חו"ד מיתוג עצמי

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
טוהר זה מקסים!
הלוגו שעיצבת מגניב וחוצה גבולות!
אהבתי מאוד את הלוגו הראשוני וגם את A1, הוא יותר 'לוגואי' אבל פחות פורץ כמו הראשוני
אולי תנסי לקחת את הטקסטורה רק לאות אחת, (נגיד האות O)- כמו שהיא עם כל הצורניות השובבה ואת כל שאר האותיות בגוון התכלת
אם תניחי את האות הזו גם לבד, יש לך סמל מסחרי מאוד קליט וזכיר אבל יוצא מהקופסא, וגם לוגוטייפ מושלם- באופציה של כל האותיות

תצליחי!!

טוהר ; )

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
טוהר זה מקסים!
הלוגו שעיצבת מגניב וחוצה גבולות!
אהבתי מאוד את הלוגו הראשוני וגם את A1, הוא יותר 'לוגואי' אבל פחות פורץ כמו הראשוני
אולי תנסי לקחת את הטקסטורה רק לאות אחת, (נגיד האות O)- כמו שהיא עם כל הצורניות השובבה ואת כל שאר האותיות בגוון התכלת
אם תניחי את האות הזו גם לבד, יש לך סמל מסחרי מאוד קליט וזכיר אבל יוצא מהקופסא, וגם לוגוטייפ מושלם- באופציה של כל האותיות

תצליחי!!

תודהה רבהה
עזרת לי מאד!!!

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
בהצלחה.
כאשר רוצים לייצר מסר 'פתוח'. כזה שמיצג את המגוון שאת המציעה יש שתי אפשרויות:
1. לעצב לוגו שמביע עושר צורני או צבעוני.
2. לייצר לוגו מינימליסטי וניטרלי שיכול להתאים לכל התחומים.

במבט ראשון הלכת לכאורה על האפשרות הראשונה אבל חסר לי פה עושר צורני כי מדובר בלוגו טייפ המבוסס על משקל אחד וגם הצבעוניות לא ממש מייצרת מגוון אלא יותר סוג של 'מרקם' שמעביר משהו יותר אחיד מאשר מגוון.

מה שאני ראיתי פה שהיה נראה לי מעניין לנסות זה ללכת על האפשרות השנייה של לוגו מינימליסטי וניטרלי.
הרעיון של האותיות שעולות אחת על השנייה יכול לייצר צורה חזקה ללוגו אם כל האותיות יהיו באותו הצבע (עדיף צבע כהה לדעתי, אבל תנסי) ואז הלוגו יראה כמקשה אחת ופתאום כל חלל שנוצר מקבל יותר כוח ומשמעות. אני מדבר על הסקיצה הראשונה מבין אלו שהעלית.
בשורת המיצוב הייתי כותב רק 'מולטימדיה'. לפרטי ההתקשרות יהיה מקום אחר מחוץ ללוגו. לא הייתי מכניס שם רשימת מכולת של כל תחומי העיסוק שלך. תשאירי את זה פשוט. את תחומי העיסוק גם יהיה מקום לפרט מחוץ לתחומי הלוגו כל פעם לפי העניין.

אולי מעניין אותך גם...