דרוש מידע מישהו יודע מה יותר שווה?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
ברור שעיצוב עוגות - בלונאות זה עונתי !
הרבה ניתקעו עם סחורה ... יש לי קרובת משפחה שנטשה את הבלונאות והיא הייתה ענקית בתחום!
מעיצוב עוגות אפשר להתפרש לעוד מליון תחומי קונדטוריה ולהיות גדולה , ולאוכל אין סוף, ואוכל תמיד מבוקש -
ומענין בכל טעם מחדש!!!

תלמ

משתמש צעיר
ברור שעיצוב עוגות - בלונאות זה עונתי !
הרבה ניתקעו עם סחורה ... יש לי קרובת משפחה שנטשה את הבלונאות והיא הייתה ענקית בתחום!
מעיצוב עוגות אפשר להתפרש לעוד מליון תחומי קונדטוריה ולהיות גדולה , ולאוכל אין סוף, ואוכל תמיד מבוקש -
ומענין בכל טעם מחדש!!!

מעניין
אני חשבתי בדיוק הפוך (ממש לא מניסיון)
לכאורה באוכל יש יותר בלאי.
בלונים לא מתקלקלים, לעומת חומרי גלם לאפיה שעובר עליהם התאריך.

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הכוונה:
עוגות צריך יותר (מנסיון)
בלונים פחות משתמשים כיום (לפני בערך שנתיים זה היה שיא האופנתי בכל אירוע, מסיבה, תוכנית... היה בלונים היום פחות רואים את זה)

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
מה יותר שווה ללמוד ומה יותר מכניס בלונאות או עיצוב עוגות?
אני חושבת שבאמת הכי שווה עיצוב עוגות.
אמנם מבלונאות אפשר גם לעשות הפעלות אבל אני יספר לך מקרה שקרה:
פעם אחת עשינו מסיבת חנוכה והבאנו אישה שעוסקת בתחום הבלונים להפעלה-
היא ניסתה כמה שיותר להמריץ ולהכניס חשק אולי לבסוף זה היה יפה אבל חשבתי לאחמ"כ היא עבדה כ"כ קשה להפעיל הוציאה המון אנרגיה חומרים וכמה קבלה??
גרושים-
ועל עוגות כמה שזה דורש וזה זמן והשקעה מבחינה כלכלית היום בשוק-האנשים יודעים להעריך ו"לשלם"על עוגות יפות ומרשימות..

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מעניין
אני חשבתי בדיוק הפוך (ממש לא מניסיון)
לכאורה באוכל יש יותר בלאי.
בלונים לא מתקלקלים, לעומת חומרי גלם לאפיה שעובר עליהם התאריך.
בלונים איכותיים ודאי שמתקלקלים, אימי בלונאית

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אם השאלה היא מה ללמוד - ודאי עיצוב עוגות.
בלונים - אם יש לך גישה, תוכלי ללמוד את זה לבד מהדרכות ברשת.
ואז תוכלי לשלב.
(גם עיצוב עוגות אפשר, אבל זה הרבה יותר מורכב)

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בעיקר צריך לעשות את מה שאוהבים ומתחברים, אם תעשו משהו שאתם פחות אוהבים רק כי ככה אמרו בפרוג אז גם הלקוחות פחות יאהבו את מה שאתם עושים וישאלו בפרוג על בעלי מקצוע אחרים ;)

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
בעיקר צריך לעשות את מה שאוהבים ומתחברים, אם תעשו משהו שאתם פחות אוהבים רק כי ככה אמרו בפרוג אז גם הלקוחות פחות יאהבו את מה שאתם עושים וישאלו בפרוג על בעלי מקצוע אחרים ;)
אה... נכון, לא צריך להתייעץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה