חו"ד מיתוג לק ג'ל

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
פשוט מושלם!!
שיחקת אותה עם הרעיון והביצוע,
הצבעים כ"כ יפים שפשוט כיף להסתכל עליהם.

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וואו! :eek:
כל הכבוד! גם הברקה וגם אומץ. גם הביצוע מושלם וגם הצבעים בדיוק מתאימים (הצהוב זהב הזה ממש מוסיף!
הכרטיסים מעוצבים ממש נכון ויפה, רואים גם איך האיור שלא ממורכז לטקסט נתן ללוגו את האפשרות להיות פינתי..
איזה כיף לראות דברים כאלה;)

t.over

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פשוט מושלם!!
כל הכבוד! גם הברקה וגם אומץ. גם הביצוע מושלם וגם הצבעים בדיוק מתאימים (הצהוב זהב הזה ממש מוסיף!
הכרטיסים מעוצבים ממש נכון ויפה, רואים גם איך האיור שלא ממורכז לטקסט נתן ללוגו את האפשרות להיות פינתי..
איזה כיף לראות דברים כאלה;)
תודה לכולם
שאלה שקשורה למיתוגים:
אני רואה שהרבה הסכימו לרעיון של מיתוג עם אלמנט שלא בהכרח קשור לתחום- מתי זה מומלץ/ לחילופין באילו תחומים?
לא תמיד הסמל חייב להיות עם זיקה ישירה למותג, דוקא כשרוצים ליצור עניין כדאי לחפש אלמנט אחר ולא את הדבר הראשוני שהוא בדרך כלל כבר לעוס.. כל עוד הסמל מתאים לערכים של המותג ומעורר אצל הצופים את הרגש שרצינו לעורר זה מעולה (ויש לכך הרבה דוגמאות גם במותגים למשל מה הקשר בין תנין לבגדי ספורט?(לקוסט) בין תיקים לקוף? (קיפלינג) וזה רק כמה שעולים לי כרגע)

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שאלה שקשורה למיתוגים:
אני רואה שהרבה הסכימו לרעיון של מיתוג עם אלמנט שלא בהכרח קשור לתחום- מתי זה מומלץ/ לחילופין באילו תחומים?
רוצה להוסיף נקודות שחשבתי עליהן:
לוגו הוא הפנים של המותג, איתו הלקוח נפגש. וכמו לדוגמא אדם שהוא אמן ורוצה להציג לך את היצירות שלו - היצירות שלו משוגעות ויצירתיות, חסרי מעצורים וגבולות. אבל האמן עצמו צריך להיות לבוש באופן מכובד וקפדני, (אולי עם פרטי לבוש מיוחדים הרומזים על מקצועו). אם האמן יהיה לבוש כמו היצירות שלו - זרוק וחסר מעצורים - כנראה שלא תרצה לקנות ממנו יצירות.
לפעמים, המותג הוא האדם עצמו (כמו איילה במקרה שלנו) והלוגו צריך להציג את הפנים של איילה איתה הלקוח (לקוחה...) נפגש.
ומתי חשוב לשים אלמנט הקשור למקצוע בלוגו?
א) כשזה לא מספיק מובן מה העיסוק. (ופה הסלוגן כותב הכל)
ב) כשהמותג הוא לא אדם, ואני רוצה ליצור לו אישיות רלוונטית, אז הרבה פעמים הכי נכון להביא אלמנט מעולם התוכן. (וגם זה לא תמיד כמו ש @t.over כתבה על התנין של לקוסט וכד')
ג)כשיש לזה ערך מוסף בלוגו - כשיש אלמנט קשור והוא משולב בלוגו באופן מעניין ויצירתי, הלקוחות שמבינים את הקשר מבינים את הלוגו ומזדהים איתו. ולכן לפעמים אם יש סמל שרק קהל היעד מבין יש פה ערך מוסף גדול מאוד ביחס בין המותג ללקוחות.
מה אומרים?:rolleyes:

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@t.over יש אפשרות להשתמש בצורה של האיילה?
ככה- (זה מאוד מאוד בסיסי...)
ביאור 2020-08-20 141551.jpg

נערך לאחרונה ב:

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה המצב כרגע
ביאור 2020-08-20 151316.jpg