מי ברז בדירה חדשה

לוי א

משתמש צעיר
שלום וברכה
אמר לי מישהו שלא כדאי להשתמש במים מהברז בחצי שנה הראשונה של הדירה מכיון שיש בצינורות שמן
מישהו שמע על זה? יש ממש בטענה הזו?

תודה

styehoshua

משתמש מקצוען
ואחרי חצי שנה?
ואם זה זוג שכמעט לא משתמש בחצי שנה ראשונה?
ואם זה משפחה עם 12 נפשות בתקופת קורונה שכל היום בבית וכלים וכו'?
ואם זו משפחה שמשתמשת בחד פעמי ומכבסה?

צריך הסבר יותר ברור מ"חצי שנה"

לוי א

משתמש צעיר
חצי שנה - המליץ לי האיש לפי המאפיינים שלי (זוג צעיר)
השאלה היתה אם יש ממש בכלל בטענה זו שיש שמן בצינורות ושהוא מסוכן לשתיה, או שזה 'חומרה' בעלמא

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ידוע לי שיש שמן בצינורות אולי חומרים אחרים שנותרו מהיציקה אבל אם לא תשתמשו בברז
איך יצאו החומרים משם? עדיף לשפוך מים חופשי במשך רבע שעה כדי שהכל יפלט החוצה ובזה לגמור

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום וברכה
אמר לי מישהו שלא כדאי להשתמש במים מהברז בחצי שנה הראשונה של הדירה מכיון שיש בצינורות שמן
מישהו שמע על זה? יש ממש בטענה הזו?

תודה
אני בדירה חדשה קצת יותר מחצי שנה, בתחילה, היו למים טעם מוזר, והסבירו לנו שזה מהחומרים שמעבירים בצינורות בהתקנתם הראשונית, אני אישית לקח לי חצי שנה עד שיכולתי לשתות מהמים הללו, בלי המלצה של מישהו אם לשתות או לא, קניתי מים במשך התקופה הזאת, אבל חלק גדול מבני הבית כן שתו מהמים, וכמובן השתמשתי רגיל במים לשטיפת כלים, רחצה ובישול, הטעם הראשוני בהחלט עבר.

cyp

משתמש מקצוען
אני בדירה חדשה קצת יותר מחצי שנה, בתחילה, היו למים טעם מוזר, והסבירו לנו שזה מהחומרים שמעבירים בצינורות בהתקנתם הראשונית, אני אישית לקח לי חצי שנה עד שיכולתי לשתות מהמים הללו, בלי המלצה של מישהו אם לשתות או לא, קניתי מים במשך התקופה הזאת, אבל חלק גדול מבני הבית כן שתו מהמים, וכמובן השתמשתי רגיל במים לשטיפת כלים, רחצה ובישול, הטעם הראשוני בהחלט עבר.
הטעם הראשוני לא בטוח עבר יותר הגיוני שהתרגלת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה