כללי מישהו יודע להגיד לי איזה גופן זה? ואיפה ניתן לרכוש אותו?

yoel32

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה דומה לישורון של שנפלד

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
שם הפונט: RmzGaled

(אין לי מושג איפה ניתן להשיג)

יוגב ברדה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
להוי ידוע - לאחר הקישור לאתר הנ"ל חיפשתי גופנים נוספים שברור שהם בתשלום (כגון MF, מאסטרפונט) ומצאתי אותם שם, זמינים להורדה קלה ומהירה. לא מצויין באתר (לפי מה שחיפשתי) שהם קיבלו רשות כלשהי למכרם או להפיצם, כך שגם גופני RMZ, שכפי הידוע לי נמכרו בזמנו (הגעתי למפתח שלהם והוא מוכן להפיצם שוב, רק צריך להסגר על מחיר שווה לכולם), נראה שאינם חוקיים להורדה משם. מוזר לי שזהו אתר עם יותר מ6000 גופנים, שרבים מהם נמכרים בכסף מלא, ושם הם כה זמינים להורדה, ולכאורה אין פוצה פה...
עוד מוזר, שיש שם קישור לאתר של גופנים בחינם, ושם גם חיפשתי את הגופנים הנ"ל - אך שם הוגדר שהם למכירה, וכן מהיכן להשיגם ומה מחירם.
מישהו יודע?
דרך אגב, חככתי אם לרשום הודעה זאת, מכיון שיתכן שמישהו שלא מקפיד לרכוש פונטים שצריך לרוכשם, יראה זאת ויעשה בזה שימוש לא הוגן, כך שלהוי ידוע - עשיתי זאת כדי למנוע מכשול ולא להפך, בבחינת "ישרים דרכי ה' - צדיקים ילכו בם ופושעים יכשלו בם".

בהצלחה וברכה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה