דרוש מידע מישהי הצליחה ללמוד גרפיקה לבד?

מאמרים אחרונים

הולכים מחיל אל חיל: בונים סוכה
סוכהמנטור | ברכת החג של ר' חיים בניסטי עיצוב הסוכה השנה אנחנו לא צריכים להרשים אף אחד. השנה הסוכה מתקיימת במסגרת משפחתית מצומצמת, אבל אנחנו...
מה קורה כשמתוקף היותנו בעלי עסקים אנו הופכים ללקוחות??
כבעלי עסק, אנחנו יודעים להגדיר לעצמנו נהדר אלו לקוחות אנחנו רוצים בעסק שלנו, ואלו לקוחות כדאי לשלח באדיבות ראויה לציון ישירות למתחרים :rolleyes...
מה יהיה על סבתא?
לפני כשנה סבא אברהם נפטר, מותיר את המשפחה להיאבק עם הזיכרונות. מאות אנשים הגיעו לחלוק כבוד אחרון לאדם שעשה למענם כל כך הרבה. כשהזכירו את סבא, את...
התגלה מפיץ העל של הנגיף. וזה לא בסין....
אז סברנו שהוא נוצר בוואהן שבסין קיווינו שהוא ייעלם מיד בחמסין, היינו בטוחים שהוא יתרשם מהסגר ותוך חודשיים גג הכל יהיה בסדר. התרחקנו, התמסכנו...

רינה כהן3434

משתמש צעיר
אני מעוניינת ללמוד את תחום הגרפיקה לבד.
האם משיהי עשתה את זה ויכולה לייעץ?
שאלה נוספת - אילו עבודות דורשים עיצוב גרפי? חוץ מכרטיסי ביקור למשל?
ובכלל, איך זה עובד אני אמורה לעשות את זה על דיסק ואחכ להעביר לחומרי גלם?
תודה
 

C

משתמש פעיל
1. נראה לי מאוד קשה ללמוד לבד. אולי אם יש לך אנגלית ברמה גבוהה תצליחי לחפש קורסים באינטרנט, אבל גם אז - יתכן שיהיו לך כל מיני "חורים" חשובים בידע שאפילו לא תדעי על החוסר בהם, מה שלא יקרה בתכנית לימודים מסודרת.
2. העבודות שדורשות עיצוב גרפי מתחלקות לשתיים. לפעמים עבור אותו לקוח צריך את שניהם.
החלק הראשון נקרא פרינט (=הדפסה) שזה כמעט כל דבר שמדפיסים על מוצר פיזי: הזמנות לחתונה, קטלוגים לחנויות, מודעות פרסומת בלוחות המודעות/בעיתונים, פלקטי קיר לגננות, כרטיסי שנה טובה, בלנקים, כרטיסי ביקור, שקיות לחנויות, וכדו'.
החלק השני נקרא דיגיטל, שזה אומר כל דבר שלא מודפס, אל מוצג על מסך המחשב. לדוגמה: עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב פרסומת למסך, וכדו.
3. איך זה עובד? יש כמובן אופציה לשמור על דיסק ולהעביר ידנית, אבל זה אופציה לא כ"כ נוחה. פשוט יותר זה לשלוח את הקובץ מוכן להדפסה למייל של הלקוח.
חומרים מודפסים - זו עבודה של בית הדפוס, איתם הלקוח אמור לתקשר בד"כ, אא"כ את רוצה לשלוח ישר לבית דפוס עם הנחיות במקרה שיש הוראות מיוחדות או משהו כזה.
 
נערך לאחרונה ב:

גרפיקהil

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בהחלט אפשרי.
אבל האבל גדול מאוד.
את צריכה כמויות של זמן וסבלנות, טונות של אמביציה והררי הררים של עקביות והתמדה.
אני למדתי לבד וברוב הזמן נהניתי והתקדמתי. אני לא טיפוס שמסוגל לשבת בכתה ולהקשיב לברבורים של מורה ולהתקדם בקצב של כולם, ולכן הלכתי מלכתחילה על האופציה הזאת.
ב"ה אני כבר 15 שנה במקצוע ולא מתחרטת לרגע שלא למדתי.
ויותר מזה, כשהעסק התרחב ב"ה וניסיתי להעסיק אצלי כמה צעירות שסיימו לימודים הבנתי שלא משנה כמה לומדים ואיך, אם יש לך את זה יש לך ואם אין אין.

הרבה הצלחה!
 

מציצה

משתמש פעיל
את התוכנות אפשר בהחלט ללמד לבד!
אבל עיצוב ,שאי אפשר בלעדיו, אי אפשר ללמוד לבד!
 

123770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לגבי לימוד התוכנות,
אם יש לך יכולת למידה עצמית בדגש על תוכנות מחשב, ממליצה בחום על הספרים של מנטור- הוצאה לאור.
 

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה