מישהו יודע איך

למהלא

משתמש חדש
פעם ראשונה שאני נתקל בכזה דבר
אפשרות לכתוב {} בדפדפן. כזה,
קוד:
&phones={"0533123456":"פנייה מספר 159 למוקד טופלה"}
מישהו יודע איך אני כותב את זה בג'אווה סקריפט בשרת שלי

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
זה JSON עם מפתחות וערכים, אם המידע הזה מועיל.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה שאתה מנסה להשתמש באיזה API בשביל שליחת סמס
וזה עובד לך כאשר אתה מכניס את הURL בשורת הכתובת בדפדפן (לזה אתה קורה ״כותב בדפדפן״ ? )
ועכשיו אתה רוצה להפעיל את זה גם מהשרת. נראה מדבריך שאתה משתמש בjavascript בצד שרת. מה הכוונה? node js?אם כן איך הגעת ל-UrlFetchApp ? זה לא נראה קשור.
אתה צריך לחפש איך עושים את זה ב-node js במקום לנסות לדמות מילתא למילתא. זה יהיה יותר קל, נראה לי.
אם אתה רוצה בדווקא לנסות בלי הדרכה מסודרת, אז תנסה לשלוח בקשת get בדיוק לאותו url
כאן תוכל לראות מדריך
אבל שוב, זו לא הדרך המומלצת

למהלא

משתמש חדש
נראה שאתה מנסה להשתמש באיזה API בשביל שליחת סמס
וזה עובד לך כאשר אתה מכניס את הURL בשורת הכתובת בדפדפן (לזה אתה קורה ״כותב בדפדפן״ ? )
נכון
ועכשיו אתה רוצה להפעיל את זה גם מהשרת. נראה מדבריך שאתה משתמש בjavascript בצד שרת. מה הכוונה? node js?אם כן איך הגעת ל-UrlFetchApp ? זה לא נראה קשור.
לא, אני משתמש ב'גוגל סקריפט' ולזה קראתי שרת
(נראה לי שאפשר לכתוב רק בג'אווה סקריפט (או GS גוגל סקריפט, כמו שהם קוראים לזה))

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
אתה בעצם שולח url מתוך הסקריפטים?
א"כ איך אתה שולח את הכתובת בעצמה בתוך מירכאות? אז תנסה בתוך גרשיים כלומר לא "..." אלא '....' ובפנים תכניס את הכל, כולל הjson שאתה מצרף שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה