עזרה מישהו יודע אם אורגן קורג pa600 וpa300 זה אותו מקצבים?

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הם שייכים לאותו "דור" של הPAX3.
אם אפשר להכניס, אז של הPA600 יתאימו (אני לא בטוח שאפשר להכניס שם דגימות אז תצטרך לתרגם את זה לכלים מתוך האורגן)

ששון אברהם

משתמש פעיל

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חברה אשמח לחוות דעת הסאונד של הבראס קטרון שהעלתי פה
ועל האלסיס חשוב לי לדעת אם זה מספיק או שיש יותר איכותי
א. כל ממי קנית את הבראס והמקצב?
ב. הבראס הוא נחמד ונשמע יפה אבל לא אחד על אחד (כנ"ל לגבי המקצב שחסר בו את הפסנתרים הידועים של הקטרון, אם תגיד לי איזה אורגן שיש לך אני יוכל אולי להמליץ לך על מישהו שמוכר סט קטרון יותר מוצלח לדגם שלך) השנייה הראשונה נשמע קצת מוזרת זה כאילו מעבר פתיח שנשמע מוזר
ג. יש מה לשפר גם מבחינת הנגינה [לא מבחינת זיופים או לא זיופים אקורדים נכונים או לא נכונים, אלא מבחינת זה שמנגנים קטרון מנגנים בסגנון מסויים מבחינת יד ימין בעיקר, זה עניין בעיקר של הקשבה למאיר אדלר מנגן או לקלידנים חסידיים אחרים שטובים בזה ולתפוס את השיטה של הנגינה איך מנגנים בסגנון קטרון זה מתבטא כמו שכתבתי ביד ימין בצורת נגינה, יש את זה שרוב השיר עושים קול שני/כל תו כאקורד לא יודע איך להסביר את זה בכתב, וגם את זה שרוב הקלידנים החסידיים מנגנים בשני אוקטבות הרבה פעמים שזה כבר פחות קריטי]

יוסף נקש

משתמש חדש
א. כל ממי קנית את הבראס והמקצב?
ב. הבראס הוא נחמד ונשמע יפה אבל לא אחד על אחד (כנ"ל לגבי המקצב שחסר בו את הפסנתרים הידועים של הקטרון, אם תגיד לי איזה אורגן שיש לך אני יוכל אולי להמליץ לך על מישהו שמוכר סט קטרון יותר מוצלח לדגם שלך) השנייה הראשונה נשמע קצת מוזרת זה כאילו מעבר פתיח שנשמע מוזר
ג. יש מה לשפר גם מבחינת הנגינה [לא מבחינת זיופים או לא זיופים אקורדים נכונים או לא נכונים, אלא מבחינת זה שמנגנים קטרון מנגנים בסגנון מסויים מבחינת יד ימין בעיקר, זה עניין בעיקר של הקשבה למאיר אדלר מנגן או לקלידנים חסידיים אחרים שטובים בזה ולתפוס את השיטה של הנגינה איך מנגנים בסגנון קטרון זה מתבטא כמו שכתבתי ביד ימין בצורת נגינה, יש את זה שרוב השיר עושים קול שני/כל תו כאקורד לא יודע איך להסביר את זה בכתב, וגם את זה שרוב הקלידנים החסידיים מנגנים בשני אוקטבות הרבה פעמים שזה כבר פחות קריטי]
יש לי אורגן של קורג PA700

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יפה אבל לא קטרון.....
זה חד מדי הקטרון יותר רך.......

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי אורגן של קורג PA700
אם אתה מעוניין לקנות ולהשיג לאורגן שלך קטרון יותר טוב ממה שיש לך עכשיו (ושאני אומר יותר טוב אני מתכוון לקטרון שדגום אחד על אחד ונשמע הרבה יותר מקצועי ממה שיש לך) בתוך סט שלם שכולל בנוסף את כל סוגי המקצבים ברמה הגבוהה ביותר
תכתוב לי למייל הזה את התקציב שלך ואני ימליץ לך על מישהו רציני:
a v r a h a m s t e i n e r 65 @ g m a i l . c o m
(שאתה כותב את המייל תוריד את הרווחים כמובן, פשוט רק כך אני יכול לכתוב כאן את המייל)

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע עם שיעה פרידמן מוכר מקצבים לקורג?
וודאי. הוא מוכר את החומר הכי מטורף לקורג.. [אם אתה חובב של לייב אז בכלל אין לך מה לחפש במקומות אחרים, וגם באלקטרוני הוא נחשב לשם דבר וטובי הקלידנים מנגנים על החומר האלקטרוני שלו וגם על הסט המלא יש הרבה קלידנים גדולים שבראשם לייבלה ליפסקר.. על אף שיש לו מתחרה (ואני מסייג שהוא מתחרה בו רק באלקטרוני אבל בלייב הוא לא מתקרב) בשם שמחה שפיץ עדיין יש לו יתרון עליו מבחינת זה שהסאונד שלו יותר דוחף אם אתה רוצה אני יכול להעביר לך מלא דוגמאות של החומרים שלו ולתת לך פרטים שידועים לי..
במכלול אני חייב לציין שזה סט מושלם ונדיר.. וגם מאוד מיוחד ובדיוק מהסיבה הזאת קשה מאוד למצוא סט שמתווה לרמה ששיע פרידמן מציג בסט הזה

נערך לאחרונה ב:

Nehorai TT

משתמש חדש
וודאי. הוא מוכר את החומר הכי מטורף לקורג.. [אם אתה חובב של לייב אז בכלל אין לך מה לחפש במקומות אחרים, וגם באלקטרוני הוא נחשב לשם דבר וטובי הקלידנים מנגנים על החומר האלקטרוני שלו וגם על הסט המלא יש הרבה קלידנים גדולים שבראשם לייבלה ליפסקר.. על אף שיש לו מתחרה (ואני מסייג שהוא מתחרה בו רק באלקטרוני אבל בלייב הוא לא מתקרב) בשם שמחה שפיץ עדיין יש לו יתרון עליו מבחינת זה שהסאונד שלו יותר דוחף אם אתה רוצה אני יכול להעביר לך מלא דוגמאות של החומרים שלו ולתת לך פרטים שידועים לי..
במכלול אני חייב לציין שזה סט מושלם ונדיר.. וגם מאוד מיוחד ובדיוק מהסיבה הזאת קשה מאוד למצוא סט שמתווה לרמה ששיע פרידמן מציג בסט הזה
יש איך ליצור איתו קשר? אני מכיר את החומר שלו, אבל יש איזשהו דרך לקנות את הסט?

נערך לאחרונה ב:

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש איך ליצור איתו קשר? אני מכיר את החומר שלו, אבל יש איזשהו דרך לקנות את הסט?
כן תכתוב לי את המייל שלך (אני יכתוב לך שראיתי אותו ואז ישר תמחוק) ואני אשלח לך את המייל שלו..
פשוט עדיף לא לפרסם את המייל כאן בפורום ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה