מישהו משתמש בכתובת המייל שלי

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ביומיים האחרונים התחלתי לקבל מיילים מאתרים שונים כמו פייסבוק ועוד אתרים שפונים אלי בשם מסוים ומודיעים לי שהתחברתי לאתר שלהם בהצלחה.
זה ממש מרגיז כי אני מקבלת כל הזמן מיילים ובמיוחד מפייסבוק הודעות של חברים שרוצים לצרף אותי. והעסק מסובך יותר כי אני חסומה בנתיב ואין לי אפשרות כל פעם להתחבר לאתר המדובר ולהקיש על הסר אותי מהרשימה ומדיוור של האתר. (למרות שבנתיב עשו לי את השירות בשמחה אבל בכל אופן זו פרוצדורה מעצבנת לפנות אליהם על כל מייל מסכן...)

מה עושים?? :(
אשמח לעזרה
אגב, סיסמא החלפתי שהתיבה שלי תהיה בטוחה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז למה אשרת את פתיחת החשבון בפייסבוק?
כשנרשמים לפייסבוק ולכל אתר אחר. נשלח מייל אישור לכתובת המייל.
רק אם לוחצים על האישור ההרשמה נכנסת לפועל.
במקרה שלך- ההוא שמשתמש לך בתיבה חרטש את המייל שלך. והיית צריכה לקבל מייל עם קישור שאת מאשרת את ההרשמה.
אם בטעות לחצת על "אשר" אז את בבעיה כי את לא יודעת מה הסיסמא שההוא בחר כדי להכנס לפיסבוק (בנוסף למייל שלך יש גם סיסמא שצריכים להקליד) יוצא מכך שאין לך גישה להסיר את עצמך מרשימת הדיור. כי את לא יכולה להכנס. וכמדומני שגם נתיב לא יוכלו לעשות לך את זה. כי זה כולל פריצה לחשבון של ההוא...
מה שכן- אם זה כתובל של גימייל כמעט בטוח שאפשר בהגדרות של המייל שלך לכתוב לסנן את האתרם שאת לא רוצה שתקבלי מייל מהם. ז"א את תקבלי את המיילים לחשבון שלך. אבל- לא תראי אותם. (גם לשרתים אחרים יש את האופציה הזאת נראה לי)

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לא אישרתי שום הרשמה כי אני חסומה לכל האתרים הללו.

הרעיון שלך לבקש שיחסמו לי מיילים מאתרים מסוימים נשמע לי מצוין, אני לא בג'מייל אבל בכל אופן אשאל אם קיימת אופציה כזו גם אצלי.
אבל מה שהכי מרגיז שכל הזמן האיש ההוא נרשם לו באתר אחר ונשלחים לי מיילים מכל מיני אתרים.
מקוה שההוא יתיאש מהרעיון המטופש הזה....

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לדעתי כדאי לך לפנות גם לספק האינטרנט שלך שיבדקו אולי יש איזושהיא תקלה בקשר למייל שלך. אולי נתנו כתובת זהה לעוד מישהו, אולי אפשר להגיע לכתובת שלך גם מכתובת אחרת. אולי אלו סתם גבובים מה שכתבתי אבל אולי לא...

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כדי לאשר את לא חייבת להיות פתוחה לאתרים האלו. זה ר-ק ללחוץ על לינק שנשלח לך למייל- ואשרת את ההרשמה.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שיר770;367686:
כדי לאשר את לא חייבת להיות פתוחה לאתרים האלו. זה ר-ק ללחוץ על לינק שנשלח לך למייל- ואשרת את ההרשמה.

באמת??? :eek::eek::eek::eek:

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ההוא כנראה משתמש בזהויות שונות ופשוט נמאס לי!
האופציה האחרונה מבחינתי היא להחליף כתובת מייל.
בכל מקרה רציתי לנסות את הרעיון של שיר770 לבקש שיחסמו לי דואר מפייסבוק שמשם מגיעים אלי רוב ההודעות. אני משתמשת בOUTLOOK EXPESS, בנטויז'ן אמרו לי שאפשר לחסום דרך התכנה הזו אבל הם לא יודעים איך, מישהו יכול לעזור??
בתודה מראש!

saryoram

משתמש רשום
בOUTLOOK EXPESS, תפריט כלים -> כללי הודעה -> דואר... -> חדש...

את יכולה ליצור כמה כללים שימחקו כל מה שלא נראה לך.

ככל אני לא ממליץ להשתמש בחשבון דוא"ל של הספק, משום שאין "חוק נייד מספרים" חל על חשבונות אלו, ומה יהיה אם נרצה לעבור לספק אחר מכל סיבה שהיא?

אני ממליץ לעבור לחשבון GMAIL, ולהגדיר בחשבון הספק, שכל דוא"ל שמגיע יעבור לחשבון GIMAIL.

שבוע טוב :)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י saryoram;367968:
בOUTLOOK EXPESS, תפריט כלים -> כללי הודעה -> דואר... -> חדש...

את יכולה ליצור כמה כללים שימחקו כל מה שלא נראה לך.

ככל אני לא ממליץ להשתמש בחשבון דוא"ל של הספק, משום שאין "חוק נייד מספרים" חל על חשבונות אלו, ומה יהיה אם נרצה לעבור לספק אחר מכל סיבה שהיא?

אני ממליץ לעבור לחשבון GMAIL, ולהגדיר בחשבון הספק, שכל דוא"ל שמגיע יעבור לחשבון GIMAIL.

שבוע טוב :)

בקרוב נכנס לתוקף "חוק ניוד כתובות מייל"
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/201088

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כמה נקודות להבהרה.
א. על מנת לאשר את החשבון חובה שהלינק לאישור יהיה פתוח. ללא שהוא יהיה פתוח לחיצה על הלינק לא תבצע שום פעולה.
ב. על מנת להסיר מייל מרשימת התפוצה בכל מקום אין צורך לדעת שום סיסמא. זה עניין חוקי. בכל אופן גם בפייסבוק שר"י אין צורך בשום סיסמא על מנת לבקש שלא לקבל מיילים נוספים.
ג. נראה לי שיש אצלם איזה שהיא בעיה כיון שלאחר שהסרתי אותך מרשימות התפוצה הם אמורים לא לשלוח לך ההודעות יותר.
ד. אני בשמחה אעשה את אותו שירות עבורך ועבור כל אחד אחר. אל תרגישי לא בנוח לשלוח שוב בקשות בעניין הזה.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה רבה!
בחיים לא נתקלתי בכזה שירות מצוין!
בכל מקרה נראה לי שלא כדאי לי לשלוח לכם כל פעם בקשה, כי מפייסבוק אני ממשיכה לקבל דואר עבור כמה נמענים שמשתמשים בכתובתי כל פעם בשם חדש ונראה לי שאולי זה משהו מכוון ואני לא רואה שיהיה לזה סוף בצורה הזו, לכן חשבתי שכדאי להוריד לגמרי הודעות מהם כפי שהציעו לי למעלה. אמנם ביצעתי את האופציה הזו אך הבעיה שההודעות נכנסות לפריטים שנמחקו כך שלא הרווחתי כלום. יש אפשרות של מחיקה לגמרי כאילו לא נכנס כלום?!

אלף

משתמש מקצוען
גם אלי הגיעו כמה הודעות מפייסבוק אבל השמות ששלחו לי את ההודעות היו מוכרים לי. רובם מכאן- פרוג. וכאילו מבקשים שאכנס לפייסבוק שלהם אני לא הבנתי בדיוק כי זה באנגלית. התעלמתי מהם. אגב s h אם אתה כבר כאן נתיב חסמו לי לאחרונה הרבה כתובות שהיו8 פתוחיעם לי בעבר בלי שביקשתי זאת. למשל האתר של 144 ועוד...

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תשלחי לי הודעה מסודרת למייל או בהודעה אישית כאן ואני אבדוק את הדברים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה