מישהו יודע משהו על מכונת כביסה קונסטרוקטה

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא טובה?
בררתי והיא עולה עכשיו 1800 ש"ח עם אחריות לשנה,
בתוספת 200 ש"ח מקבלים אחריות לעוד 4 שנים נוספות

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כנראה ששביעות רצון משתנה מאחד לשני, גיסתי קנתה כבר לפני שנה+ והיא מאד לא מרוצה, היא טוענת שהבגדים יוצאים כמעט כמו שהם נכנסו, אולי זה גם ענין של אבקות כביסה וכו'.

תעשו סקר ארוך לפני שקונים מוצר יחסית חדש.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מוצר יחסית חדש?
נראה לי שקונסרוקטה היא 'המותג' בתחום, ושהיא חברה בת של הענקית בוש (טעון בדיקה כמובן).

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמח לעזור;523067:
מוצר יחסית חדש?
נראה לי שקונסרוקטה היא 'המותג' בתחום, ושהיא חברה בת של הענקית בוש (טעון בדיקה כמובן).

על הדגם יש לברר היטב! מכונת כביסה היא בין הדברים האחרונים שרוצים להסתבך איתה.

ר.ב.

משתמש פעיל
יש לי קרוב לארבע שנים, מרוצה מאד מאד!!! (היא אכן כמסתבר חברת בת של "בוש" ולא נופלת ממעלתה של "בוש").
המחיר ממש מציאה.... תבררי שוב.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה שצריך לברר זה האם התוף מנירוסטה או מפלסטיק [נראה לי שהכוונה לאיפה שמחממים את המים] היום אין הרבה שמיצרים מנרוסטה כי זה חזק יותר:confused: בעיקרון בתוספת שיכלול של שאר המרכיבים איכות וכסף עדיף אם אפשר לקנות רק מינרוסטה

yochp

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי יש בשימוש כבר שנתיים וטכנאי אמר לי לשמור עליה כי מעולה

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונים...
אני עכשיו קניתי מכונת כביסה (הקודמת שבקה חיים) וכל אחד המליץ על משהו אחר. בחניות כל חנות ממליצה על הדגם שעליו היא מרויחה הכי הרבה....
מה שראיתי זה שצריך בעיקר ס"ד. המכונה הקודמת שלי המליצו עליה מאד, והיא הייתה פשוט מיקסר... הכביסה הסתובבה בה ויצאה... הייתי צריכה לעבוד הרבה על הכביסה כדי שתצא נקיה.. ויש כאלה שיש להם כזו מכונה ואומרים וואוו... עכשיו קניתי בוש בעיקר בעקבות המלצת טכנאי (שלא מוכר מכונות! ז"א שאין לו רווח מכך שאקנה X או Y.)
שיהיה בהצלחה!

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אנחנו עשינו סקר גדול והחלטנו ללכת על בוש, כשהגענו לחנות המליצו לנו ללכת על קונסטרקטה ולא על בוש והאבא של שתי המכונות הוא הא אותו אבא, האחריות היא ארוכה יותר וכמובן שהמחיר זול יותר.
יש לי אותה במשך שנה ואני מרוצה עד הגג ועד בכלל.
הדגם שברשותי: Vario Perfect 7 KG.

בהצלחה רבה בהחלטה וברכישה!!!

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sara100;523361:
..
מה שראיתי זה שצריך בעיקר ס"ד. המכונה הקודמת שלי המליצו עליה מאד, והיא הייתה פשוט מיקסר... הכביסה הסתובבה בה ויצאה... הייתי צריכה לעבוד הרבה על הכביסה כדי שתצא נקיה.. ויש כאלה שיש להם כזו מכונה ואומרים וואוו...

אני מכירה מישהי שקנתה מכונה והכביסה ממש יצאה לא נקיה כנ"ל, היא התווכחה עם החנות עד שלקחו את המכונה ונתנו לה מכונה חדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה