מישהו פה יכול להסביר לי למה הפרהלואדר נתקע לי?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הכנתי בסוף פרהלואדר על פי הדרכה.
משום מה, כשאני מעלה את הקבצים, זה נתקע פתאום ולא ממשיך.
מישהו מבין למה זה?

http://www.timnati.prog.co.il/sub1/index.html

האם גם לכם זה עושה את זה?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אצלי זה דווקא עובד כמו שצריך...

רציתי רק להעיר משהו לגבי הבניה של הפלאש (בפרט הסטריפ העליון).

יש שם סדרה של תמונות (פלסטיק, עץ, אבן, מתכת וכו'...) התמונות האלה הן מה שתופס את רוב המשקל של הפלאש.
מכיוון שכך, כדאי לחשוב איך להקטין ככל האפשר את משקלן של אותן תמונות.
אז דבר ראשון: לדאוג שהתמונות המקוריות שהכנסנו לפלאש יהיו מוקטנות כבר לגודל הסופי שאנחנו צריכים.
כרגע התמונות הכלולות בפלאש הן ברזולוציה גבוהה מהנדרש, חבל, זה מאריךאת זמן הטעינה ולא תורם כלום (ההיפך הוא הנכון, זה פוגע, כי ההקטנה בתוך פלאש גורמת לתמונה להיראות מפוקסלת משהו...)

דבר שני, כדאי לשקול שמירה בפורמט יותר חסכוני. נניח PNG.

פטנט נוסף שכדאי לשקול זה טעינה של התמונות מתוך ספריה חיצונית במקום להכליל אותם בפלאש. בשיטה זו, הפלאש עצמו שוקל הרבה פחות, ולטעון תמונה אחת בכל פעם לא מעכב את הסרטון כמעט בכלל.
יישום של הטיפים הנ"ל יאפשר לקבל טעינה מלאה של הסרטון כמעט באופן מיידי. מבלי לפגוע באיכות.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
צודק.
אני צריכה באמת לטפל בזה.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה