חו"ד מיתוג מטפלת רגשית- בואו לבקר

שרה ג.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אשמח מאוד לשמוע ביקורת בונה
לוגו-2.png
66.jpg

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אהבתי את הצבעים והפרפר מהלב.
רק הערה קטנה, נראה לי שכותבים טיטולים ולא חיתולים. (חיטולים זה מבד) יכול להיות שאני טועה :)

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רק הערה קטנה, נראה לי שכותבים טיטולים ולא חיתולים. (חיטולים זה מבד) יכול להיות שאני טועה :)
חיתולים זה השם הרשמי.
טיטולים זה שם גנרי.

אבל אני בכלל מתלבט אם כדאי לכתוב את זה בשורת מיצוב...
אולי רק 'גמילה'?

לגבי הלוגו, הרעיון והבסיס מעולים.
אולי אפשר לשדרגו עם גראדינטים עדינים?

T.S.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אהבתי מאוד! הפרפר נותן רוגע ילדותי נעים.
לדעתי תכתבי סלוגן שמדבר על טיפול רגשי וגמילה לילדים בכללי בשיתוף ההורים

בהצלחה!!!!

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יפה ויצירתי!
הייתי מנסה שהלבבות לא יעלו אחד על השני אלא רק ישיקו בנקודת הקצה,
ואולי גם טיפה פחות מעוכים..
אולי גם צבע משלים טיפה יותר חם?
הכתב ממש פיצפון בשורת מיצוב (וזו בעיה בגודל נורמאלי של הלוגו) וזה רק מעיד על זה שהיא עמוסה - מספיק רק טיפול רגשי, הנחיית הורים. לא?

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, מדהים!
הצבעים אלופים. אין, אין, אין על שילוב של גווני סגול עם אפור, שילוב מנצח! עשית את זה בגדולה.
והרעיון כל כך טוב, של שילוב הלבבות המסמלים שיוצרים אלמנט כל כך השראתי ומשדר, נהדר!
לוגו שמשדר אמינות ומקצועיות.
בראבו! כל כך אהבתי.

ביקשת ביקורת, אז אני ממש מנסה :)

קודם כל גם אני בעד לגמול את הלוגו מהחיתולים.
למה לרדת לפרטים? זה כמו שחנות פיצה תגיד "פיצת העולם: פיצה, אייסקפה וניקוי השולחן". (טוב, הגזמתי, אבל זה בשביל הרעיון.)
עושים שם גמילה? יופי! תכתבי גמילה. לא צריך לפרט ממה גומלים, זה ברור שלא מדובר לגמילת עישון :confused:

לגבי העיצוב, כאמור, שבית אותי עם הצבעים. והקימורים בפונט, והכל.
זה לוגו כל כך טוב. כל כך משדר.
כן טיפה הפריעו לי המחושים - בשביל מה העיגולים בקצה המחוש? למה מה הם תורמים? הם נותנים תחושה הייטקיסטית יותר. לדעתי מומלץ להוריד אותם, להפוך את קצה המחוש למעוגל פשוט. ישתלב יותר טוב גם עם השפה של הפונט וגם עם השפה של המיתוג.
עכשיו לגבי הלבבות עצמם, הפריעו לי הקצוות הקשים. הלב הזה מאוד מינימליסטי וחד, אין בו שום חמימות. זה לב כדי לצאת ידי חובה.
נסי אולי טיפ טיפה לקמר את השפיצים, הן בחוץ והן בפנים, נראה לי מיד זה יקבל שפה יותר לבבית ופחות נוקשה.

אבל באמת, כל הדברים האלו בקטנה לגמרי, ואת יכולה להתעלם בלי מצמוץ. כי הלוגו הזה אדיר, והרעיון שלו שובה, והצבעים - כבר אמרתי? מקסימים.

ברטלר דיזיין

UX UI & brand
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רעיון מתוק ממש.

אם הערות, אז יש לי שתיים בקטנה ממש:
דבר ראשון הפריע לי קצת התחושה ה'בלונית' (מלש' בלון) שנותן הקו הלו בלב הימני, לדעתי הקו הזה פשוט מיותר.
ודבר שני, לגבי הצבעוניות, חסר לי שילוב של הצבע בטקסטים, אולי בכלל לותר על האפור ולהשתמש רק בשני הגוונים של הסגול, או שהצבע יופיע בסלוגן, לדעתי, תנסי לשחק עם זה קצת.
בהצלחה!

chait

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ממש אהבתי את הרעיון של הפרפר מהלבבות
משדר מטפלת רגשית....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה