דרוש מידע מישהו התחפש למכונת כביסה?

gila zohar

משתמש מקצוען
זה מה שהבת שלי רוצה..
ראתה תמונה איפשהו

מכירים מישהו?????
אולי אתם???????????????

kshir

משתמש מקצוען
אפשר לקחת קרטון, לעצב אותו כמו מכונת כביסה, ולחתוך חורים לידיים ולראש. נראה מרשים, אבל מסורבל ולא נוח.
אפשרות שנראית פחות דומה למציאות, אבל הרבה יותר נוחה, להכין מלבד סרפן בצבע לבן/בז' ולצייר או לתפור עליו דוגמא של מכונת כביסה. דלת עם ידית, כפתורים, כאלה. או שאפשר להכין את הדלת מעיגול לבד עם חור באמצע ששמים בו שקף, ואז מתחת לשקף לתפור בגד ישן וקטן (שלא יהיה כבד) שכאילו מתכבס.
זה יכול להיות ממש חמוד.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הכנתי לאחותי לפני כמה שנים טובות כזאת תחפושת, היא היתה מספיק גדולה בשביל לרצות את הסרבול של המכונה, זה היה מושלם!!!
אני יחפש אצל הורי את התמונה ואם את רוצה הדרכה מפורטת- בכייף!

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש הרבה תמונות ברשת
8785cf3ece18a4918007140cfbfb19b5.jpg

ac751d65c97d498b92e058feb0b3a581.jpg

gila zohar

משתמש מקצוען
רחמנות על הילדה, לא?
נראה מרשים, אבל מסורבל ולא נוח.
כמה דיברנו איתה, הסברנו, שכנענו... לא עוזר!
החצי שעה של הוואו שכולם יראו ויתפעלו שווה לה יותר... מה נעשה....
אז נלך איתה, זה החג שלה בכל אופן....

אני יחפש אצל הורי את התמונה ואם את רוצה הדרכה מפורטת- בכייף!
אשמח ממש לתמונה, ואשמח להדרכה גם!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב שלא רצתה למקרר, לאוטובוס, או למטוס...
אף פעם לא הבנתי מה תחפושת יש בלסחוב עליך קרטון שהראש שלך מציץ מתוכו במלוא תפארתו ועוד לקרוא לזה תחפושת...
איזה לחץ חברתי מטורף!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה לחץ חברתי מטורף!

אני לא חושבת שזה לחץ חברתי. כלומר בטוחה שלא לפי הנסיון ;)
הילדה רוצה להוציא את המקוריות שלה, יצירתיות, שובבות וכו', אין קשר ללחץ חברתי.

(אני אף פעם לא התחפשתי לדברים מיוחדים כי לא היה לי נח, אבל מכירה מקרוב מאוד כאלה שזה הסגנון שלהם בול. ואחת מתוכם גם התחפשה למכונת כביסה... ועוד כמה רעיונות שונים ומשונים ולחץ חברתי לא היה במושגים...)

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא חושבת שזה לחץ חברתי. כלומר בטוחה שלא לפי הנסיון ;)
הילדה רוצה להוציא את המקוריות שלה, יצירתיות, שובבות וכו', אין קשר ללחץ חברתי.

(אני אף פעם לא התחפשתי לדברים מיוחדים כי לא היה לי נח, אבל מכירה מקרוב מאוד כאלה שזה הסגנון שלהם בול. ואחת מתוכם גם התחפשה למכונת כביסה... ועוד כמה רעיונות שונים ומשונים ולחץ חברתי לא היה במושגים...)

יתכן שזה לא.
אבל ראיתי אמהות רבות שמתעללות בילדיהן האומללים עם כל מיני עגלות ומשאות וסירבולים.
לפעמים התחושה שהלחץ החברתי הוא שעל אמא של הזאטוט/ה...
רחמי על הילדים.
ואם אלו הילדים שמבקשים, לנו כהורים מותר לומר לילד לא, יש עוד הרבה דברים טובים לדעתם של ילדי שלא ארשה להם בחיים!

אני הנחלתי אצלי בבית, שהקונספט של תחפושת הוא להסתתר מאחורי אלמנטים שיגרמו לאי זיהוי.
זו התחפושת המקורית שאנחנו חווינו בילדותינו, כמה מתוק ואותנטי זה היה, אם כבר מדברים על הגשמת והפעלת הדמיון, זה המקום האמיתי!

אבל באמת פלשתי לנושא אחר, למורת רוחה האפשרית של פותחת האשכול, אז אקבל על עצמי מכאן והלאה תענית דיבור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה