• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

מיתוג מוזל- מסיימי מסלול עיצוב גרפי

prog_office

Administrator
צילום מקצועי
עימוד ספרים
פרסום וקופירייטינג
הדמיות בתלת מימד
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עריכה והפקת סרטים
הפקות ואירועים
בס"ד

בעל עסק, מעוניין למתג מחדש את העסק שלך אבל התקציב שלך לא מאפשר את זה?

יש לך הזדמנות לקבל חבילת מיתוג מלאה במחיר מוזל, שתעשה ע"י תלמידי מסלול עיצוב גרפי בבית פרוג.

יתרון גדול (אפילו יותר מבוגרים טריים) בכך, שכל פרוייקט עובר ביקורת מטובי המרצים של בית פרוג.

לפרטים [email protected]

בהצלחה

prog_office

Administrator
צילום מקצועי
עימוד ספרים
פרסום וקופירייטינג
הדמיות בתלת מימד
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עריכה והפקת סרטים
הפקות ואירועים
עדיין רלוונטי.

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
גם אני מעוניינת ובעיקר להבין במה מדובר יותר לעומק...

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
סליחה על ה"עם- ארצות" אני בסה"כ מאיירת מתחילה ועדיין לא מצליחה להבין את משמעות המושג הזה לעומק? מה כולל המיתוג הזה מעבר לבחירת שם וציור יפה שמשמש כלוגו (מאיירת או לא?) אשמח אם תסבירו לי כי להבין עד כמה זה חשוב- די הבנתי, רק לא למה?

לירז קנימח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על ה"עם- ארצות" אני בסה"כ מאיירת מתחילה ועדיין לא מצליחה להבין את משמעות המושג הזה לעומק? מה כולל המיתוג הזה מעבר לבחירת שם וציור יפה שמשמש כלוגו (מאיירת או לא?) אשמח אם תסבירו לי כי להבין עד כמה זה חשוב- די הבנתי, רק לא למה?
המיתוג של העסק זה הזהות שלו. בפועל זה להשתמש באותה שפה גרפית לכל המוצרים ששייכים לעסק. ולמה? כדי שאם מישהו משתמש במוצר הוא יודע שזה של החברה הזאת כי יש את הסמל שלה. פסיכולוגית זה מרגיש יותר כיף לקנות בגדים מחנות מוכרת בעל שם כמו קסטרו או זארה מאשר באיזה חנות בעיר שאין לה שם כל כך. כי את יודעת שמה שאת קונה יש לו איכות ושם ויש לו זהות. ולעסק שיש לו זהות - יש למי לפנות. בן אדם רוצה לקנות טלפון מסוים - אם תהיה חברה שאין לה לא לוגו ולא כלום - בן אדם שיכנס לאתר הוא פחות ירגיש בנוח ופחות יאמין בחברה כי הרי אין לה זהות והוא גם לא יכול לברר עליה דברים. אבל בן אדם שיכנס לחברת סלקום שיש להם אתר מסודר עם השפה העיצובית שלהם והשם שלהם הוא מרגיש יותר בנוח כי הוא מרגיש שהוא נמצא במקום 'מוכר'. אני שלא היה לי לוגו הרגשתי שאין לי איך להפיץ את עצמי. אחרי שעשיתי לעצמי לוגו הרגשתי וואלה יש לי זהות ישלי מה לשווק יש לי בסיס לעסק שלי. רוצים לראות שנאי מעצבת? הנה תראו יש לי את הלוגו שלי ואת הדף העיסקי שלי, יש לי מה להציג. וזה לא באוויר. למרות שיש אנשים פרטיים כמו אינסטלטורים ונגרים או בונת ציפורניים שאם אין להם לוגו זה לא ביג דיל ואפשר להסתדר בלי

לבנדר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה הרבה יותר מזה, התיחסת רק לגבי עצם הלוגו ולא משנה איזה.
מיתוג טוב זה התדמית שלך!
אך העסק נראה בעיני הקהל הלקוחות.
אם יוקרתי או עממי, אם ענק או אישי וכו'
לוגו טוב אמור לשדר את כל מה שאת נותנת בעסק

ליה עמר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום,
גם אני מסיימת קורס עיצוב גרפי בפרוג,
פרויקט הגמר שלנו הוא למתג עסק קיים מא' ועד ת'.
מי שמעוניין במיתוג במחיר עלות-
מוזמן לפנות אלי באישי / במייל: [email protected] - נא לצרף פרטים אודות העסק,
או בטלפון: 053-3125312.
אשמח למתג אתכם!

לוח דרושים

למעלה