75 שח? או שכדאי שזה יהיה יותר בסכום?
יש לי 350 נקודות כי נרשמתי. זה מועיל משהו או רק לקניה הבאה?
תודה לעונות המנוסות.
תראי, המשלוח הוא לא ממש לפי משקל, כלומר ממשקל מסוים עד משקל מסוים ישנו מחיר מסוים (שמתי גם לב שהמחיר עולה ככל שיש יותר פריטים שונים, זאת אומרת אם יש 4 פריטים לדוג' מייקאפ מ- 2 גוונים שונים יש מחיר מסוים, אך אם יש 4 פריטים ב-4 גוונים שונים המחיר עולה) לפי מה שאת מציינת המחיר אמור להיות בסביבות ה-20-30 ש"ח.
אם הקניה היא 75 ש"ח (סך המוצרים) אז את תשלמי 75+מחיר משלוח, הנקודות מורידות סכום מסוים לפי חישוב שהם עושים, יש לך את האפשרות להחליט אם להשתמש בנקודות שהומרו לכסף כעת או לשמור את זה לקניה הבאה, באופן עקרוני זה נמצא למטה במקום שכתוב מחיר המוצרים בעגלה ומחיר המשלוח, תסמני וי אם את רוצה להשתמש בנקודות.
וואי יצא ארוך מקווה שהבנת, אם כן תנו לייק!!!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
תראי, המשלוח הוא לא ממש לפי משקל, כלומר ממשקל מסוים עד משקל מסוים ישנו מחיר מסוים (שמתי גם לב שהמחיר עולה ככל שיש יותר פריטים שונים, זאת אומרת אם יש 4 פריטים לדוג' מייקאפ מ- 2 גוונים שונים יש מחיר מסוים, אך אם יש 4 פריטים ב-4 גוונים שונים המחיר עולה) לפי מה שאת מציינת המחיר אמור להיות בסביבות ה-20-30 ש"ח.
אם הקניה היא 75 ש"ח (סך המוצרים) אז את תשלמי 75+מחיר משלוח, הנקודות מורידות סכום מסוים לפי חישוב שהם עושים, יש לך את האפשרות להחליט אם להשתמש בנקודות שהומרו לכסף כעת או לשמור את זה לקניה הבאה, באופן עקרוני זה נמצא למטה במקום שכתוב מחיר המוצרים בעגלה ומחיר המשלוח, תסמני וי אם את רוצה להשתמש בנקודות.
וואי יצא ארוך מקווה שהבנת, אם כן תנו לייק!!!
טוב לא שמתי לב שכבר השאירו לך הודעה אז קחי עוד הסבר יותר מפורט.........

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה לאלו שהתנסו או יודעים.
הזמנו כמה מוצרים מהאתר הפולני, אחרי איחור של מעל ל10 ימים (היה אמור להגיע עד 45 יום, משלוח סטנדרט), כתבתי להם מייל, הם ענו לי אחרי כמה ימים שהם יבדקו, לאחר שבוע נוסף שלחתי הודעה נוספת, הם אמרו שזה לוקח 3 חודשים בגלל שהם צריכים תשובה מהדואר הפולני וכו'...
לאחר איחור של חודשיים פתחתי סיכסוך דרך פייפל, וזה כעת בבדיקה שלהם.
היום, אחרי איחור של כ3 חודשים המשלוח הגיע.
האם לסגור לגמרי את הסיכסוך? יש שם מוצרים שכרגע אין לנו צורך בהם, כבר קנינו כאן בארץ...

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
שאלה לאלו שהתנסו או יודעים.
הזמנו כמה מוצרים מהאתר הפולני, אחרי איחור של מעל ל10 ימים (היה אמור להגיע עד 45 יום, משלוח סטנדרט), כתבתי להם מייל, הם ענו לי אחרי כמה ימים שהם יבדקו, לאחר שבוע נוסף שלחתי הודעה נוספת, הם אמרו שזה לוקח 3 חודשים בגלל שהם צריכים תשובה מהדואר הפולני וכו'...
לאחר איחור של חודשיים פתחתי סיכסוך דרך פייפל, וזה כעת בבדיקה שלהם.
היום, אחרי איחור של כ3 חודשים המשלוח הגיע.
האם לסגור לגמרי את הסיכסוך? יש שם מוצרים שכרגע אין לנו צורך בהם, כבר קנינו כאן בארץ...
דבר ראשון שאני יכולה להגיד לך שכל ההזמנות שלי, להוציא אחת-שתיים, כולם הגיעו אחרי הזמן כביכול, פעם אחת אחרי שזה ממש התעכב לי שלחתי להם הודעה באימייל ואני יכולה לומר לך שהשירות לקוחות שלהם על הפנים, הם לא הגיבו לשום הודעה שלי, אח"כ פשוט שמתי מעקב על האימייל וראיתי שהם קוראים את ההודעות ולא מגיבים אז בשנייה שראיתי שהם קראו את ההודעה כתבתי להם שראיתי שהם קראו ולמה הם לא מגיבים לי וכו', בקיצור הם פשוט לא עשו עם זה כלום חיכיתי ובסוף זה כן הגיע לי, באיחור ברור.
לדעתי מה שאני יכולה לומר לך את לא תקבלי החזר בגלל שזה בא לך באיחור, הם נותנים החזר רק על פריטים פגומים וצריך לשלוח הוכחות וזה ממש ארוך, אז יש לך 2 אופציות: או פשוט לחפור ולשגע אותם ואז אולי הם כן ישלחו לך החזר בתנאי שתשלחי להם חזרה את הפריטים ( לדעתי זה לא מומלץ ויגרום לך להרבה כאב ראש ) או שפשוט תשאירי את זה אצלך ופשוט להבא תדעי שאם את צריכה ממש דחוף מוצר אין לך מה לחכות להם. (גם משהו כי אחרי הכל עם המחרים שלהם זה כן שווה להזמין, מתסכל לחכות...)
טוב, מקווה שהבנת משהו כי אני רואה שיצא לי ממש ארוך....

למען שמו

משתמש פעיל
מברשת מעולה יש לי אותה כבר שנתים. לא מאוד זולה אבל זה חברה ממש ממש איכותית

אודם מספר 180 עמיד וצבע יפה. שאר הצבעים שלהם שאני מכירה ממש מכוערים

זה האתר הרוסי?

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אין לי כח לעבור על הכל בכללי אתן מרוצות מהקניה שם?
באופן כלל המוצרים שם זולים משמעותית מהארץ, אבל אין שם בכלל את כל החברות, המשלוח יחסית עולה יקר ככה שכבר עדיף לקנות מהארץ, לוקח להם מללללללללא זמן לשלוח חבילות, בסטנדרט לוקח בערך חודשיים והשירות לקוחות שלהם לא משהו.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באופן כלל המוצרים שם זולים משמעותית מהארץ, אבל אין שם בכלל את כל החברות, המשלוח יחסית עולה יקר ככה שכבר עדיף לקנות מהארץ, לוקח להם מללללללללא זמן לשלוח חבילות, בסטנדרט לוקח בערך חודשיים והשירות לקוחות שלהם לא משהו.
האמת שאני הגעתי למסקנות שונות לגמרי מקריאת האשכול הזה...

ככה שכבר עדיף לקנות מהארץ
ובטח שלא זאת הקביעה שמי שכתבה פה התכוונה אליה...
מה שאולי קצת יותר נכון לומר- צריך קצת סבלנות לבנות הזמנה בצורה שזה יצא שווה עם מחיר המשלוח. אם יודעים לעשות את זה זה יוצא מחירי בדיחה

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הגיע לדואר
החיסרון באתר זה המעקב - מאז שזה יוצא מפולין עד שזה מגיע לארץ אין מעקב מסודר
אבל בנתיים בכל הפעמים שהזמנתי הגיע לי
בין שבועיים לחודשיים

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הזמנתי לפני פסח וזה הגיע תוך 24 יום בערך
והמוצרים יוצאים ממש משתלמים למרות שהמשלוח עולה הרבה
הבעיה קצת עם המעקב אחרי החבילה קשה לעקוב אחרי זה
ולגבי השירות לקוחות הם ענו לי על כל שאלה לא תמיד מיד אבל הם עונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה