דרוש מידע מישהו קנה עגלת בוגבו בי דרך Universal Electronics and Appliances ?

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום,
פורסם פה אתמול לזמן קצר על עגלות בוגבו בי גינס עם פרפרים חדשות במחיר של 1100 ש"ח בערך.
מישהו קנה דרכם ויודע לומר לי אם זה חברה אמינה?, אם יש פה איזה טריק? זה נשמע מידי חשוד, אבל אם זה נכון אני לא רוצה לפספס.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בדקתי את הענין. מדובר בהונאה כמעט בטוח. כיון שהם רוצים תשלום בהעברה. אחר כך לכי תרדפי אחריהם חוץ מזה שזה לא כולל אמבטיה ועם מיסים ומשלוח יוצא 2000 שקל.

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
בדקתי את הענין. מדובר בהונאה כמעט בטוח. כיון שהם רוצים תשלום בהעברה. אחר כך לכי תרדפי אחריהם חוץ מזה שזה לא כולל אמבטיה ועם מיסים ומשלוח יוצא 2000 שקל.

מי שאומר להם שהוא ראה ב1100 אז זה מה שלוקחים לו. אמבטיה אין לי צורך.
בכל מקרה אין שם אפשרות בכלל לשלם באשראי?
זה מוזר כי זה חברה פעילה ומבוססת, המייל שהם רשמו זה המייל שרשום באתר.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מי שאומר להם שהוא ראה ב1100 אז זה מה שלוקחים לו. אמבטיה אין לי צורך.
בכל מקרה אין שם אפשרות בכלל לשלם באשראי?
זה מוזר כי זה חברה פעילה ומבוססת, המייל שהם רשמו זה המייל שרשום באתר.
1100 לא כולל משלוח מכס והעברות 2000 קומפלט. אם לא אכפת לך לנסות אדרבא לי זה היה נשמע חשוד.
לפני שנה בערך היה לי סיפור דומה עם אחד שפיירסם בוגבו דונקי במחיר מצחיק ממש דגם חדש וגם הביא לי קישור לאתר של אלקטרוניקה ממש נראה דומה. אבל הוא התעקש להעברה של חצי מהסכום ואחר כך שולח ולא הסכמתי. אם זה לא PAPLE ואין ך ביטוח על הכסף הם רמאים. את צריכה לתת אמון במישהו סתם שמוכר במחיר אפסי (וספק רב אם העגלה אצלו בפועל. ביקשתי תמונה של כל מה שאנימקבלת והוא שלח לי. אמרתי לו איפה האמבטיה והוא שלח לי תמונה ברקע אחר של אמבטיה אפורה אמרתי לו איפה הבסיס של האמבטיה עם המתאמים והוא שלח תמונה עם רקע אחר. אמרתי לו אני רוצה לראות איך הגגון בוטניק משתלב עם האמבטיה האפורה לא היה לו מה לענות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה