מישהו עוד נכנס לכאן בכלל?

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השבוע שיעור אחרון, ואני מתחילה להתכונן..
ניסיתי ליצור עמוד. וכשאני באה לרנדר, הוא לא ממשיך להתחדד, ונשאר מפוקסל. אני יודעת שצריך להעלות מספרים כלשהם, אבל איפה הם נמצאים?

ועוד שאלה, אני מנסה לחקות את העמוד בתמונה המצורפת, ורוצה לשמוע רעיון איך ליצור את הפיתוחים והעלים האלו, בצורה סימטרית שמתעגלת בול על העמוד מסביב.

תודה.

nechama3048

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בערך render' ככל שתעלי יותר את המספרים, כך מספר הדגימות יגדל והתוצאה תהיה איכותית יותר

קבצים מצורפים

• render.JPG
    KB 60.9 · צפיות: 12

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו! תודה, את זריזה. (זו את שהסברת לי בע"פ ושכחתי?..)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ועוד שאלה, אני מנסה לחקות את העמוד בתמונה המצורפת, ורוצה לשמוע רעיון איך ליצור את הפיתוחים והעלים האלו, בצורה סימטרית שמתעגלת בול על העמוד מסביב.
נראה שמתפתח פה משהו יפה.
את הפיתוחים את יכולה ליצור אחד ולשכפל אותו על מודיפייר מערך.

בכדי להצמיד את האובייקט שלך למודל שמתעגל
בתור התחלה תעצבי רק את הפלטה בלי לעשות אקסטרוד ואז תשתמשי במודיפייר ShrinkWarp עכשיו בשורת האובייקט במודיפייר תבחרי את האובייקט אליו את רוצה להדביק את המודל למשל אם את רוצה להדביק את האובייקט קיוב לאובייקט סירקל אז את יוצרת את המודיפייר על הקיוב ושם מסמנת לו שידבק לסירקל, מחילה את המודיפייר ורק אז עושה לעלים פרחים או מה שזה לא יהיה אקסטרוד.

משהו שיצא לי לעשות לאחרונה אני מצרף קובץ כדי שתוכלי לראות.
עריכה: אני רואה שהקובץ הלך לי לאיבוד כנראה הוא הלך עם כל הדיסקון שלי, אני יצור משהו ואני יעלה בהמשך.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
טוב הנה דוגמא פשוטה לשימוש במודיפייר זה, שימי לב שיש אחד שמוחל ורק אחרי זה עשיתי עליו אקסטרוד, צריך לשחק עם ההגדרות שבחלון המודיפייר כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, ברמת העיקרון עיוות טוב תלוי ברמת החלוקות וכמה גדול החריץ שבאובייקט השני.

קבצים מצורפים

• ShrinkWarp.blend.zip
    KB 99.4 · צפיות: 16

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על היחס! אני אשב על זה, ונראה אם הבנתי באמת איך לבצע את זה.
רק אם תוכל להסביר איך יצרת את הגלים בעמוד, כי אני קצת הסתבכתי בזה..

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
>> יצירת סירקל ומשיכה של אקסטרוד על ציר Z
>> בחירה פייס כן פייס לא
>> שינוי מצב יחס המידול ל"אינדבידואל פוינט" ויצירת אקסטרוד על כל הצירים חוץ מציר Z (שיפט Z במקלדת)
>> החזרה של יחס המידול ל"מדיאן פוינט" יצירת אקסטרוד ולשחרר במקום.
>> סקייל שוב עם שיפט Z וסיימנו.

בהסבר זה נשמע ארוך, זה לוקח בדיוק 30 שניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה