שיתוף מיתוג קמפיין התרמה לכולל דת"ל, ערב הימים הנוראים

IW Studio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ערב טוב!
רק עכשיו התפניתי לשתף, אך טוב מאוחר מלא כלום

את הקמפיין ניהל ב"א שהוא אסטרטג וקופירייטינג, ואני עבדתי איתו בשת"פ, עיצבתי ושדרגתי מהפן הוויז'ואלי :)
מדובר בעיצוב בסגנון חדשני ולא חסידי מפואר.

הלוגו, בהתחלה קצת התאכזבתי, ולמה?
עשיתי 3 סקיצות 2 מהן, לאחר המון מחשבה ויצא מקורי וחדשני מאד. חיפשתי הכי לא לדמות לכל הלוגואים של הישיבות למינהם, למרות שמדברים על תורה וקונים עולם בשעה..., יצאו סקיצות מדהימות.
הלוגו הסופי היה בעצם הסקיצה השלישית והכי בנאלית מבחינתי, אך הם קיבלו אותה באהבה גדולה, ולא היה אפילו למי להסביר על מקוריות, הם אמרו זה מהמם ומתאים בדיוק.
ואכן למעשה, עם הצבעים ששדרגתי וכל העיצוב מסביב, נוצרה התחושה הייחודית והמושכת שעשתה את העבודה מצוין!
ובסוף התחברתי אליו מאד.
המסקנה שלי: לא תמיד צריך להיות סופר יצירתיים, תתמקדו במטרה תעשו את ההכי טוב שאתם יכולים בכיוון לשם, והתוצאות בהתאם.

בהצלחה!
מוקאפ לוגו דוגמאות שונות עם עט.jpg

הזמנה לערב השקה של הקמפיין
הזמנה 2.jpg

רולאפ
רולאפ מוקאפ.jpg

חוברת
מוקאפ חוברת סגורה.jpg
מוקאפ חוברת פתוחה.jpg

קמפיין פרסומות
מודעות.jpg

שמשונית (לא מצאתי מוקאפ יותר מתאים, אם יש למשהו שיכול לשלוח לי...)
שמשונית.jpg

נערך לאחרונה ב:

a80

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מאד יפה ומקורי!!
באמת משדר משהו יותר חדשני אבל גם מאד מתאים לכולל.
המסקנה שלי: לא תמיד צריך להיות סופר יצירתיים, תתמקדו במטרה תעשו את ההכי טוב שאתם יכולים בכיוון לשם, והתוצאות בהתאם.
תודה על המסקנה, מחכים ומאד נכון.

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
יפה ומקורי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה